Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    На времето колегите кразаджии разказваха един виц : Главния конструктор на завода хванал жена си да му изневерява с шофьор и за отмъщение конструирал Краз та шофьор след една смяна да слиза като пребит от него и въобще да не му е до секс
    В такъв случай най-верните и предани жени на Света са съпругите на главните инженери на Рено Магнум, Волво FH12 и Актрос .
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
      В такъв случай най-верните и предани жени на Света са съпругите на главните инженери на Рено Магнум, Волво FH12 и Актрос .
      Дали са верни те си знаят ама явно никой шофьор не смее да ги загледа.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
        В такъв случай най-верните и предани жени на Света са съпругите на главните инженери на Рено Магнум, Волво FH12 и Актрос .
        Да бе за магнума нали знаеш по какво се познават шофьорите на границата ? По мазните ръце ; злия поглед и ЧМРто между зъбите В Рено Магнум и девойките с бая стаж трудно се качват в кабината За Актрос като за умрял или добро или нищо виж серията FH на Волво са си сериозни камиони .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          И как от всички страни има почетна дистанция!
          Това е единствения камион, който съм подкарвал (и щях да удавя) , освен и една странна ифа без двойно предаване ама с блокаж отзад, и до днес е някаква магия и мил спомен. Макар и да е ужас за управление.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Да бе за магнума нали знаеш по какво се познават шофьорите на границата ? По мазните ръце ; злия поглед и ЧМРто между зъбите В Рено Магнум и девойките с бая стаж трудно се качват в кабината За Актрос като за умрял или добро или нищо виж серията FH на Волво са си сериозни камиони .

            яко,,.,....
            то за Магнума е направен така, че да не му се слиза на шоферчето - като се качи в Мадрид и да му се слиза като стигне Владивосток.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Жигула Народна Милиция през 80те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15392990_1189852811127801_5203089738156350719_o.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5738831
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба



                Юни 2011г.

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Поне навремето, когато излезе, Магнума беше най-удобния за каране камион изобщо. Това беше единствения камион на Света /може би/, в който можеш да станеш прав вътре в кабината, да се преобличаш спокойно, все едно си си в стаята вкъщи, или да отидеш от единия край до другия без да трябва да прескачаш мотора в средата, там просто няма мотор, там няма нищо.
                  В началото /беше септември 2003/ ми зачислиха един V8 MACK, май беше най-дъртия камион в гаража, избушени седалки, мръсен, олющен. Бах мааму, как вървеше това животно, лелееееее! Нема баири, нема тонажи, нема нищо - това чудо ревеше и летеше! Немаше никой жив камион на пътя да му излезе насреща.
                  Един път некъф испанец със Скания 580 коня, лъскава и нашарена, изпреварваше всичко и всички по магистралата към Клермон Феран, явно беше ''дебридиран'', иначе нямаше как да я има тая скорост. И мен ме изпревари. Добре, ама след малко почнаха яките баири. Мамина рожба, колко беше нещастен, милия, когато бавно-бавно минах покрай него нагоре с Дъртаняна! Псуваше и кълнеше. Е, бавно-бавно - с 90 км/ч, аз и на равното бях пак с толкова .
                  По-късно ме качиха на един друг 440 шестак, чисто нов. Лъскав, пъргав, ама мощност - забравИ. На баирите бях последен.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Мак са си правени за хубавите американски пътища . На времето един сърбин ми каза хубав камион ама дали караш Мак или те търкалят във варел все тая Старите мерцедеси серия 16 32 и те бяха така с колкото си на равно с толкова и на баира . Витиня я качвах с 24 000 литра в цистерната с 80 - 90 ако няма кой да ме спъне и да набирам наново . Няма такъв двигател като стария V 10 на Мерцедес .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Колегата мишоци явно има впредвид Магнум с двигател Мак, понеже на Магнумите двигателите са или Рено или Мак.
                      M57D30T1
                      W450

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        По темата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062011045.jpg
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5738891

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Има и трети вариант вече!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Третия вариант е мотори Волво. От 10-ина години насам.
                            Иначе, да, както казва колегата по-горе, това беше Магнум V8 с мотор Мак.
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Три снимки и от мен. Класически експедиционенни "джипки" (най-вече тази на първата снимка) от близкото минало модел "Каска" :
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:somat.jpg
Прегледи:1
Размер:181.7 КБ
ID:5739067
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rodopa.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:5739068 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img351.jpg
Прегледи:1
Размер:74.9 КБ
ID:5739069
                              M57D30T1
                              W450

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Серията 32 и 33 с вечния атмосферен V 10 на Мерцедес .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X