Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари снимки на ретро автомобили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Стари снимки на ретро автомобили

    Тези снимки ги е снимал дядо ми.Волгата е била служебният му автомобил,като секретар на ТКЗС.Когато постъпил на поста му я докарали нова за 10 години е минал с нея 7000км.Варшавата е била колата на предишния секретар.И двете коли били в идеално състояние,зиме и лете стояли в едно от халетата покрити с плат.Пътищата по селата били черни или калдаръмени и за да не повредят колите ползвали ИЖ49(нямам снимка) и този ГАЗ69.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04270.jpg
Прегледи:1
Размер:130.5 КБ
ID:5213640Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04267.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5213641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04269.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5213642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04266.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5213643
    Последно редактирано от dr.atom; 03-10-10, 21:25.

    Коментар


    • #77
      От: Стари снимки на ретро автомобили

      А тези са правени в СССР с фотоапарат ЗОРКИИ-4Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04272.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5213645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04274.jpg
Прегледи:1
Размер:127.5 КБ
ID:5213646Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04275.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5213647Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04271.jpg
Прегледи:1
Размер:95.4 КБ
ID:5213648

      Коментар


      • #78
        От: Стари снимки на ретро автомобили

        Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
        Забележете на преден план, зад Московеца, какъв бял Мерцедес се е скрил! И пред Шератон, жълто-червената не е много соц!
        Може да е някаква американска но не знам защо много ми прилича на Simca?!

        Коментар


        • #79
          От: Стари снимки на ретро автомобили

          може да е Шевролет

          Коментар


          • #80
            От: Стари снимки на ретро автомобили

            Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
            Забележете на преден план, зад Московеца, какъв бял Мерцедес се е скрил! И пред Шератон, жълто-червената не е много соц!
            Това е х-л Балкан! Думата "Шератон" тогава е била непозната у нас.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #81
              От: Стари снимки на ретро автомобили

              Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
              Забележете на преден план, зад Московеца, какъв бял Мерцедес се е скрил! И пред Шератон, жълто-червената не е много соц!
              А след този Москвич, Mercedes и черната Волга, се е скрило едно коте, но не знам дали е модел 420 или S-Type.
              Относно жълто - червения американец, предполагам, че е 1956 Chevrolet Bel Air, при това ми се струва, че е двуврат.
              Зад зеления трамвай се подава задницата на DKW Junior (не съм убеден обаче), а малко зад него и нещо голямо, което ми напомня Bentley или Rolls Royce.
              Има и една Skoda Octavia, Opel Rekord P2 Caravan, IFA Wartburg, Ford Taunus...
              Чудя се, в дъното червената кола, с черен таван, дали е Opel Rekord P1 или е друга американска...

              Коментар


              • #82
                От: Стари снимки на ретро автомобили

                Мерцедеса мисля, че е от класа на SL! Забелязвам още жълто Пежо 404 и една сива Победа(Варшава) и според мен черната кола не е Волга а Мерцедес мече! Под трамвая мисля, че е Рено Фрегате?

                Коментар


                • #83
                  От: Стари снимки на ретро автомобили

                  Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                  Мерцедеса мисля, че е от класа на SL! Забелязвам още жълто Пежо 404 и една сива Победа(Варшава) и според мен черната кола не е Волга а Мерцедес мече! Под трамвая мисля, че е Рено Фрегате?
                  Mercedes-а определено е SL, но интересно е, че е с твърд таван, т. е. или 190 SL, или 300 SL...
                  За Победа / Warszawa колко се взирах, докато я видя...
                  Черната кола определено е Волга, при това със старите брони.
                  А зад трамвая може и да не е DKW Junior, както ми се струва, но определено не е Renault Fregate. А и доколкото успях да се информирам, двуврато Fregate е много рядко нещо...
                  Последно редактирано от rsk_skodaowner; 05-10-10, 17:30.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Стари снимки на ретро автомобили

                    мисля, че е SL 190

                    http://www.flickr.com/photos/w140/31...7611786854034/

                    Коментар


                    • #85
                      От: Стари снимки на ретро автомобили

                      Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                      Mercedes-а определено е SL, но интересно е, че е с твърд таван, т. е. или 190 SL, или 300 SL...
                      не съм много сигурен, но мисля, че тези сл-ли като и повечето други модели имаха опция освен мек таван, да имат и твърд

                      но може и да се бъркам

                      Коментар


                      • #86
                        От: Стари снимки на ретро автомобили

                        Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                        Mercedes-а определено е SL, но интересно е, че е с твърд таван, т. е. или 190 SL, или 300 SL...
                        За Победа / Warszawa колко се взирах, докато я видя...
                        Черната кола определено е Волга, при това със старите брони.
                        А зад трамвая може и да не е DKW Junior, както ми се струва, но определено не е Renault Fregate. А и доколкото успях да се информирам, двуврато Fregate е много рядко нещо...
                        Не зад него а под него! Тя е в най долната част на снимката!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Стари снимки на ретро автомобили

                          Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                          Не зад него а под него! Тя е в най долната част на снимката!
                          Аха, ясно... Само че аз пак имам друго мнение - според мен и там има черна и сива Волга...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Стари снимки на ретро автомобили

                            Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                            Аха, ясно... Само че аз пак имам друго мнение - според мен и там има черна и сива Волга...
                            На снимката се виждат общо 5 Волги 21-ци. Три сиви, и две черни. Над трамвая в далечината се забелязва и ГАЗ 69.
                            Рила 1400/Москвич 408 - 1969г. завод "Балкан" гр. Ловеч! :D

                            Коментар


                            • #89
                              От: Стари снимки на ретро автомобили

                              Така е наистина като се загледаш около 5 минути разбираш коя е колата се едно да откриеш разликите в две снимки Помогнете тогава с тази снимка за индефициране на колите, че съвсем съм пас

                              Коментар


                              • #90
                                От: Стари снимки на ретро автомобили

                                Специално на мен ми е малко трудно да разпознавам коли от 30-те, особено американски...
                                Предполагам, че автомобилът с регистрационния номер е 1937 Chevrolet Master, а до него може би e 1936 Dodge Sedan...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X