Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патриот и Лада:(

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патриот и Лада:(

    разгледайте това http://fishki.net/comment.php?id=17965
    Последно редактирано от cveti; 10-05-08, 18:27. Причина: няма нищо смешно!
    888131021

  • #2
    Re: ха ха

    Още веднъж се доказа УАЗ-а като корава машина

    Коментар


    • #3
      Re: ха ха

      Корава???А прави ли ти впечатление,че Патриота НЯМА челно стъкло?И ако шофьора или спътника му не са били с колани,сигурно са на 100м от мястото,без да докосват земята...А ако са били с колани,най-вероятно натоварването ги е смазало за стотна...Тука трябва Стефан да се изкаже!!!
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Re: ха ха

        Според мен въобще не е смешно в тази катастрофа сигурно има повече от една жертва.
        Естествено че превозното средство с по-голяма маса ще има по малки щети. Ако искаш да сравняваш здравина, намеи удар сруг джип да видим кое ще е по смачкано тогава

        П. П. това е коментар от руския сайт за снимките "Победил морг!"

        Коментар


        • #5
          Re: ха ха

          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
          Според мен въобще не е смешно в тази катастрофа сигурно има повече от една жертва.
          Естествено че превозното средство с по-голяма маса ще има по малки щети. Ако искаш да сравняваш здравина, намеи удар сруг джип да видим кое ще е по смачкано тогава

          П. П. това е коментар от руския сайт за снимките "Победил морг!"
          Абсолютно вярно - 2.2Тона срещу 1Тон??? Все едно аз да си направя "рундче" с Мишо Електрика
          Колкото е по-голяма разликата толкова по ужасни са последствията, някъде из форума бях видял и среща на ладичката "Зубило" с Урал, картината беше много по-Потресаваща, цялата лада се беше "пакетирала" под едната гума на камиона, най-страшното е че при подобни срещи обикновенно живи не остават в малкото возило

          Коментар


          • #6
            Re: ха ха

            Тъжно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X