Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви


  • #2
    От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

    "Брутално изхвърля" звучи малко като да го прави самоцелно. А той просто храни душицата динозавърът. Пък и те достатъчно активно - и в повечето случаи ефикасно - се защитават.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

      Борба за насъщния: за разлика от орела, бая хомосапиенси биха си пробвали мерника върху козлето, ей така- за спорта...
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #4
        От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Пък и те достатъчно активно - и в повечето случаи ефикасно - се защитават.
        Мдам, особенно в гората - силиците ли му бяха свършили на орела или просто нямаше пространство за маневри, ама козите за малко да го хванат на къс пас и да му организират класически караминьол Тва козата е рядко вредно и злопаметно животно, който е пасъл кози - знае.

        Мен лично ме учуди че орела си лети сравнително нормално дори и с цяла коза в лапите - доста добра товароподемност.
        Последно редактирано от windwarrior; 25-09-13, 18:29. Причина: така де... лапсус.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • #5
          От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

          Досущ като гарвана.. Пуска орехите от високо за да се строшат и да си вземе вътрешността..

          Коментар


          • #6
            От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

            Едно време даже в списание Дъга имаше комикс за това как орлите ловят големи плячки. Отделно сега вече по научно популярните канали могат доста неща да се научат. Ама намираме го в ютубата и става брутално и не за хора със слаби нерви.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              ...не за хора със слаби нерви.
              Е-е, виж го откъде пише човекът. Тия лафове там вече са рефлекс.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #8
                От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                Света определено започва да се...

                Щях да напиша изпедерастява, ама се сдържах
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Света определено започва да се...

                  Щях да напиша изпедерастява, ама се сдържах

                  Много мерси за мнението. И аз си мисля много неща, но възпитанието, което съм получил през първите седем години в България често ме възпира...
                  Тук четат сума ти хора, често гледат или показват на децата си - иди после обяснявай що орела така прави.
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    ....Мен лично ме учуди че орела си лети сравнително нормално дори и с цяла коза в лапите - доста добра товароподемност.
                    Ами,просто си избираше по дребнички и без рога,от по големите и тия с рогата си бягаше че ония щяха да му върнат услугата!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #11
                      От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                      Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                      Ами,просто си избираше по дребнички и без рога,от по големите и тия с рогата си бягаше че ония щяха да му върнат услугата!
                      Освен това лова е много труден и рядко успява с такива. Тук все пак са събрани най-добрите моменти. Обикновено не се получава така.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                        или показват на децата си - иди после обяснявай що орела така прави.
                        Днес сутринта гледах по тукашната телевизия репортаж за отровени кучета.
                        Покрай другите приказки се казваха и такива, че оттам минавали деца, и аааууу, колко страшно нещо е детето да види умряло куче...
                        И после какво ще стане от това дете-лигльо, който при вида на капка кръв от порязания си пръст почва да вика мама си, и като легна да дарява кръв припада.

                        Тези неща-смъртта, гадното, лошото, измамите, глада, мръсотията, физическия труд(...), бедността, грозотата, и още много неприятни неща са си част от реалния живот, и не е добре децата да се гледат в стерилен свят и под похлупак.
                        Утре като му се наложи да се изправи tete-a-tete с проблемите от живия живот ще вика мама да му помага ли?

                        Носител на тази мода е западния свят, там понеже животът е много по-лек от останалата част на света-са започнали да мислят нереално. Например-не как да се произведе нещо, а как да се спечелят повече пари. Груб пример разбира се. То и производството се прави за печалба, ама е друг разговор. Мисълта ми е, че запада свят живее в друг свят. Откъснат от реалността, всички са вежливи, усмихват се един друг, всичко е мед и масло, докато в Африка умират деца от глад, а може би 70-80% от човечеството с труд и пот успяват да изкарат прехраната на семейството си.

                        Много философско стана, надявам се да си ме разбрал.

                        Още едно пояснение за неразбралите-под "педерастки" имам предвид не такъв който е на педераст, а начин на мислене и действие. Нещо което е много далеч от нормалното поведение на нормален човек. Лигльовщина, мекушавост, контене, прекомерна грижа за външния вид, все такива неща.
                        Абе нещо като "селения". Което определение често се ползва за означаване не на местоживеене, а като начин на мислене.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                          Коле, не е баш тъй.. Дядо ми с кръв и пот е бачкал цял живот и сега като си пусне по ТВ някой филм и започнат да се гърмят му прилушава, макар, че е гледал и как ги правят филмите.. Просто не го понася това..
                          Имам приятел 2 години по-голям от мен, демек 30, като види кръв и припада.. В Батак на екскурзия едно време, като види разни неща и само го подпирахме..

                          Аз гледам катастрофите във фишки, разстрели в лайвлийк и не ми трепва клепача.. Даже понякога си мисля, че съм ненормален..

                          Коментар


                          • #14
                            От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                            Тук четат сума ти хора, често гледат или показват на децата си - иди после обяснявай що орела така прави.
                            Да основем фондация,която да разясни на орлите,че това не е хуманно,и че суровоядството е вредно?
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Орел който брутално изхвърля кози от скали - не е за хора със слаби нерви

                              Кольо,
                              напоителния и обяснителен пост не променя подтекста, които си имал предвид в предното си мнение .. дори си го подчертал допълнително.

                              И ако пак мога да поясня - определянето на заглавието не е за мен (и не би следвало да охарактеризираш само въз основа на него), а е за тези които ще го гледат СЛЕД мен. Всеки сам да преценява дали това е за гледане от децата им или не.

                              И понеже темата е за орел .. се сещам за вица с милиционера и циганчето които се скрили от дъжда....

                              Та ...аз отлитам.
                              Наздраве .. на каквото и да си.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X