Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Merc 124 300D -1991

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Merc 124 300D -1991

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    То нема повер тая каручка
    Има, 115 коня на доста малко купенце, но пък е с предно предаване...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #62
      От: Merc 124 300D -1991

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Има, 115 коня на доста малко купенце, но пък е с предно предаване...
      Ся ако й видиш кривата на мощността ще видиш как в повечето диапазон няма никой.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #63
        От: Merc 124 300D -1991

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Ся ако й видиш кривата на мощността ще видиш как в повечето диапазон няма никой.
        Ква крива, кви пет лева? ИмАл съм такова. Дига си 200, бута яко (тласкал съм коли, оставени на скорост, с нея - има много здрав "нос"), катери баЙри без замисляне, ремаркета и каравани не съм теглил, гледам са "слезнАли много надоле по хранителната верига" (с) дядо Владо, ма още ги карат яко, най-вече с регистрациЙ от Северозападна(ла) КаЭмБея.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #64
          От: Merc 124 300D -1991

          Ми пет лева български. То има трактори по 50 коня и орат яко.
          Та посмали легендите
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #65
            От: Merc 124 300D -1991

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ми пет лева български. То има трактори по 50 коня и орат яко.
            Та посмали легендите
            Туй неЙ пежогега, Тър Тей, не е. Туй рьезачка и бигачка, майка. НеЙ кат някой умрял "МРецедес", бацье. Ама кат на мРецедес му мре ел.инсталацията...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #66
              От: Merc 124 300D -1991

              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Супер. Ами сподели например за саморазпадащата се двигателната инсталация на двулитровия бензинов двигател. Кой съвременен автомобил е по-зле от това нещо? Как саморазпадането на инсталацията влияе на надеждността? Критично ли е? Може ли да те остави насред път?
              Повече от 12 години карах точно с този двигател , не съм имал никакви проблеми с инсталацията , включително двигателната. На пътя не ме е оставял никога , най-големи проблеми са ми създавали олигофрените които монтираха аларма , и един олигофрен - гумаджия , който я повдигна на крик подпрян на биалетката.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #67
                От: Merc 124 300D -1991

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                ... Ама кат на мРецедес му мре ел.инсталацията...
                Не му мре инсталацията, а изолацията и...

                Гагич, опять двойка!

                Прочее, като тръгне да се скапва трийсетинагодишната изолация, се проявяват достатъчно симптоми в продължение на години, които подсказват, че тя-инсталацията, де, трябва да се смени.

                Изработването на нова, благодарение на един чевръст човек от източна България, е смешни пари, става за кратко време, и колата е готова за следващите 30 години.

                Коментар


                • #68
                  От: Merc 124 300D -1991

                  На +35 годишни Фаувета и Тойоти не съм им правил нищо. Не че на +30г W180 съм правил пък съвсем нещо.
                  Последно редактирано от veskov; 05-04-19, 19:36.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #69
                    От: Merc 124 300D -1991

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Как се дрифти с вектра?
                    Купуваш си Вектра А, 4х4 и тунинговаш.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Merc 124 300D -1991

                      По -добре Куатро,ма темата е за кораба 124 .И стига да имаш желание ,никаква жалост ,можеш да дрифтиш с всяка бензинка,аз го правя и с Фронтерата на трева и пепеляк,около мене става мазало,на асфалт трудно ,тежи и зацепва пущиняка.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Merc 124 300D -1991

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        Не му мре инсталацията, а изолацията и...

                        Гагич, опять двойка!
                        Не била инсталацията, ми била изолацията
                        Ох, ке умра ил`загина... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rofl.gif
Прегледи:1
Размер:23.7 КБ
ID:5812143
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #72
                          От: Merc 124 300D -1991

                          Ако нивото ти на техническа култура беше различно от НУЛА, щеше да се досетиш, че се случват и други проблеми с инсталацията, освен напукана изолация.А огромния проблем с изолацията на въпросната вектра може да се оправи в полеви условия с ролка изолирбанд,дори от човек който си няма понятие от автомобили, стига ръцете му да са изникнали от раменете.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Merc 124 300D -1991

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Има, 115 коня на доста малко купенце, но пък е с предно предаване...

                            Може да се дрифти със стоте коня, но трябва добра работа с левия и десния педал и да е леко купенцето де. Другия тънкаж е да знаеш къде е точката на пречупване спрямо правата, което е и най-големия майсторлък. Шпера също помага, нищо че масовия е около 25%. Преди мнооого време ми беше паднала една полуизгнила вектра / мисля А се води модела от тия първите / с двулитров мотор и добре си се засилваше колицата и настрани върви, но трябва да е понатегната ръчната..
                            Real Recognize Real

                            Коментар


                            • #74
                              От: Merc 124 300D -1991

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Не му мре инсталацията, а изолацията и...

                              Гагич, опять двойка!

                              Прочее, като тръгне да се скапва трийсетинагодишната изолация, се проявяват достатъчно симптоми в продължение на години, които подсказват, че тя-инсталацията, де, трябва да се смени.

                              Изработването на нова, благодарение на един чевръст човек от източна България, е смешни пари, става за кратко време, и колата е готова за следващите 30 години.
                              На мечоците от 91ва до 95та това е известен проблем, но се решава веднъж завинаги с нова инсталация около мотора / предимно там засяга/ и КРАЙ! Така че нищо фрапиращо не виждам, при положение всичко друго си е направено да служи поне 50г. При по-старите го няма това, моята като се замисля мина 30те години и кабеляците / и не само / са в отлично състояние..
                              Real Recognize Real

                              Коментар


                              • #75
                                От: Merc 124 300D -1991

                                Откакто окабеляването се прави от "Це Борднетце" - Карнобат, проблемите отпаднаха
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X