Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поздравявам ви с Тази Песен

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Поздравявам ви с Тази Песен

    Айде и аз да разчупя с една руска...

    Коментар


    • От: Поздравявам ви с Тази Песен

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Хайде утре в ПЛОВДИВ !!!
      За съжаление най-смотания концерт на който съм ходил..Но на 26 януари в "Христо Ботев" ще си наваксам..

      И да почетем днешния рожденник..Брус Almighty

      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
      Mark Twain
      СтоЕнчA

      Коментар


      • От: Поздравявам ви с Тази Песен

        Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
        За съжаление най-смотания концерт на който съм ходил..Но на 26 януари в "Христо Ботев" ще си наваксам..
        Мен не водиха малко на сила та разочарованието ми беше двойно, и на 26 ще пропусна с сигурност, не е като Nightwish

        Коментар


        • От: Поздравявам ви с Тази Песен

          Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

          www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

          Коментар


          • От: Поздравявам ви с Тази Песен

            Е нема такава зарибяваща песничка просто...

            Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

            Коментар


            • От: Поздравявам ви с Тази Песен

              Коментар


              • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                поздравявам всички музикални манияци от форума с тази невероятна песен
                http://vbox7.com/play:d08c1bec&start=31&r=emb
                Последно редактирано от белята; 24-09-11, 20:52. Причина: кривопис
                Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                Коментар


                • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                  Концерта в Пловдив беше много добър според мен. Бил съм на концерт и на Nightwish и на Тария. За този концерт бях попрочел какво се готви и имах очаквания точно за това. Факт е че Майк Терана направи по-голямото шоу.
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                    Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                    Концерта в Пловдив беше много добър според мен. Бил съм на концерт и на Nightwish и на Тария. За този концерт бях попрочел какво се готви и имах очаквания точно за това. Факт е че Майк Терана направи по-голямото шоу.
                    Ти беше ли там??????А бил ли си на друг концерт?
                    ....Пича където помоли да си изключим телефоните да не попречат на концерта.....Наистина разбрах за какво говори,чак като почна концерта.Ако ми беше звъннал телефона щеше да се чуе.....от всички...В колата ми музиката я струва колкото билета ,а свири по-силно...Майк направи шоу...да направи,а филхармонията???? не ,не защото не се чуваха,чуваха се само барабаните.По неграмотно озвучаване не бях виждал,а и не смятах че е възможно да се постигне...

                    И все темата е за слушане , а не за писане така че....
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                      Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                      Ти беше ли там??????А бил ли си на друг концерт?
                      ....Пича където помоли да си изключим телефоните да не попречат на концерта.....Наистина разбрах за какво говори,чак като почна концерта.Ако ми беше звъннал телефона щеше да се чуе.....от всички...В колата ми музиката я струва колкото билета ,а свири по-силно...Майк направи шоу...да направи,а филхармонията???? не ,не защото не се чуваха,чуваха се само барабаните.По неграмотно озвучаване не бях виждал,а и не смятах че е възможно да се постигне...

                      И все темата е за слушане , а не за писане така че....
                      Б

                      Бях да. Човека с телефоните се казва Васил Върбанов. Озвучаването беше добро дори и да не беше на макс. Не мисля, че това е критерия за добро озвучаване. От мястото, което бях аз се чуваше прекрасно. Това си е мое мнение. Ако на теб не ти е харесало - ОК. Нищо против.
                      На концерти ходя от време на време. На концерти с участието на Тария ходя винаги, когато са в рамките на БГ.
                      LZ1DWW

                      Коментар


                      • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                        но, нещо много почна да ми се върти в главата тази хубава песен http://vbox7.com/play:f903312dd7
                        Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                        Коментар


                        • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                          Как ви се стори първото, излязло в мрежата парче от съвместния проект "Lulu" на Metallica и Lou Reed, чиято пълна премиера очакваме следващия месец?



                          А за почитателите на класическите парчета на групата, тук могат да прослушат (изгледат) един цял концерт от преди няколко дни:

                          Последно редактирано от nickbochev; 29-09-11, 23:27. Причина: корекция на линк
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                            Как ви се стори първото, излязло в мрежата парче от съвместния проект "Lulu" на Metallica и Lou Reed, чиято пълна премиера очакваме следващия месец?
                            Ха! За пръв път виждам парче на Металика с толкова отрицателни гласове.
                            И май има защо.

                            Коментар


                            • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                              Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                              Коментар


                              • От: Поздравявам ви с Тази Песен

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                Как ви се стори първото, излязло в мрежата парче от съвместния проект "Lulu" на Metallica и Lou Reed, чиято пълна премиера очакваме следващия месец?
                                За мен Металика приключиха с правенето на музика още 91г.Не казвам че "Until It Sleeps", "King Nothing" ,"The Memory Remains","Prince Charming","No Leaf Clover" не са готини,но те са на една друга група.Група на която никога няма да седна да изслушам цял албум,камо ли да си го купя....Всъщост на Death magnetic му дадох шанс.Грешка която няма да повторя...

                                Come on everybody clap your hands
                                Now you're looking good
                                I'm gonna sing my song and you won't take long
                                We gotta do the twist and it goes like this

                                Това винаги ми напомня за един младеж от мюзик айдъл 3,който влезе при журито и изръси нещо като:Аз да си изпея песента(която беше "К§рви сбогом) и да си ходя,че бързам-на работа съм...


                                Ама вижте го какви движения прави само.....
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X