Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за костенурка 59-60год-цена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за костенурка 59-60год-цена

    Предлагат ми една такава каква е разумната и цена.със стари номера и в движение.

  • #2
    До: Питане за костенурка 59-60год-цена

    Требе някой от наще да я погледне, е тука сме маняците: http://aircooledmania.com/forum/, иначе зависи от състоянието на купето, то е важно да няма корозия и да не е пипано от "майстори", друго е да не е имала сблъсаци и т.н. Но в каквото и състояние да е, ти трябва дълбок джоб за да стане наистина каквато трябва да бъде. Отнотно частите, едва ли има друг ретроавтомобил за който да има такова изобилие...
    VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
    SXS-Restorations 0886513079
    Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

    Коментар


    • #3
      До: Питане за костенурка 59-60год-цена

      Взех я.60 набор в кофти кондиция.



      Коментар


      • #4
        До: Питане за костенурка 59-60год-цена

        Честито ! Страхотна е ! Много ми харесват тия по-старите Костенурки . А на каква цена я взе , ако не е тайна ?

        Коментар


        • #5
          До: Питане за костенурка 59-60год-цена

          Честито! Хайде пак си намери занимавка .
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #6
            До: Питане за костенурка 59-60год-цена

            Цената ме устрои.Сега да я разглобя на съставните и части и да я песъкоструя и ще си покаже кво ще стане от това. На първо време ще ми трябват уплътненията на преден и заден прозорец.Както и на вратите.Ще излезнат и още неща но с времето.

            Коментар


            • #7
              До: Питане за костенурка 59-60год-цена

              Страхотна е.Много гот тея старите модели
              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

              Коментар


              • #8
                До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                Колега да не би да си я взел от кв. Лозенец в столицата

                Коментар


                • #9
                  До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                  Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                  Цената ме устрои.Сега да я разглобя на съставните и части и да я песъкоструя и ще си покаже кво ще стане от това. На първо време ще ми трябват уплътненията на преден и заден прозорец.Както и на вратите.Ще излезнат и още неща но с времето.
                  Имам една такава ,мога да ти дам някои части,пиши какво ти трябва!
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                    Изглежда чудесно за 49 - годишен автомобил! Ще следя с интерес процеса на реставрация. Успех!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                      Браво, Коко - струва си всичките 100 лв , че и повече. Като малък това ми беше любимото автомобилче. Късмет при реставрацията. Като стане ще се учудиш от възможностите на животинката.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                        На първо време ще ми трябват уплътненията на преден и заден прозорец.Както и на вратите.
                        Честито, вече си "Въздухар", частите дето си споменал са за след боята, а дотогава може да минат години, оглеждай се за други... Помисли и за частичен пясъкостгуй, сваляш на сухо или с горещ въздух и набор шпатули само боите и спираш на оригиналната сива антикорозионна защита, ако има ръжда, тя ще се види вече - чистиш само нея... Провери за челен удър - че ми се гледа нещо и не се шашкай 80% са така - състезатели явно се са ги карали...
                        VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                        SXS-Restorations 0886513079
                        Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                          Честито и успех,между другото и аз търся такава,ако дочуеш нещо свиркай.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                            Еййй,къде бяхте вие,вчера прибраха една такава от улицата вероятно за скрап,беше в прилично състояние,но не се караше от около 2 години.
                            [COLOR=navy][I]TLC 80[/I][/COLOR]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Питане за костенурка 59-60год-цена

                              Честито колега, и аз се боря с една такава. Успешно възстановяване!
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=63466
                              Последно редактирано от м20_маниак; 14-11-09, 10:52. Причина: маймуница

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X