Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честита Коледа и Рождество!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Честита Коледа и Рождество!

    Честита Коледа на всички!С пожелание за много здраве ,късмет и време за приключения до дупка!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

  • #2
    За много години и от мен

    Коментар


    • #3
      Честита Коледа, живи и здрави!
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        Честита!
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #5
          Честита! Честито на всички именици, живи и здрави
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            Честит Коледа .Честит имен ден на всички именнеци....
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #7
              https://www.youtube.com/watch?v=aTaBXCDcky0
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                Честита Коледа
                Марин Райковски

                Коментар


                • #9
                  Честито Рождество Христово!
                  Имам колебания дали не настъпвам едно от най-стриктно спазваните форумни правила... Тези светли празници са чиста проба религия.

                  Коментар


                  • #10
                    Стига бе,това е традиция и всеки ги разбира както му е кеф!Да сме.живи и здрави !
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • ikirov
                      ikirov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Просто не ми е ясна границата м/у религия и традиция. Напоследък почнаха да изчезват дългогодишни съфорумци, дори не мога да се ориентирам по каква причина, от последните им постове. Само за 2 седмици ме нямаше в кмб и после нови изгонени, не му хващам идеята.
                      Забраната за религия и аз я одобрявам, едва ли някой се интересува какво одобрявам, разбира се.
                      Педантичното спазване на правила е нещото, което не разбирам тук.
                      В новите Звездни Войни имало целувки между еднополови, Светът се променя, аз изоставам.
                      Затуй питам.

                      п.с. Живи и здрави, добре си накупонясахме по Коледа, дано не се разсърди някой!
                      Последно редактирано от ikirov; 26-12-19, 12:05.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X