Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Рядкост бяха, но имаше!
    Имало е много хора които са карали камиони на държавно и след бракуването им ( не технически, а счетоводно ) ги откупват. Имало е и търгове....

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Pancho77 Преглед на мнение
      Рядкост бяха, но имаше!
      Имало е много хора които са карали камиони на държавно и след бракуването им ( не технически, а счетоводно ) ги откупват. Имало е и търгове....
      Имаше и наистина бяха рядкост.Не беше лесно да се уредиш,пък и да ги "храниш".Комшията имаше частна текезесарка.Като взех книжка 1984та,често ходех с него да я карам.Един път ни спря един милиционер и ни искаше пътен лист.От там айде в управлението,докато го отвори началника,че това е частен джип и не трябва пътен лист.Голям бъзик беше после с милиционера.Пък и те тогава не бяха толкоз много като сега.
      Между другото,аз съм частник от 1987г.Първо по указ 56,после по 35 ПМС.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
        В Русе бяха Рено,Фиат и ИВЕКО
        И по- рано 'Берлие'
        E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          'Берлие бяха в Пазарджик.
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            И в Русе имаше Берлиета,забравих ги,викаха им каракуди-това на снимката даже е бабалъка и ортака му,
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:38448_139483339406257_892261_n.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5742743

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
              ... Да се навлека и аз в тая тема с една хубава снимка.
              Ъъъ, спамя естествено щото нищо не мога да кажа за нея, намерих я.
              Нооо ... страшно ми харесва като фотография, като случка, ситуация .... как зяпат децата

              [ATTACH=CONFIG]900675[/ATTACH]
              Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
              Доста странно, рег. номера на ГАЗ-ката е частен? Не си спомням да съм виждал/е имало частни ГАЗ-ки...
              Това не е частен номер

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Колега млад съм да казвам от опит през ония години съм ходил на ясла... но може и да е била частна. На един приятел бащата по няккъв начин се е бил уредил със Авия през тея години и бачкал на частно из София. Факт е че е спестил за 3 апартамента с нея Все още си я кара из селото им. Явно е имало някакви вратички за наши хора.
              мойта Газка една от първете в София

              С 1286 Чте това е частен номер
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Абе, оставете регистрационния номер, бе, хора.

                Всичките дечурлига са се събрали около тоя чичка под газката, за да чуят какви думи говори, и защо не са ги учили в училище, и какво значат, и какво иска да прави той на мамата....

                И като се обърне в другата посока, какво иска да направи на мамата на всичките дечурлига, взети заедно и поотделно...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                  Това не е частен номер

                  мойта Газка една от първете в София

                  С 1286 Чте това е частен номер
                  Да бе,ние номера и камиони не сме виждали.
                  А твоя номер май е от жълтите а?

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    "Частен" си е отвсякъде. Мойто рено беше същия черен номер- СК8106.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Ще се опитам да намеря някоя стара снимка на Авията, както и номера. По принцип маи е била взета като частна през 80 те години.
                      0-

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Имаше единични частни камиони . Как успяваха да ги купят и регистрират нямам никаква идея . Някъде през 1985 година съм виждал ГАЗ 51 . Беше стария камион на ТСА Владо Тричков в Трън . След като го бракували шофьора някак си беше успял да го купи и седеше без номера в двора къщата му в едно трънско село . Ползваше го да си вози лятото сеното и дървата .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Купуването на бракуван - ясно - интересно е регистрацията как е ставала. Щото и аз например преди 85-та съм виждал трактор Беларус /брезентовата кабина/ с черен номер.
                          Стария се закача с нас - жълтите номера ги почнаха някъде 86-та, 87-ма и там за пръв и последен път имаше едно Ч отзад - за товарни и автобуси

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            На тая Газ-ка шопландския номер си е фотошопиран. При вглеждане на бронята си личи, че си има друг номер, най-вероятно съветски...

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                              Купуването на бракуван - ясно - интересно е регистрацията как е ставала.
                              Той е бракуван счетоводно, но не и технически.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                                На тая Газ-ка шопландския номер си е фотошопиран. При вглеждане на бронята си личи, че си има друг номер, най-вероятно съветски...
                                Черните номера имаха бял кант. затова ти се струва така.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X