Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Хората които са ходили в Австрия, сигурно са посетили Виена.
    Посетилите Виена сигурно са гледали забележителности.
    Schoenbrunn замъка го знаят мнозина от форума ... зоологическата градина сигурно и нея!
    Белите мечки сме ги гледали всички какви са сладки нали?
    А дали сме знаели , че под тях има бетониран Puch 500 ?

    Ето статия от днешния вестник:


    За да се получи хълмчето при мечките Пуха е бил бетониран ... и така 50години.
    Днес от него не става нищо ... купчина метал.
    Горския (на замъка) щедро показва , че е намерил табелката с номерата на рамата и двигателя
    Последно редактирано от Faca; 23-01-12, 20:30.
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012012_001.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5341289

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012012_002.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5341290

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012012_003.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5341291

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012012_004.jpg
Прегледи:1
Размер:114.6 КБ
ID:5341292

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19012012_005.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5341293
      Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
      42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Този модел май се казва Гренада. Гледам му предната част и ми напомня на новите москвичи. Издължената предница и маската с фаровете имат сходни черти.Мислех че са ползвали Рено Фуего за дизайна но май и този Форд е дал нещо от себе си на руската автонедомислица.
        Първата ми кола беше Москвич 2140. Въпреки всичките си недостатъци тези коли все още се срещат за разлика от доста по новата и модифицирана версия 21412 и производните му.

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Москвич 2141 е "вдъхновен" от Simca 1308.
          http://denisovets.narod.ru/azlk/azlkpages/m2141.html
          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
          No wahalla.

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Гранада, че и двувратка, а те са доста по-редки. Големи кораби ама как гният...

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Страхотен Линкълн колеги ! Продава ли се и ако да на каква цена ?

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                И в Кърджали и района има коли,които ми правят добро впечатление.Като отида на лекции ще почна да ги снимам едно по едно,но не знам да ли мога да качвам снимки ,тъй като съм нов във форума.

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от nalis Преглед на мнение
                  И в Кърджали и района има коли,които ми правят добро впечатление.Като отида на лекции ще почна да ги снимам едно по едно,но не знам да ли мога да качвам снимки ,тъй като съм нов във форума.
                  Колега аз слизам всяка седмица до Кърджали, но нищо не ми е направило впечатление.Кажи къде има нещо интересно, аз съм с кола и ще го снимам.
                  Последно редактирано от nickbochev; 29-01-12, 22:35. Причина: оформяне на цитат

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Една Варшава под снега в Мездра.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00278.jpg
Прегледи:1
Размер:93.1 КБ
ID:5342706Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00277.jpg
Прегледи:1
Размер:106.5 КБ
ID:5342707
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от п-к A.Moralez Преглед на мнение
                      это София

                      [ATTACH=CONFIG]401420[/ATTACH]
                      Това е Воксхол Креста около '59-та, имах такъв (останаха ми доста части). Този конкретно е доста изоставен, седи на пл. Журналист над десетилетие.

                      В момента имам рядка (за България) американка ама не влиза в олдтаймерите - '97 е.
                      Последно редактирано от jamiemirror; 03-02-12, 00:40.

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Колеги, ако видите някъде Варшава 201 ( като Газ М20 - Победа ) независимо от състоянието, имайте ме предвид, че си търся такава.

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Една Варшава под снега в Мездра.[ATTACH=CONFIG]414184[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]414185[/ATTACH]
                          Изглежда много запазена, жалко, че не е М20.

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Един колега от Русе продава такава в страхотна форма - дори си писах с него ама е малко сложна документално
                            Харесвам ги тия кашалоти (спомен от детство с един съсед) и бих си купил, ама или искат луди суми за тях и са гробници, или са с проблемни документи...
                            Инак Победите ги знам, мисля във Враца се продаваше една зелена през Мобиле.бг. Следи го, може да излезе пак!

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                              Един колега от Русе продава такава в страхотна форма - дори си писах с него ама е малко сложна документално
                              Харесвам ги тия кашалоти (спомен от детство с един съсед) и бих си купил, ама или искат луди суми за тях и са гробници, или са с проблемни документи...
                              Инак Победите ги знам, мисля във Враца се продаваше една зелена през Мобиле.бг. Следи го, може да излезе пак!
                              Тази за която говориш е пусната като Победа, но е Варшава ( което не е проблем), адреса ту е Монтана, ту е Берковица, Враца - което също не е проблем. Всъщност проблем е, че от един месец искам да я видя и купя, но собственика играе някакъв театър, уж имал купувач от чужбина ( ама не маха обявата ), пък нямала документи, били ги сложили в ковчега на баща му?!?, и последния път като му звънях реши, че цената е 4000лв, а пък на обява е 2500лв( и в мобилето и в cars.bg се вижда кога си актуализираш обявата ) и спрях да звъня, защото това хоро не ми се играе

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                                Един колега от Русе продава такава в страхотна форма - дори си писах с него ама е малко сложна документално
                                Харесвам ги тия кашалоти (спомен от детство с един съсед) и бих си купил, ама или искат луди суми за тях и са гробници, или са с проблемни документи...
                                Инак Победите ги знам, мисля във Враца се продаваше една зелена през Мобиле.бг. Следи го, може да излезе пак!
                                Доколкото знам, тази в Русе ( ако е една черна, страхотна) са му отказали регистрация в КАТ, защото не се четял номер на рама или двигател, което мисля е решим проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X