Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Руски

    19 758...преди 30г. сигурно съм бил и по -добре...

    Коментар


    • #32
      От: Руски

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      ...
      Джо не е видял темата още, глей кво става след това

      Перевед шестокрилогопетохуя, перевед!
      Сега я виждам, ама стига деее !

      У Форума има двама изявени филолози, ама по-са ми на към то франкофони май, та внимавайте с коментарите за тях !

      ПуснАлия темата го видЕхме, са чакаме другия да си изпълни дневния норматив с голфовете, та да седне на компа.

      След малко и аз ше се тествам, но предполагам, че ще съм зле, но ще си кажа де.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: Руски

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Хъм, ся си тествах украинската мова

        14952

        ибагомолядругарко.

        Чакам готлиб да му видя руския аз )) Ако има и корейски и него
        руски 26833 Сега ще пробвам други.

        Това 한국어 е корейски, ама писмения ми е слаб
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #34
          От: Руски

          Ингилизки 10100
          Your vocabulary size is like that of a 14-year-old teenager in the US!
          Гы-гы-гы
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Руски

            И какво излиза - масово българите са в състояние да обогатят руския език. Нищо ново, или особено. Преди едно известно време, ние изобщо езика сме им предоставили.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #36
              От: Руски

              И мен ме изкара американски тинейджър. Но не на мене тия. Спрямо теста по руски език този е драстично по-сериозен.

              Коментар


              • #37
                От: Руски

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                И мен ме изкара американски тинейджър. Но не на мене тия. Спрямо теста по руски език този е драстично по-сериозен.
                Според мен тестовете са еднакви - въпросите (предлаганите думи) са едни и същи, просто са на различни езици.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Руски

                  Доколкото го направих на няколко езика (със скромни резултати), забелязах че въпросите май са едни и същи. От там, в някои езици ползването на някои синоними е по-разпространено и нормално, докато в други синонимите на някои думи са много рядко използвани и съответно трудно разпознаваеми.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • #39
                    От: Руски

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Според мен тестовете са еднакви - въпросите (предлаганите думи) са едни и същи, просто са на различни езици.
                    Еднакви са. Просто сложните думи на руски са си български

                    Както и на украински, де, щото имам завиден резултат, а не претендирам да го знам тоя език
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: Руски

                      М'да-а, на английски съм 10-годишен...
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Руски

                        26366
                        Като за дъртюга, като мен, дето по руски "в основном имел 3-4 и одну лишь шестерку" за рецитация, си е баш добре да те Пушконосват, май...
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • #42
                          От: Руски

                          Айде и язе църен мангал от етиопски произход :

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FPS.jpg
Прегледи:1
Размер:67.9 КБ
ID:5733285

                          Само, че тестът ми се види доста понагласен да прави вятър на решаващите го...
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Руски

                            Тия имат грешка. 26833 при мен. Аз въобще не знам толкова думи. На всичките езици дето ги говоря, взети заедно.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Руски

                              Яз го знaм въпреки ,че не съм искaл!Отличник,дa не вервaш,почти!Не се гордея с товa ,но не се и срaмувaм!Един език в повече ,не е излишно!Всегдa можно идти в перевод!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X