С такъв генератор + трицилиндров дизел чехите правеха и агрегат на двуосно ремарке. Влачехме го с камионче Авия 4Х4 по труднодостъпни места. Колко пъти се е търкалял този агрегат в деретата и работещ дори. Долу продължаваше да си тропа докато дръпне въздух. Щото с колелата нагоре
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Ретро машиностроене
Свий
X
Активност за темата
Свий
Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар