Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    На мен, пък темата си ми харесва, точно такава, каквато е! От целия сайт влизам единствено тук, именно в тази тема и пиша и качвам само тук, понеже ме интересува тематиката и начина, по който се представя... Е, това си е само мое лично мнение, не обвързвам никого с него. По същата логика, не бих влизал и някъде другаде, ако поместените там материали не ми харесват. Изборът си е единствено и само на четящия. Смятам, че тук всички сме на едно мнение, точно по този въпрос...

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
      На мен, пък темата си ми харесва, точно такава, каквато е! От целия сайт влизам единствено тук, именно в тази тема и пиша и качвам само тук, понеже ме интересува тематиката и начина, по който се представя... Е, това си е само мое лично мнение, не обвързвам никого с него. По същата логика, не бих влизал и някъде другаде, ако поместените там материали не ми харесват. Изборът си е единствено и само на четящия. Смятам, че тук всички сме на едно мнение, точно по този въпрос...
      Страхотно! Страхотно!!! Ми да даваме тогаз:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TKZS-1.jpg
Прегледи:2
Размер:30.7 КБ
ID:5731834

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TKZS-2.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:5731835

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pmg-60_na_shassi_gaz_63.jpg
Прегледи:1
Размер:248.1 КБ
ID:5731836

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TKZS-4.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5731837

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TKZS-5.jpg
Прегледи:1
Размер:82.3 КБ
ID:5731838

      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Това първото определено не е старо а службата му е доста относително понятие... Имам го същия на секцията вкъщи дата на производство предполагам някаде през 2014та в брадския китаи.... Купено перз ебау и доставено до вратата у нас
        0-

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
          Това първото определено не е старо а службата му е доста относително понятие... Имам го същия на секцията вкъщи дата на производство предполагам някаде през 2014та в брадския китаи.... Купено перз ебау и доставено до вратата у нас
          Нищо-нищо. Не прочете ли предходните мнения? Хората искат, жадуват да се потопят в татоносталгия, нищо, че снимките са на някакви отдавна излезли от употреба возила или на играчки, на всичкото отгоре ги има в интернета!
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Ама, то лошо нЕма...

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Нищо-нищо. Не прочете ли предходните мнения? Хората искат, жадуват да се потопят в татоносталгия, нищо, че снимките са на някакви отдавна излезли от употреба возила или на играчки, на всичкото отгоре ги има в интернета!
              Ни ги и срам !!!

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                Ни ги и срам !!!
                Да. Товарят сървъра на форумЪт с някакви вече пОбликувани в нета снимки и той почва да запецва.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Колеги не разбирам само защо ни п...б....е хубавата тема. И аз си я четях всяка вечер с кеф.
                  0-

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                    Колеги не разбирам само защо ни п...б....е хубавата тема. И аз си я четях всяка вечер с кеф.
                    И аз я четях с кеф, преди да я направите като това тук. Но, щом както казва davc, такива са били целта и духът на темата, моля-моля, обещавам да не я отварям повече.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Много си е добра темата, нищо лошо в нея няма!
                      Как иначе ще си опресняваме татоносталгията? И играчки да е, пак е снимка ( за някой модел в мащаб - за мен играчка )

                      п.п. тея коли в Павел Баня, мисля че знам на кой са - но идея си нямах че и рент а кар е направил.

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Шкода ТИР в ДАП Разград 80те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1470291_374810182662447_743519741_n[2].jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5731944
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          С характерната нахлузена на задния мост въздушна възглавница от Чавдар 11 М 4 да не изтича маслото от редуктора
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Но, щом както казва davc, такива са били целта и духът на темата, моля-моля, обещавам да не я отварям повече.
                            Ама наистина ли,с ръка на сърцето? Щото и други некои обещаваха разни неща,пък после не било точно така!
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Шкода Мадара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14212780_651076378401513_3545427120439702923_n.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5732157
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11-0-2-@-Madara Liaz 100 + polupritzep-.jpg
Прегледи:1
Размер:81.3 КБ
ID:5732170Ето и от мен една ''Шкода Мадара'' или както им казваха онези години ''Шкода Европа''... Обърнете внимание: автомобилът е на Международни превози и е с интересна от днешна гледна точка двойна регистрация-на кирилица и латиница.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X