Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Още снимки от Бяла Слатина
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00068.jpg
Прегледи:1
Размер:215.2 КБ
ID:5225070

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00069.jpg
Прегледи:1
Размер:222.5 КБ
ID:5225069

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00070.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5225068

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00071.jpg
Прегледи:1
Размер:204.3 КБ
ID:5225067
    Последно редактирано от м20_маниак; 10-11-10, 18:24.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Страхотни снимки, Драго!
      Шкодичката ми събра очите. Кога ли и аз ще се хвана да стегна моята?!



      Стои като паметник от края на 2005-та година. Припалвам я от време на време. Ще дойде и нейния час...

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        ...браво на Драго и на Мишо!Шкодата е в завидно състояние,...а и тоя червен цвят...Направо се върнах в детството си...Благодаря,ще мина да го видя на живо!
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Може ли да посочите някакъв контакт на Мишо, защото забелязах едно балканче МП1 - Люлин. Аз ще реставрирам едно такова и е добре да подържаме връзка с някой, който има такова

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            ...това са телефони във фирмата на Мишо,той е управител и на един от тях ще ти дадат повече информация-0915/83233,0897933050.
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от xyligan_s_balkan Преглед на мнение
              Може ли да посочите някакъв контакт на Мишо, защото забелязах едно балканче МП1 - Люлин. Аз ще реставрирам едно такова и е добре да подържаме връзка с някой, който има такова
              Ха, на село в гаража стои неизползван (с някакъв дефект в запалването) вече повече от 20 г. такъв мотопед, с който баща ми е обикалял насам-натам из родината. Класика в жанра - мотопед с въртящи педали като велосипед.
              При първа възможност ще го снимам.
              Като не съм голям любител на двуколесните, хич и не ми идва на ум да се занимавам с привеждането му в състояние, годно за експлоатация. Някой ден ще му дойде времето, обаче, че нали е скъп спомен на баща ми.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                А това значи ли, че показаните снимки, на които толкова се изкефихме, са просто примерни, не на конкретния автобус, по който сте работили?
                Автобуса е конкретен и снимките са точно негови. Просто не разполагам с много цифрови снимки, няколко са.
                диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                  И не само в Малта!Цяла латинска америка е пална с древни американски автобуси,маскирани под пластове боя и пернишки/в слуая мексикански примерно/ тунинг!А Куба е рая на ретроманияците!Коли,от времето преди революцията 1959 се движат,но единици са с оригиналните двигатели и ходова част!
                  Куба е забранила износа на автомобили в какъвто и да е вид и под какъвто и да е предлог. Иначе досега всичко да е опоскано,а там има модели,дето не са останали никъде другаде и колекционерите от цял свят си точат зъбите за тях. Кастро го въведе тоя закон много отдавна и никой не го е отменял.
                  диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                    Куба е забранила износа на автомобили в какъвто и да е вид и под какъвто и да е предлог. Иначе досега всичко да е опоскано,а там има модели,дето не са останали никъде другаде и колекционерите от цял свят си точат зъбите за тях. Кастро го въведе тоя закон много отдавна и никой не го е отменял.
                    Ако го имаше и във България ... сега с какви коли, автобуси (танкове) щяхме да се гордеем!

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Рабрах, че в Стара Загора са се срещали такива гледки

                      съответно с историите за забавното пътуване на аванта в ремаркето докато гледаш отпред единствения кондуктор как проверя пътниците и докато стигне до ремаркето вече е била дошла спирката ти !

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Хах, возил съм се в такъв доста пъти. През далечната 1975 г. почнах да уча в Спортното у-ще в Търново и пътувах от Горна всеки ден по два пъти. Често се случваше да пускат подобни Шкоди, както соло така и с ремаркета. Боже, кога беше туй, толкова отдавна...

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pbpic1643329.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5225769
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:old-bike.jpg
Прегледи:1
Размер:62.2 КБ
ID:5225770

                          Акоментарат ви на това.
                          Последно редактирано от м20_маниак; 10-11-10, 18:33.

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                            В БГ се правят много неща, повечето от които даже са за чужденци или веднага се продават на запад.
                            Реставрирахме една Шкода 706 RTO и тя си замина на собствен ход за Чехия. Оттогава си мечтая за една такава. Ето я:
                            Колега, искам още в началото да поясня, че не искам да се заяждам, но в интерес на истината и за да е достоверно написаното в този чудесен раздел, бих желал да запитам още нещо.

                            Аз съм манияк на тема "Skoda" и твоят пост наистина много ме зарадва и ме накара, да се поровя в нета за малко повече информация относно модела 706 RTO. Ровейки се, попаднах на сайта на пилзенска автобусна фирма -http://www.csadplzen.cz/?ob=rto&ls1=menu_zajimavosti . Във въпросния сайт са написали, че през 2004-та са закупили 706 RTO, принадлежал на местното ТКЗС. Автобусът е реставриран от служители на фирмата, а публикуваните снимки, са тези, които си публикувал и ти (без чешките надписи...), въпреки че казваш:
                            Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                            Автобуса е конкретен и снимките са точно негови. Просто не разполагам с много цифрови снимки, няколко са.
                            Другата снимка, кояти си използвал, намерих в Уикипедиа - http://commons.wikimedia.org/wiki/Fi...da_RTO_MEX.JPG

                            Това, че автобуса, който вие сте реставрирали е заминал на собствен ход за Чехия, въпреки че клиента всъщност е фирма от Полша, ме накара малко да се зачудя, какво всъщност става тук...

                            Та моля, би ли ни разяснил защо така се получава? Аз бях много приятно изненадан, че в България има хора, които са способни на подобно нещо. Още повече се изкефих, че е спасен автобус от любимата ми марка, но в момента се чувствам... ... Всъщност няма значение аз какво си мисля, кажи ти къде е разминаването.

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Автобуса се възстанови и боядиса в оригиналните цветове на Шкода. В случая, каросерията бяло и синьо, а салона червено с черно (става дума за седалките). Няколкото снимки, които имам от край време на дискета не пожелаха да се отворят и преди година и половина ми пратиха тези, дето съм ги качил, точно в тоя вид както са. Погледнах сайтовете дето си ги цитирал и не отричам, че снимките са същите, даже едната е "пипната"... Нямаше да ги показвам в тоя контекст ,ако знаех,че са копирани отнякъде и не ми е дошло и наум да проверявам в нета (мислех си ,че автобуса е сниман след като се е върнал.) Изобщо не ми е дошло наум да оглеждам подробно,.. и аз до днес си мислех,че имам снимките. Неприятно е. Извинявам се на всички!
                              диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Жалко за загубените снимки, мерси за отговора!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X