Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес S class комби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Мерцедес S class комби

    Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
    Ето един клип обработен на Фотошоп.
    Не се знае. Има и такива автомобилчета...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #62
      От: Мерцедес S class комби

      И мигачи пуска.......тоя май беше един дрьпнат с една мадама вьтре
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: Мерцедес S class комби

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        И мигачи пуска.......тоя май беше един дрьпнат с една мадама вьтре
        Не е той.Ония с мадамата е с Ауди RS-8.Да не си помислиш че е бил с S класа...Хе,хе,хе..
        Оказа се че с RS-8 не е толкова добре да се кара бързо тук.Шестата серия на МТМ го отнася.

        Коментар


        • #64
          От: Мерцедес S class комби

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Не се знае. Има и такива автомобилчета...
          Да има.Това го твърдя и аз.От личен опит.Но тук има колеги които четат вестник в окопа.

          Коментар


          • #65
            От: Мерцедес S class комби

            Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
            Не е той.Ония с мадамата е с Ауди RS-8.Да не си помислиш че е бил с S класа...Хе,хе,хе..
            Оказа се че с RS-8 не е толкова добре да се кара бързо тук.Шестата серия на МТМ го отнася.

            Е то оставаше и това да го може

            Ма иначе става де,трябва някой луд като вас да сложи 2 турбини на М120,да я направи 1100 коня тая кола,да и оправи скоростите и ще трьгне,как ще я спирате не знам.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              От: Мерцедес S class комби

              Със 15 инчови дискове как иначе.Турбинираните вайпъри и корвети как спират.То аз да имам парите да го направя пък все ще измислим как да го науча да спира.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #67
                От: Мерцедес S class комби

                Идеята ми е да не си личи какво имаш в рьцете си,с по-пльтни джанти ще стане ма няма да ти сьберат дисковете и апаратите,иска рязане на калниците,джанти,дискове и апарати,помпа........и като се разчекне и се вижда,че нали да,не е на баба му куфара.

                Вайпьри и Корвети ма колко тежат те?Аз сьм хилав и едва му нося предната врата.И не е като да няма начин,това сравнение с другото е лесно,ще го спреш,но аз все си мисля за слипьр как му викат тук,гледаш го едно такова убито на 20 години пьк то горкото 7-8-900 коня.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: Мерцедес S class комби

                  Всичко може само пара да има.А кое не става с пари става с много пари.
                  Ако ЕТ-то на стоковите джанти позволява може да се играе сравнително лесно със спирачките.Другото е въпрос на избор на спирачни апарати.Дали много или едно-дву бутални е въпрос на избор.С джантите пак така.Е най-вероятно ще се наложи някакъв тунинг по калниците,но всичко е много според зависи.
                  Аз също съм фен на американките като цяло и концепцията за вълк в овча кожа не ми е чужда.
                  Виж ако искаш да видиш баш слийпъри разгледай нелсън рейсинг.
                  Как и да е темата бе за С-ки та да се не отплесваме.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Мерцедес S class комби

                    Ска де,140 ка,джанта вьзможно най-голямата която я сьбира предницата без да бия по калниците и да им обрьщам джуките,апаратите на всички Ски след 96та са едни и сьщи без значение дали е мальк осмак или 12 цилиндровия и джантата едва го сьбира.Като го напипам на сухои с керамични накладки и Зимерман дупчени почва леко да мирише и да грее,това на 330 коня ненатоварен,на тройно аз не се наемам с тия спирачки та ............флекса и от там екшьн.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X