Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
    Една Волга от мен.[ATTACH=CONFIG]402685[/ATTACH]
    Вие от Троян ли сте,че тази Волга ми е позната?Благодаря!
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 141.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5336905...и от мен една Волга,в Балчик,крайбрежната улица.Успех на всички!
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка(1).jpg
Прегледи:1
Размер:34.4 КБ
ID:5336978Ето нещо и от мен.
        По добре късно от колкото никога .
        Нула89781нула019

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]405216[/ATTACH]Ето нещо и от мен.
          Това май е дву врат Пасат.

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
            Да, уникална е машината. За съжаление я снимах почти в движение.
            Може да те заведа да я огледаш, снимаш и т.н.(колата е на мой добър приятел)......проблема на тези коли е, че са като неизлечима зараза "ситрофрения"(заради тях напуснах София, купих си къща и си построих гаража който добре познавате всички тук ) последователно имах три + исузо трупър. Това заленото е "ъпдейтнато" до ДС23 в рядката версия (за времето си) с автоматични скорости, ел.стъкла, ел. огледала. и климатик.......

            Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
            Това със завиващите очета ли беше?
            Да,вътрешните механично в ляво и дясно от кормилото, и (пак механично) динамична стабилизация нагоре-надолу когато колата са люлее....
            Последно редактирано от дядо владо; 14-01-12, 21:43.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от xpu100 Преглед на мнение
              Това май е дву врат Пасат.

              Точно така.
              По добре късно от колкото никога .
              Нула89781нула019

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Може да те заведа да я огледаш, снимаш и т.н.(колата е на мой добър приятел)......проблема на тези коли е, че са като неизлечима зараза "ситрофрения"(заради тях напуснах София, купих си къща и си построих гаража който добре познавате всички тук ) последователно имах три + исузо трупър. Това заленото е "ъпдейтнато" до ДС23 в рядката версия (за времето си) с автоматични скорости, ел.стъкла, ел. огледала. и климатик.......

                Да,вътрешните механично в ляво и дясно от кормилото, и (пак механично) динамична стабилизация нагоре-надолу когато колата са люлее....
                Тази кола, дядо, ми е като хронична болест, и ако един ден напечеля достатъчно парици ще си взема една макар, че не са евтини като ги гледам из сайтовете по Европата. Няма начин просто, между нас има химия, любов от пръв поглед. Имам само леки притеснения дали ще се чувствам добре на шофьорската седалка , но ако трябва ще отслабна заради нея.

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                  Ето нещо и от мен.
                  Може ли още малко снимки на пасата, чеее фолксвагените са ми голяма болест
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Може но нямам в момента , беше мой но не знам защо не съм го снимал. Но не е проблем защото го продадох на мой приятел и ще го снимам.
                    По добре късно от колкото никога .
                    Нула89781нула019

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                      Може но нямам в момента , беше мой но не знам защо не съм го снимал. Но не е проблем защото го продадох на мой приятел и ще го снимам.
                      Благодаря предварително, до сега не бях виждал двуврато купе.Дай повече данни за него, година, мотор, екстри.Може и на лично.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Един приятел има в двора на вилата си такъв ДС, който се разкапва и е много тъпо.. Проблемът е глупави роднини, които не могат да се разберат чия собственост е.. Иначе е невероятна кола, която е несравнимо по-добра от потомците си...
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Имам само леки притеснения дали ще се чувствам добре на шофьорската седалка
                          Ще, ще Иван (собственика на колата) е към 185см на 95 (поне) кг. и си му е комфортно.....виж, ако седалката е продънена от старост, ще трябва да се ремонтира, но за размери до 195 / 130кг. мисля че няма да има проблем
                          П.П. това е стар автомобил, и за разлика от новите седенето е тип "стол", а не "легло"
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Ще, ще Иван (собственика на колата) е към 185см на 95 (поне) кг. и си му е комфортно.....виж, ако седалката е продънена от старост, ще трябва да се ремонтира, но за размери до 195 / 130кг. мисля че няма да има проблем
                            П.П. това е стар автомобил, и за разлика от новите седенето е тип "стол", а не "легло"
                            Тъкмо си падам по стила "стол". Остава само да събера парици и да смъкна килца.

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                              ...
                              Aз ровя из целия ФВ форум за стари Пасати Б2...

                              Моля за информация, ако някъде има такъв - зарязан или вече пътник. Не знам дали мога да получавам лс тук; ако трябва, ще оставя мейл.

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Днес поработихме по туй возило Lincoln Continental Mark IV ,година на производство 1974 , 7500 кб.см. , 215 кВ /293 k.с. , уникално вози
                                Прикачени файлове
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X