Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

    http://www.youtube.com/watch?v=kyFSM...s_digest-vrecs

  • #2
    От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

    О, това е пускано много пъти. Но като цяло, наистина са - ХОРА! Това показва и постъпките им, за което им правя - евала. Трябва някой хора, а и ние самите да взимаме пример от тях.

    Коментар


    • #3
      От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

      Навсякъде има такива хора. А всъщност и почти всички хора имат такива моменти в които правят подобни неща.
      Но като цяло няма само "добри" или "лоши" хора(то и тези определения са относителни). Има отенъци, но чак крайностите са доста редки и обикновено се дължат на психични заболявания.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        но чак крайностите са доста редки и обикновено се дължат на психични заболявания.
        Няма крайности в това да помогнеш на някого, а дори и да има, то не е психическо отклонение.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #5
          От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
          Няма крайности в това да помогнеш на някого, а дори и да има, то не е психическо отклонение.
          Радвам се че го вярваш. Радвам се, че не ти се е наложило дълбоко да се замислиш върху въпроса, за да си толкова категоричен в мнението си.
          В този ред на мисли, би ли дарил бъбрек, имаш си два(надявам се), можеш да живееш с един, ще спасиш живот....?!(примерно, и от чисто любопитство). Много хора биха го направили за детето си, или много близък роднина, но не и за непознат. Защо???
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #6
            От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

            Браво! Страхотен клип! Винаги се радвам от сърце на такива хора!
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • #7
              От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Радвам се че го вярваш. Радвам се, че не ти се е наложило дълбоко да се замислиш върху въпроса, за да си толкова категоричен в мнението си.
              В този ред на мисли, би ли дарил бъбрек, имаш си два(надявам се), можеш да живееш с един, ще спасиш живот....?!(примерно, и от чисто любопитство). Много хора биха го направили за детето си, или много близък роднина, но не и за непознат. Защо???
              Мисля, че да дадеш бъбрека си на някого и да му спасиш живота е постъпка достойна за възхищение, а не е психическо отклонение. Бъркаш, като мислиш, че не ми се е налагало дълбоко да се замисля и ако не бъбрек, то поне по два пъти годишно дарявам кръв на непознати и дори не знам на кого точно.
              Относно въпросът дали бих го направил за близък роднина - несъмнено бих го направил и то без сериозно двоумене. За непознат?? Вече съм го направил . Не само бъбрека, а и всичко, което може да свърши работа. Съветвам всеки да го направи - лесно е. Подаваш декларация, че даряваш органите си при (недай боже) нещастен случай. Ако всеки направи поне толкова, сигурно много живота можем да спасим.

              П.П. Сори за спама. Клипчето наистина е готино - гледайте пак, как мацката му се метна на вратЪт
              Последно редактирано от upi; 18-09-13, 19:44.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #8
                От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Подаваш декларация, че даряваш органите си при (недай боже) нещастен случай. Ако всеки направи поне толкова, сигурно много живота можем да спасим.
                МНОГО!

                Коментар


                • #9
                  От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

                  До колкото съм запознат с част от новият закон за здравеопазването, вече не е необходимо да подаваш декларация за това, че могат да ти използват органите,
                  а подаваш декларация, че НЕ си съгласен да ти ползват органите. Даже май и отзад на здравната книжка го имаше...
                  "Bis dat qui cito dat"

                  Коментар


                  • #10
                    От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

                    Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                    Вярвайте ми расплака ме.......................Колко ли би било хубаво всичките народи да си помагат така ,,,,,,,,,,,,абе нямам думи;-((((((((((((((((((((((
                    За тези които се мислят за дяволи да не забравят че и на него някой му е сложил рога!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

                    Коментар


                    • #11
                      От: В Русия правят не само клипчета на катастрофи...

                      Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                      До колкото съм запознат с част от новият закон за здравеопазването, вече не е необходимо да подаваш декларация за това, че могат да ти използват органите,
                      а подаваш декларация, че НЕ си съгласен да ти ползват органите. Даже май и отзад на здравната книжка го имаше...
                      Пише --->
                      ДЕКЛАРИРАМ
                      ОТКАЗ ДА ДАРЯ ОРГАНИТЕ И ТЪКАНИ ЗА ПРИСАЖДАНЕ СЛЕД СМЪРТТА МИ... и т.н. Подписи и прочие.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X