Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Големите езера на Италия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Големите езера на Италия

    Въпреки че темата е стара,искам и аз да благодаря на колегата,който с такива подробности ни запозна с тези прекрасни езера.Вече за трети път препрочитам всичко от край до край,докато снощи жената ми даде идеята,да отскочим до Комо на разходка(уточнявам че живеем близо до Милано и до езерото ни делят 30 мин. път)Аз веднага скочих и приготвих багажа,обяснявайки и ,че знам точно къде ще я заведа.Снимковият материал на Майкъл е невероятен,но като видях всичко на живо,не ми се прибираше у дома.Още веднъж благодаря на колегата и форума,кйто ни прави съпричастни към такива нвероятни разкази.Ние малко поразширихме обиколката и в Комо видяхме ,че някакво влакче се изкачва в някъква планина и решихме да се повозим.Не мога да ви опиша,каква красота е от върха да наблюдаваш езерото.Въпреки че не съм се научил да публикувам хубаво снимки,ще прикача някоя и ще ви покажа на какво попаднахме.Горе на върха,на най красивата вила,ние се запознахме с частичка от културната история на България и прочетохме на чист български и старобългарски,за какво иде реч.
    Прикачени файлове
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #17
      От: Големите езера на Италия

      Може ли да обясниш как да стигна до това влакче и какво му е работното време. И аз искам да изкажа благодарности към автора на темата, в събота заминавам в тази посока и езерото Комо е една от основните ми дестинации, а като нищо щях да го пропусна .

      Коментар


      • #18
        От: Големите езера на Италия

        Първоначално публикуван от noideass Преглед на мнение
        Може ли да обясниш как да стигна до това влакче и какво му е работното време. И аз искам да изкажа благодарности към автора на темата, в събота заминавам в тази посока и езерото Комо е една от основните ми дестинации, а като нищо щях да го пропусна .
        Аз като излязох от магистралата на отбивката за Комо,следвах табелите за центъра.Докато обикалях да търся паркинг(накрая влязох на платен,но за 4 часа ми взеха 12 евро),видях градинката и самият залив с лодките от където започва езерото.След като оставих колата,се придвижих пеша до езерото и по една алея дето заобикаляше залива,стигнах до гарата на влакчето,което всъщност забелязах още веднага как се изкачваще по склона.Работното време мисля че беше от 8:00 до 18:00 като билета беше от порядъка на пет евро и в двете посоки.На снимките се вижда надпис на самата гара и изглед около нея,щом слезеш до езерото се огледай по околните върхове и ще видиш как се движи право на горе по релсите.Ако знаеш език,ще се оправиш.Ако ли не,ще помагаме.Това ми е номера 320 6052599-Христо,на колеги не отказвам помощ.(имам много безплатни минути)
        Beta 450 RR-Factory
        0039 3206052599

        Коментар


        • #19
          От: Големите езера на Италия

          Пропуснал съм снимката от гарата,ето още подробности.Точно на третата снимка,се вижда траекторията на линията отвъд езерото.
          Прикачени файлове
          Beta 450 RR-Factory
          0039 3206052599

          Коментар


          • #20
            От: Големите езера на Италия

            Това е най-красивото място, където съм бил през целия си живот!
            Обикалял съм почти цяла Италия, но никъде другаде не видях подобна красота.
            Препоръчвам, на който ще ходи натам, една обиколка около езерото.
            Има едно селце, което се казва Чернобио...
            Там се остава без дъх.
            Градски, благодаря ти, че ме върна там с прекрасните снимки!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #21
              От: Големите езера на Италия

              Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
              Аз като излязох от магистралата на отбивката за Комо,следвах табелите за центъра.Докато обикалях да търся паркинг(накрая влязох на платен,но за 4 часа ми взеха 12 евро),видях градинката и самият залив с лодките от където започва езерото.След като оставих колата,се придвижих пеша до езерото и по една алея дето заобикаляше залива,стигнах до гарата на влакчето,което всъщност забелязах още веднага как се изкачваще по склона.Работното време мисля че беше от 8:00 до 18:00 като билета беше от порядъка на пет евро и в двете посоки.На снимките се вижда надпис на самата гара и изглед около нея,щом слезеш до езерото се огледай по околните върхове и ще видиш как се движи право на горе по релсите.Ако знаеш език,ще се оправиш.Ако ли не,ще помагаме.Това ми е номера 320 6052599-Христо,на колеги не отказвам помощ.(имам много безплатни минути)
              Благодаря за подробното обяснение, със сигурност ще го намерим.

              Коментар


              • #22
                От: Големите езера на Италия

                Добра тема,поздравления за автора,ако е възможно малко инфо какво е финансовото изражение на цялото мероприятие,ориентировъчно?
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #23
                  От: Големите езера на Италия

                  Страхотна тема! До сега не бях попадал, но съм крайно очарован от изгледите - идеална причина за посещение на северна Италия.
                  Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Големите езера на Италия

                    Благодарности към автора на темата,че сподели пътуването си с всички нас.
                    Много хубави снимки и добро описание към тях.Отдавна не бях гледал такива красиви пейзажи,архитектурата е страхотна.
                    Още веднъж благодаря поздрави.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Големите езера на Италия

                      Много съм щастлива, че попаднах на тази тема! Предстои ни едноседмична екскурзия по този маршрут и изчетох с голям интерес пътеписа на Майкъл. Благодаря Ви, Майкъл, за интересната и толкова подробна информация - благодарение на нея ще бъдем подготвени със съпруга ми за това пътешествие. Ще споделя длед завръщането и личните си впечатления!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X