Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари мерцедеси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари мерцедеси

    Не знам морските братя какво се мотат още и не са го прибрали в гаража





    https://fakti.bg/avto/410173-prodava-se-73-litrov-sl
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Стари мерцедеси

      Не човъркай и ти сега,че има един сив тая година на 72 000 мили и ще взема да му скоча за ергенска кола,500 му мотора обаче,тия бижута не са за мен
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Стари мерцедеси

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ... 500 му мотора обаче,тия бижута не са за мен
        Защо, скъпи ли са или бензинът поскъпна?
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Стари мерцедеси

          Това на снимката е 7.3 АМГ,аз си харесвам добрия стар осмак 500,това горе нито мога да го намеря,нито ми се плаща толкова нито ще ми е кеф да го рьчкам такова рядко изпьлнение.

          Бензина не сьм го гледал колко е,последно Секвоята на табло дава 11.3 мили на галон или грубо 21 литра на 100,аз като я карам дава по 25 а това е доста рьчкане на 500 да ми даде тоя разход тук с тия пьтища.
          Кола да харчи под 15 нямам и ми е все тая колко е бензина,внимавам обаче да не си взимам 7.3 АМГ та да го гледам странно после.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Стари мерцедеси

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Защо, скъпи ли са или бензинът поскъпна?
            Бензина е релатино маловажен фактор , макар че баш при братята в Кали е еднин от най скъпите за америка.
            Тука в Америката Мерца а и по специално пък по редките му разновидности не могат да ги правят във в всеки гараж.
            Това в регионите дето са по населени и цивилизовани , ако идеш неиде на село -там кои знае на колко мили ще има сервиз дето да могат да ти оправят Мерца.
            Отделно като идеш неиде за части и кажеш че тва е за Мерц ,БМВ ,Порше - цената е кофти . Имам един мои човек дето е като мене -бивш серизаджия в официален сервиз -та тои има няколко дърти поршета -за наи малката ламаринка почват от 100-200долара а на старо почти няма части.

            Горе долу сиситемата е нагласена на следното - ако имаш Мерц БМВ ,Порше и от сорта -плащаш и то солено.
            Не че не се намират и хора дето я имат познати ,я могат сам ида си го оправят и т.н ама това не е масово в сравнене да речем с Тойота ,Хонда и от сорта дето навсякъде ще ги оправят ,отделно и цените и на работа и на части са доволно ниски.

            Коментар


            • От: Стари мерцедеси

              Бензина не съм го гледал колко е,от 2 петилетки се върти на около 4-5 долара галона или грубо 80-100 долара резервоара.Номера е да не е рядко срещано и да не се троши за мен пък колко харчело ми е все тая,аз съм им свикнал та чак като наема кола и се чудя това пък как върви с 25 кинта цял ден.

              Тук ги има,пълно е с 129 модела и всичките са един мотор,но не и тоя горе,това сърце няма да ми даде да му скъсам трьтката
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Стари мерцедеси

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

                Ако пък говориш за товарните : просто не е вярно . ДъвкАли сме го многократно тук.
                Вчеера ламарината ми дойде от гръцко с един 11 годишен Актрос на който шофьора не знае дали е накрая на първия милион километра или на втория . Човека го кара половин милион километра само със смяна на масла ; филтри и консумативи по двигателя и кутията . Волвото FH 12 дето го докара колегата е работило във Финландия има пълна сервизна история от ново и за 970 000 километра освен консумативи нищо не е пипано по мотора и кутията . От Холандия до тук без грам разход на масло .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Стари мерцедеси

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Тук ги има,пълно е с 129 модела и всичките са един мотор,но не и тоя горе,това сърце няма да ми даде да му скъсам трьтката
                  Ти вярваш ли си? Като ти запее този мотор и ще го даваш кротката? Най-много да удвоиш разхода за гуми
                  Босе според теб това на каква цена ще се продаде?
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • От: Стари мерцедеси

                    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                    Ти вярваш ли си? Като ти запее този мотор и ще го даваш кротката? Най-много да удвоиш разхода за гуми
                    Босе според теб това на каква цена ще се продаде?

                    На колкото му искат,като няма с какво да го сравниш и ти трябва един луд с пари и готово.

                    Ако го искаш,имаш парите и ти е мерак дреме ли ти дали е 100 или 150,след 10 години или е пак толкова или с 50 бона горница.

                    А иначе и на задни гуми съм свикнал ма гледам да не ми дреме за това под капака,че 7.3 няма от къде да намеря.
                    Уловката - тук тоя мотор е 1500 долара,смяната му е и тя някъде там,не ми трябва регистрация,талони,такси......вадиш единия,хвърляш и буташ другия вътре.7.3 си е 7.3,сърце няма да ми даде да му макЯта като един нормален 5.0 който е там стои като резервен.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Стари мерцедеси

                      Добре де Босе онова грозде било кисело, ето ти друго, много добра реколта!







                      https://fakti.bg/avto/411553-prodava...odska-garancia
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Стари мерцедеси

                        Реколтата да, мотора ... Хъм
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Стари мерцедеси

                          На мен от пурите ми харесват само гладките лайсни, като една от причината са точно моторите.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Стари мерцедеси

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_Image_2271290_302_731422035.jpg
Прегледи:1
Размер:14.7 КБ
ID:5821522Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpeg
Прегледи:1
Размер:9.8 КБ
ID:5821523
                            SL-ите на Васил Илиев, крушата също е имал такъв SL (застрелян в него в движение), даже скоро четох в Интернет че същият кабриолет се продавал.
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • От: Стари мерцедеси

                              Отишъл бореца да си поръчва нов Бенц в дилърството на марката.

                              От предложените опции си избрал първо да е брониран, и още 90% от опциите.
                              Няма значение колко ще струва.

                              -ОК, господине, още нещо да прибавим към опциите?

                              -Ооо, щях да забравя - ако може да е кабрио!!

                              Коментар


                              • От: Стари мерцедеси

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15337537_388771388132458_5921621262681967110_n7fd9e.jpg
Прегледи:1
Размер:78.4 КБ
ID:5821526Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15391186_388771368132460_7061976534806987161_n78f62.jpg
Прегледи:1
Размер:58.7 КБ
ID:5821527Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15391180_388771408132456_7357389289098226775_n34d44.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5821528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15400432_388771451465785_3665350604157381336_nde291.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5821529

                                А този легендарен 126 Кьониг купе
                                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X