Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    "Преди години работех в Нови Искър, а живея в Люлин. В едно лято имаше жестоки наводнения и Нови Искър буквално беше под вода и бяха наводнени пътищата към него. Та тогава мъчейке се да се прибера вкъщи минах през Мировяне, което също беше наводнено. Возех колега, който ми каза дакато минавахме през селото, че една купчина ламарина била колата на Гунди. Дори нямах време да я видя, защото газех в 30-40 см вода (баси, добре, че 33-ката не угасна в тоя вир). Та така, сега убий ме не мога да се ориентирам къде точно е било това, защото минавахме буквално през язовир, в който имаше къщи и дървета"

    Bobi_33

    Това намерих във форума на клуб "Алфа Ромео България". Може ли някой да потвърди местонахождението на колата? Ако се намерят и снимки ще бъде много интересно.Може ли колегите да кажат плюсовете и минусите на Алфа Ромео ГТВ 1750 и дали си заслужава?

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от mini_mania Преглед на мнение
      "Преди години работех в Нови Искър, а живея в Люлин. В едно лято имаше жестоки наводнения и Нови Искър буквално беше под вода и бяха наводнени пътищата към него. Та тогава мъчейке се да се прибера вкъщи минах през Мировяне, което също беше наводнено. Возех колега, който ми каза дакато минавахме през селото, че една купчина ламарина била колата на Гунди. Дори нямах време да я видя, защото газех в 30-40 см вода (баси, добре, че 33-ката не угасна в тоя вир). Та така, сега убий ме не мога да се ориентирам къде точно е било това, защото минавахме буквално през язовир, в който имаше къщи и дървета"

      Bobi_33

      Това намерих във форума на клуб "Алфа Ромео България". Може ли някой да потвърди местонахождението на колата? Ако се намерят и снимки ще бъде много интересно.Може ли колегите да кажат плюсовете и минусите на Алфа Ромео ГТВ 1750 и дали си заслужава?
      Алфата на Гунди и да съществува, което е малко вероятно едва ли прилича на кола. След удара в зила колата се запалва и изгаря барабар с него.

      Снимки от нета:





      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Ето нещо за Москвич
        http://www.youtube.com/watch?v=hMTT4...eature=related

        Коментар


        • Re: От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Алфата на Гунди и да съществува, което е малко вероятно едва ли прилича на кола. След удара в зила колата се запалва и изгаря барабар с него.

          Снимки от нета:





          Тези снимки аз ги пуснах първо в едно списание, после в нета. Бяха за служебно ползване, допреди време.. Алфа Ромео Джулия ГТ - СГ9999
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • Re: От: Ретро машини - снимки

            Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
            Ето нещо за Москвич
            http://www.youtube.com/watch?v=hMTT4...eature=related
            Слава Богу, няма да ги има по пътищата...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Re: От: Ретро машини - снимки

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06022012_001.jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5345953

              Танкове , АТЛ-ли и други.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5345954

              Един Москвич .
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012_001.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5345955

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08022012_002.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5345956
              Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
              42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

              Коментар


              • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09022012.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5347415

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022012_010.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5347416

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022012_012.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5347417

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022012_014.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5347418

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15022012_017.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:5347419
                Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                Коментар


                • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                  Това с костенурката е супер идея,но жалко за костенурката
                  Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Коя е тази база с танковете и за какво се използват всъщност като гледам, че не е военна?

                    Коментар


                    • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                      Това с костенурката е супер идея,но жалко за костенурката
                      Само е мръсна , но пак жалко

                      Коментар


                      • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                        Ни знам база ли е ни знам какво е ...
                        Знам само , че там държът старите автобуси на автобусна линя 260.
                        И ако на някой от шофьорите им трябва нещо могат да отидат да си
                        вземат от бракуваните автобуси.

                        Та така имам едно приятелче маняк на автобуси и познава всички от линя 260
                        и при първа възможност , която някой от шофьорите отиде за някаква част
                        и някой от нас е с него ще снима .

                        Но за жалост сами не ни пуснаха.

                        Поздрави !

                        П.П. Както се вижда от снимката има танк (не е един) , има АТЛ-ли , АТ-С-ли , стари
                        автобуси , ЗиЛ-ове , ГАЗ-ки и други темподобни ...
                        Всичко е брак , но недават да се пипа.
                        Някой с такава машина можеби ще му разрешат ако говори с шефа.
                        Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                        42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                        Коментар


                        • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
                          Коя е тази база с танковете и за какво се използват всъщност като гледам, че не е военна?
                          Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
                          Ни знам база ли е ни знам какво е ...
                          Знам само , че там държът старите автобуси на автобусна линя 260.
                          .
                          Т'ва са си някакви складове... има два три танка, по едно време беше пълно с боклуджииски камиони (в едно от халетата сортираха боклук), има някакви автобуси (имаше един интересен правен на кабрио)...
                          До складовете има един плац (видял си го) преди беше снимачна площадка (снимаха няколко филма, сещам се за филма черната далия и клипа на каризнам минаваш през мен) но след като свърши договора на ню имидж и трябваше да съборят декорите... за това сега седят само бурдюрите (бяха направени няколко улички).
                          Та тогава точно в тоя склад го държаха ню имидж и за филма черната далия склада вътре беше пълен с ретро коли (предимно американски сигурно от 60-те) влизал съм да ги разглеждам колите, но не даваха да се снима иначе имаше уникални коли...
                          '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                          '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                          И разни BMW-та...

                          Коментар


                          • От: Re: От: Ретро машини - снимки

                            Колега незнам кое е вярно (моето изказване или твоето).

                            Та така ... казвали са ми , че вътре имало 20-тина танка . - Незнам дали е вярно не ни дадоха да влезнем.
                            Има много автобуси , боклукчийски камиони, АТ-Л-и или АТ-С-и.
                            ЗиЛ-157 видях ,но има и други.
                            КраАЗ-ове и други темподобни.
                            Това всичко било за скрап и го държали някакви мафиоти. --- И това незнам дали е вярно.. не съм питал ,
                            но скоро може и да попитам. (Ако ми се разхожда де).
                            Мисля , че ако се съберат няколко човека който притежават АТ-Л или АТ-С и поразпитат
                            охрани и темподобни ще им се обърне внимание (все пак чувам ,че се търсят много
                            части за тези машини ,а трудно се намирали).
                            И ако хората който го стопаниват това не разбират от техниката може да ги вземат на тънкана както се вика.

                            Това е от мен което знам и това което не съм сигурен в него.
                            Не искам да се заяждам с никой за това какво имало вътре или няма.

                            Поздрави !

                            П.П. Ще се оптам да изкопам телефона на един от собствениците от един приятел или
                            някой автобусен шофьор .

                            П.П.1 Има начин да се влезне и разгледа само да има желание .
                            Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                            42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              ми живея на няколко преки...
                              иначе не вярвам да има нещо интересно вътре.
                              пазачите там не ги познавам, но познавам няколко от отсрещното "хале" със сигурност се познават помежду си и ако питам, може и да ми кажат какво има, но се съмнявам да е нещо интересно.
                              казвам ти по едно време сортираха боклук (от тези кофите за уж разделно събиране ги товареха в един боклуджииски камион и после пак ги сортираха там, вече мисля че не го правят, но има някакви останали камиони)
                              Преди отвънка имаше едно голямо ремарке, предполагам за превозване на танкове, предвит колко голямо беше и с колко гуми, но от известно време го няма (ремаркето не беше в състояние да се движи) което ме навежда на мисълта, че може да има нещо общо с това което казваш за скрапта...
                              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                              И разни BMW-та...

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004.jpg
Прегледи:1
Размер:220.3 КБ
ID:5351343Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005.jpg
Прегледи:1
Размер:187.6 КБ
ID:5351344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:1
Размер:157.8 КБ
ID:5351345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:1
Размер:207.1 КБ
ID:5351346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 008.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5351347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:1
Размер:182.1 КБ
ID:5351348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 010.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:5351349Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 011.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:5351350Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 012.jpg
Прегледи:1
Размер:234.2 КБ
ID:5351351Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 013.jpg
Прегледи:1
Размер:188.0 КБ
ID:5351352Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 014.jpg
Прегледи:1
Размер:205.0 КБ
ID:5351353...в град Мизия,пред една автобаза видях това чудо на техниката.Било вършачка,така поне ми казаха едни хорица.Само това успях да разбера,но ще се радвам ако някой запознат внесе светлина по въпроса.Благодаря и успехи!
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X