Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Първоначално публикуван от W100 Преглед на мнение
    ... сниман е...
    Колега, снимките ти са уникални! Пак разглеждах албума ти - много ми харесва, всяка снимка има атмосфера... Професионален фотограф ли си или любител?

    Коментар


    • Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
      Ето вижте в Малта с какво се возят туристите! Надявам се идеята да бъде одобрена и от някой наши туристически фирми и да бъде взета за пример !

      В Малта не се возеха само туристите с такива. Голяма част от градския им транспорт беше такъв.


      пп Няколко снимки и от един музей в който влязох, когато бях в Малта.





















      Последно редактирано от Димо; 25-01-11, 20:56.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Засега съм само любител, но имам планове за по-високо равнище

        Поздрав

        Коментар


        • Re: Ретро машини - снимки

          Това е от мен . Синия осмак е от Надежда . Варшавата може би някой хора я знаят от Своге , Форд Таунуса го снимах във Горна баня на водата (редовно стоя там и гледам да снимам някоя ретро кола).Татрата (уча във Хенри Форд и пътувам със влака , когато братята тия черните бяха направили нещо на линийте тези , който ги поправяха бяха с него и реших да отида да ги питам дали може да го снимам ). И сега остана Волгата двадесет и четворката прибирам се един път и ми се допило боза , ахххахаа и се прибирам с автобус 11.Минавам си аз спокойно и изведнъж някак си плашещ звук на флекс ме събужда от мисленето за боза... вдигам глава и виждам Волгата на 2 гуми и гледам тоя я обикаля с флекса и се чуди от каде да я почне... Лоша гледка беше но мили хора. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020758140.jpg
Прегледи:1
Размер:46.2 КБ
ID:5247099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27102010_003.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5247098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03012011.jpg
Прегледи:1
Размер:120.9 КБ
ID:5247097Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27102010_001.jpg
Прегледи:1
Размер:242.1 КБ
ID:5247096Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27102010.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5247095Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08112010_003.jpg
Прегледи:1
Размер:142.0 КБ
ID:5247094Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112010.jpg
Прегледи:1
Размер:165.9 КБ
ID:5247093Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020758143.jpg
Прегледи:1
Размер:52.6 КБ
ID:5247092Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23112010_001.jpg
Прегледи:1
Размер:137.5 КБ
ID:5247091Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03012011_001.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5247090Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27102010_002.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5247089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08112010_002.jpg
Прегледи:1
Размер:117.1 КБ
ID:5247088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08112010_004.jpg
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5247087 Поздрави.
          Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
          42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки


            Трабантът е сниман в с. Дрангово, Смолянско

            Коментар


            • От: До: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от the_fast_man Преглед на мнение
              Останаха ми костенура и руския джип.
              колега,
              ако още имаш костенурката моляте прати ми малко снимки на e-mail : hri_sim@abv.bg
              също таке ме интересува какви пари му искаш ако се продава.

              Коментар


              • От: Re: Ретро машини - снимки

                Първоначално публикуван от Moiki Преглед на мнение
                Това е от мен . Синия осмак е от Надежда . Варшавата може би някой хора я знаят от Своге , Форд Таунуса го снимах във Горна баня на водата (редовно стоя там и гледам да снимам някоя ретро кола).Татрата (уча във Хенри Форд и пътувам със влака , когато братята тия черните бяха направили нещо на линийте тези , който ги поправяха бяха с него и реших да отида да ги питам дали може да го снимам ). И сега остана Волгата двадесет и четворката прибирам се един път и ми се допило боза , ахххахаа и се прибирам с автобус 11.Минавам си аз спокойно и изведнъж някак си плашещ звук на флекс ме събужда от мисленето за боза... вдигам глава и виждам Волгата на 2 гуми и гледам тоя я обикаля с флекса и се чуди от каде да я почне... Лоша гледка беше но мили хора. [ATTACH=CONFIG]294142[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294141[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294140[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294139[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294138[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294137[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294136[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294134[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294133[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294132[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294131[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]294130[/ATTACH] Поздрави.
                Колега само не мога да разбера защо ми ползваш снимките за Варшавата не, че си търся авторски права и на мен ми се е налаголо да ползвам други снимки но почваш да си измислиш някакви истории, защото примерно тази Варшава не се намира в Своге а на 10км от там в с. Искрец макар, че няма какво да го коментираме това купе на Варшава като само купето и е оригинално и ако беше прегледал форума щеше да видиш какво съм писал за нея !
                Този Форд го виждам много често и според мен си се кара като ежедневна кола!
                Поздрави!

                Коментар


                • Re: Ретро машини - снимки

                  Приятелю извинявай , но си прав...
                  Относно снимките на Варшавата:спомням си , че някой беше качвал снимки на колата (от където бях ги изтеглил).Прочетох темата горе-долу и видях , че пише село Искрец ... точно това ме зайнтригува , защото баба ми и дядо ми имат вила там (с.Искрец).Не бях виждал снимки на Варшавата тук и реших да ги постна със добри вижданя , че няма да има проблеми , но ето , че не съм бил прав. Ако не желаеш да стоят така в поста ми кажи само как да го изтрия и да си го направя без твойте снимки( по лесно ще е да кажеш на Стоянчо , че аз много не разбирам а няма кой да ми обясни или напиши тук и аз ще говоря с Стоян да ми обясни как става и ще оправим проблема). Благодаря за разбирането и мерси. Поздрави.
                  Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                  42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Tази направо ме грабна : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bqla.jpg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5249633

                    Коментар


                    • От: Re: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от Moiki Преглед на мнение
                      Приятелю извинявай , но си прав...
                      Относно снимките на Варшавата:спомням си , че някой беше качвал снимки на колата (от където бях ги изтеглил).Прочетох темата горе-долу и видях , че пише село Искрец ... точно това ме зайнтригува , защото баба ми и дядо ми имат вила там (с.Искрец).Не бях виждал снимки на Варшавата тук и реших да ги постна със добри вижданя , че няма да има проблеми , но ето , че не съм бил прав. Ако не желаеш да стоят така в поста ми кажи само как да го изтрия и да си го направя без твойте снимки( по лесно ще е да кажеш на Стоянчо , че аз много не разбирам а няма кой да ми обясни или напиши тук и аз ще говоря с Стоян да ми обясни как става и ще оправим проблема). Благодаря за разбирането и мерси. Поздрави.
                      Споко не се притеснявай не се сърдя за такива работи, както и да е разбрахте няма проблеми!

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Мерси за разбирането! Това означава ли да не изтривам поста ? Поздрави.
                        Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                        42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          dragomir_68 колега къде се намира тази София ?

                          Коментар


                          • От: Re: Ретро машини - снимки

                            Понеже беше ставало въпрос за мотопедите Балкан с въртящи се педали, ето най-после и няколко снимки на екземпляра на баща ми. Не е ползван от близо 15 години, а и не му беше довършен ремонта на проблема със запалването. Засега стои на сухо и тъмно в една стопанска постройка, пък ако някога ми остане време и имам мерак, може и да се заема със "съживяването" му.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00984.JPG
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5251167

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00986.JPG
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5251165

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00985.JPG
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5251166
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от pecheniq Преглед на мнение
                              dragomir_68 колега къде се намира тази София ?
                              Във Враца е колата.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Мерси!
                                А други снимки имаш ли ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X