Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ-69 за извратеняци ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Кольо, що ме караш да говоря глупости в ефир? ...
    Ако оставим тия с многото пари настрани /те са пренебрежително малък процент/ аз се радвам, че вкуса ми е различен. И не само вкуса. На ти пример- Утре отивам да карам корито струващо 7 цифрена сума. Под "карам" имам в предвид да натискам компчетата по дистанционното. Вероятността да ме черпят с разни италиански вина и кубински пури е много голяма. Вероятността да приема е нулева. Точно колкото е вероятността и да пророня капка пот. Копчетата са само няколко, и ще стоя на сянка. Аааа, и накрая на деня ще ми платят сума равна на седмичната заплата на ония с татуировките, думкащата музика и ревящия ауспух. Той пък, ще ме пита как може да си намери работа като моята. Специално утрешния шеф иска:
    1. да нямаш видими татуировки
    2. да се появиш спретнат и навреме
    3. да не псуваш
    4. да не пиеш
    5. да не пушиш
    6. да не му треснеш лодката някъде

    Това е. Много ли иска? Сложно ли е? Трудно ли е? НЕ Е! Само дето половината са се татуирали като маймуни, останалите говорят като хамали, и а си им дал хаванска пура и кианти, а са се направили на прасета. Хубаво е да сме заобиколени от идиоти. По лесно се справяме с конкуренцията. Ти представяш ли си, ако всички имаха акъл в тиквите. Сигурно още щях да паркирам коли в някой хотел. Толкова за манталитета на обикновенния Джо, или Георги, или Гриша, или Гонсалес, или ...

    Та смей се на хорския акъл, уважавай техния избор, прави своя и си живей живота. Някой ден като се видим, бирата от мене!
    нспортьорът!

    Коментар


    • #47
      От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

      Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
      нспортьорът!
      Мерси, поласкан съм!
      Абе, като се замислиш, има доста общо...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #48
        От: ГАЗ-69 за извратеняци ...

        ...прекрасен шедьовър,направен е освен с пари,но и с мнооооого любов.Аз така виждам нещата
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X