Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

    Ако вече е пускано, моля за извинение, аз днес го видях и реших , че ще ви е интерсно.
    Все пак не всеки ден може да се чуят подобни неща от военен министър ( ако не е постановка).
    Ето линк към видеото.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

  • #2
    От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

    "Congressman Merril Cook, Republican, Utah".

    Освен ако канадците си нямат министър на отбраната който същевременно е и еднояйчен близнак на американския републикански конгресмен Мерил Кук от щат Юта - имаме проблем в заданието.

    Филмчетата от бокса при мен не излизат и не мога да изгледам точно това. Ако случайно има превод - бих му вярвал толкова колкото на описанието което са лепнали на господина.

    В тубата се въртят негови интервюта в които разправя че вярва че има летящи обекти с неясен (или поне - за които липсва разсекретена информация) произход, но че не вярва да са с извънземен произход.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

      Разчитах точно някой от вас - американците, да се обади, че да разбера дали е партенка, щото хич не ви знам там министрите.
      Познат, който ми го шерна, твърди, че до преди два дни го е имало и в тубата , но го махнали.

      Ето един линк от тубата, не е на същото изказване, но човекът е същия. http://www.youtube.com/watch?feature...&v=S52MuNm6X-M
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

        След малко гугъл:

        Канадецът - Пол Хелиър - е друг човечец, а не този от видеото във Вбокса. Канадецът наистина е бивш военен министър (през 70те), в момента е 90 годишен, и никога не е крил че вярва в извънземни. Последните пресни новини за това че вярва в тях са от юни тази година - ако нещо се трие от тубата, надали е заради прясна секретност от последните няколко дена.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

          Не, че е за хвалене мързела ми, не, че не му разбирам, ама кажете с 2 думи заслужава ли си да го гледам. За какво става въпрос, с 1 изречение, pls!

          Коментар


          • #6
            От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

            Че има зелени човечета и те са ни казали "здравей"...
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

              По-скоро питането ми беше какво ви кара да мислите, че тоя не е поредния лунатик. Че има други човечета е много много вероятно, но едва ли някакъв политик от трибуната ще ни открехва по терлик.

              Коментар


              • #8
                От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

                Точно това си мисля, че този е поредния лунатик... Но щом хората искат да вярват в зелени човечета да си вярват!
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

                  Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                  ...Но щом хората искат да вярват в зелени човечета да си вярват!
                  На всяка бройка песъчинка по всички земни плажове има много бройки звезди по Вселената, не е до вярване само. Ако имат акъл да дойдат - до тоя ли ще опрат? И в БАН имаше контактьорска агитка, Папата и той ги обяви за Божии чеда, че вече ми стана банално как евтино си вдигат рейтинга, затуй питах. Контактьорите са повече от астрономите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

                    Във всеки един момент на Земята, чисто статистически, има поне стотина хиляди абсолютно нормални, физически здрави, поне средно интелигентни и нагоре хора които са абсолютно убедени че са виждали извънземни или че по някакъв начин са се срещали или са били във взаимоотношения с тях, на базата на нещо преживяно. Това е - след като се пресеят лунатиците и лъжците, които са многократно повече.

                    Конкретно този чичко дали може да се причисли към тях или не - не мога да преценя, а и да можех - няма абсолютно никакво значение за крайния резултат. Или ще е един нормален твърдо убеден че е срещал - в повече, или един лунатик в същата ситуация в повече.

                    Аз лично нямам никакъв проблем да повярвам в извънземни, единствено ми е проблем да повярвам че може да са избрали Щатите като ексклузивен курорт, и многобройни поколения щатски правителства като единствени туристически агенти
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      От: Канадският министър на отбраната за извънземните и правителството

                      Гоблине .. бе те и Русия я пробват като дестинация, ама нещо имат проблеми при кацането ... или с посрещането .. Че после ги вадят на камЪнье от някое езеро.


                      P.S. А чичото .. дет викаше един мой приятел : "Тоя си е чис/т/ луд". Нищо че е заевам някакъв си пост .. е те ви и в БГ безброй примери на льуди в политиката.
                      (басси .. бях написал премиЕри .. ма грешката е вярна - справка - Чичо Фройд).
                      Последно редактирано от Slick; 18-10-13, 22:26.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X