Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали легенди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рали легенди

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06271.jpg
Прегледи:1
Размер:255.7 КБ
ID:5714839Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06279.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5714840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06292.jpg
Прегледи:1
Размер:182.1 КБ
ID:5714841Аз предната Е30 я продадох от глупост, имах по-съвременен модел на марката, с "екстри" и си мислех, че не ми е нужна. Тази я взех преди по-малко от 3 години, като 2 години търсих абсолютно здраво купе и автентичен вид. Монтьор съм, но не тенекеджия и винаги съм бягал от ръждата. Тази си е с оригиналната ламарина на всякъде и на 70% с оригиналната боя, като за 1987 бива И както е казано - всеки истински БМВ ентусиаст, рано или късно си купува Е30!
    Последно редактирано от michev68; 10-05-16, 21:58.

    Коментар


    • От: Рали легенди

      Аз пък от моята месец и половина гонИх ръждите, но после беше като твоята на външен вид, но с двулитровия шестак.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Рали легенди

        Понеже с ръжди не ми се бори, а и с цел да я запазя по-дълго, колата я разпиляхме на цяло - брони, фарове, кори, купе, калници, мокети - всичко бе свалено, всяка наченка на корозия бе отстранена, след което навсякъде колата бе обработена с боя, шагре и парафини. Смятам да съм и последен собственик и да я наследят децата, така че ще се пази, спи само в гараж, вода вижда само когато се мие, за сняг няма и какво да говорим. Но в никакъв случай не е музеен експонат - кара се постоянно, стига да е сухо навън, независимо от сезона. От месец е с газов инжекцион, та карането това лято ще е доста активно, вече бяхме на ретро рейсинга в Калояново, предстоят класик Златни сега, рали България след 2 седмици, шарк сбирката на Копринка юни, Е30 националната среща на 20-ти август.

        Коментар


        • От: Рали легенди

          Класик рали Златни пясъци, малко снимки - https://www.facebook.com/nikolai.mic...1061665&type=3

          Коментар


          • От: Рали легенди

            Е направи го общодостъпен тоя линк де! Тия дето не ползваме сураттефтеря наказани ли да се чувстваме?
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Рали легенди

              Такъв е той.И в е30 форума пак така е направил не го е срам....
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Рали легенди

                Само кажете как, не знам как да го направя, компютрите не са ми силна страна Там съм му задал да е публичен, пише, че е видим за всички във и извън фейсбук.

                Коментар


                • От: Рали легенди

                  https://www.facebook.com/nikolai.mic...1061665&type=3
                  Последно редактирано от michev68; 15-05-16, 10:06.

                  Коментар


                  • От: Рали легенди

                    https://photos.google.com/share/AF1Q...FOOVREVlBNTVln тук вече няма как да не се вижда

                    Коментар


                    • От: Рали легенди

                      Браво, но почти никакви истински бегачки. От едновремешните хомологации само Нисан-Датсън по един брой, Тойотата и Триумфа. Е, може и Голфа да мине, но чак пък кабриолет. Това си е по-скоро автопоход под надслов "По следите на рали "Златни пясъци"".
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Рали легенди

                        Не ставай максималист, пак е нещо, като и толкова коли се изкарват. По принцип на тези дати е и ретро рали България в София, та автомобилите малко се разделха. Ретро клубовете нещо не могат да се разберат да не си дублират мероприятията. И мен ми се гледат класическите бегачки, но то така или иначе почти ги няма у нас.

                        Коментар


                        • От: Рали легенди

                          Тук ще има оригинал бегачки от близко и далечно минало!


                          Константин Вълчанов.0888313247

                          Коментар


                          • От: Рали легенди

                            Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
                            Тук ще има оригинал бегачки от близко и далечно минало!
                            Е, малко скептично... Освен ВАЗ2108 по-дърто няма.
                            Пък Фиеста R5.. не е чак толкова остаряла.

                            Ще видим - ентри-листа не е закрит още.

                            Коментар


                            • От: Рали легенди

                              www.youtube.com/watch?v=Uoykv_GZFgw


                              И на мен ми се гледа нещо такова ама в бг няма достатъчно автомобили от тоя клас!
                              Константин Вълчанов.0888313247

                              Коментар


                              • От: Рали легенди

                                Каквото има, това ще гледаме.
                                Досега не е минало рали, без да го гледам, пък какви коли са дошли - каквото дойде..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X