Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

    http://www.yapfiles.ru/show/520282/b...11561af352.flv

    Били, казвате, "сибирски" студове в България?

  • #2
    От: Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
    http://www.yapfiles.ru/show/520282/b...11561af352.flv

    Били, казвате, "сибирски" студове в България?
    Бре-е-е,ние ще сме измряли(парното ,парното,Топлофикация-извикаха истерично софианци) и изклали при тоя студ.Тока отдавна ще е спрял,водата замръзнала в тръбите,колите няма да палят и въобще симфония.И сега ако някой каже че Държавата Русия не работи и не оцелява,че и просперира....Аз тоя главен герой като го гледам и дограмата му ,и телефона му ,и шубата му по-убави от мойте.....пък аз минавам за средна класа у България.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

      Шубата му е от новите - правят се от 7-8 години и струват около 130 $, там.
      Старите шуби, от кожа, струват едни други пари, даже и шапка като хората , за 300$, няма младежа.
      41 там е като 21 тук. Като усещане де, иначе е много по-гот, че има сняг до колене ( доста над) и руска баня, а после - пиво и покатались.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

        Хахаха очаквах, че ще падне като висулка.
        И аз познавам братушки, дето казват, че студа тук бил по-различен (т.е. усеща се по-студено и гадно отколкото термометъра показва) та за тва, може би, зимата все ни изненадва нас (остава само да пийнем наколко питиета "залпом" и да теглим една на Целзии и разбира се, на топлофикация, на правителството, на кризата... (а, и на майката на Маргарита) ... ми наздраве ...

        Сега видях, че водата е топла - е на тва му се вика експеримент
        Последно редактирано от karviola; 21-12-12, 17:51. Причина: допълване

        Коментар


        • #5
          От: Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

          В Москва на -25 градуса стоях навън по фланела и без шапка,ама тук не смея да се покажа дори.Разликата е огромна.
          DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

          Коментар


          • #6
            От: Новосибирск. Вода. Балкон. -41 градус C

            Това имат предвид като казват сибирски студове:"В България в зависимост от атмосферната циркулация през зимата са възможни и са регистрирани най-големите аномалии на времето. Доминирането на Сибирския антициклон води до чести нахлувания на арктичен въздух и съответно до поднормални температури, а учестяването на циклоните обикновено е съпроводено с нахлувания на топъл и влажен въздух. Пътят на Средиземноморските циклони е основният фактор от които зависи количеството на валежите и продължителността на затоплянията в нашата страна."

            Зимата 84/85г на учение из Рила, на палатки, при разпъването и термометъра показваше -37гр. през нощта не знам колко стана. Пострадали нямаше.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X