Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

    Първоначално публикуван от the shaman Преглед на мнение
    Като каза Бурунди се сетих за това !
    Бях намерил един UK магазин за разни рибарски неща. Гледам, че шипват и извън UK и тръгвам да поръчвам..
    Опа.. Изненада:

    [ATTACH=CONFIG]650462[/ATTACH]

    Нашата мила родина липсва… Пускам един маил да съобщя липсата на тази много важна държава, която освен всичко е в ЕС

    Получих отговор от една кака, която много учтиво ми обяснява, че моята работа няма да стане
    Сериозно ли? ....
    Имаше една тема тук в форума, мисля, че беше. Телефон който нямаше Български или беше написано по - различен начин, нещо от този сорт. На скоро един познат искаше да си поръчва пак нещо по - интеренет и пак ... казаха, че за нашата държава - няма такива неща, тоест не може да си ги поръча.

    Коментар


    • #17
      От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

      Рискова е та липсва с право
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

        Ами при тази мода да си мутрочалгоизглеждащ какво да очакваме.
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • #19
          От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

          Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
          Ами при тази мода да си мутрочалгоизглеждащ какво да очакваме.
          Не го схванах това.

          Като се опарят дадени бизнеси с фалшиви/крадени/кофти кредитни карти и мандалото пада,не пращат до дадени дьржави вече та ако ме питаш мен те не са много виновни,че ядат дьрвото.С това си вадят хляба,ще се радват да имат клиенти и от България,но е до време,после прас до там,Боцвана,Бурунди и пропускат,скачат на Камбоджа.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

            Това виждам всеки път като се прибирам в България -на мода е да си с анцуг,нула номер и ланците по врата и надуване до спукване /умиране и чалгата е на висота....
            Grand Vitra ddis 2008
            SEAT Althea XL tsi 2010
            Mitsubishi Canter

            Коментар


            • #21
              От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

              Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
              Сериозно ли? ....
              Имаше една тема тук в форума, мисля, че беше. Телефон който нямаше Български или беше написано по - различен начин, нещо от този сорт. На скоро един познат искаше да си поръчва пак нещо по - интеренет и пак ... казаха, че за нашата държава - няма такива неща, тоест не може да си ги поръча.
              Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
              Това виждам всеки път като се прибирам в България -на мода е да си с анцуг,нула номер и ланците по врата и надуване до спукване /умиране и чалгата е на висота....
              Нихилизъм е обладал някои хора тук, и то здраво. От доста години си пазарувам какво ли не от мъгливият остров и от и аз не зная колко различни сайта. Да кажем годините са повече от 5-6. Как пък никой не отказва или не намира нашата територия, дори напоследък драстично падна цената за доставка а и пак в последно време 2-4 дни и пристига. От щатите също са ми идвали някои нещица, за Китай даже няма смисъл да се пише. Единствено до сега са ми отказвали доставка от Канада и то не по причина незнание на нашата страна а съвсем технологично- газови амове в самолет-не.

              А господинът виждащ само ланци анцузи и т.н искам да го питам, той като си дойде тук направо в Сливен ли отива? Защото много отдавна анцузите излезнаха от мода, или пък аз не ги виждам?-знам ли? Виж за чалгицата си прав но ми прави впечатление че и тя нещо поизтъня та взе да се чува и по-нормална музика тук-там.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #22
                От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

                Незнам дали ме е обладал нихелизъм но имам идеално зрение и преди да стигна до Сливен минавам през много други ГОЛЕМИ населени места.А под Анцуга може да разбираш много неща ,примерно манаталитет.Много хора са сменили анцуга с Версаче но IQ остава същото а и ни УпрАляват даже .За чалгата пак не си разбрал мнението ми ...от момента в който рома ни представят народната муаика по техни ремикси и ние се радваме/Аз също,даже поканих Азис при мен на Крит /Не отхвърлям моето Лице от негативното виждане на нещата но ,,борците'' и бодигардовете бяха и СА на власт и за народа какво остава/нищо против борците ,бил съм и аз в спортно училище /
                Време е освен дрехите и мзиката да сменим и мисленето си !!!Това ми беше мисълта...между редовете
                п.п.За съжаление когато ти липсва нещо тогава започваш да го оценяваш!!!На мен ми липсва БЪЛГАРИЯ!!!!
                Grand Vitra ddis 2008
                SEAT Althea XL tsi 2010
                Mitsubishi Canter

                Коментар


                • #23
                  От: Най - високи и най - ниски заплати в държавите.

                  Чак толкова да ме е обладал този нихилизъм, не знам.
                  Мой приятел искаше от не си спомням коя страна точно и кой сайт беше. Да си поръча разни части и други неща, за неговата фирма. Категорично казаха, че за България всичко приключило и тази страна не фигурираше в списъка. Както и да е.
                  След доста ровене, нещата можеш да си ги намериш и от другаде, друга държава, друг сайт и т.н. Просто трябва да се търси.
                  Според мен от Щатите и от Китай е най - лесно да си намериш това което търсиш. А и по - принцип всичко е, според - зависи.
                  Поздрави!
                  Последно редактирано от Dimitar.Dimitrov; 17-11-13, 11:19.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X