Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Когато няма интернет 18+

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Когато няма интернет 18+

    Малииии.

    http://vbox7.com/play:8510ed42
    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
    Honda CB 919 Hornet
    0898849413-Светльо
    Кръвна Група: 0+

  • #2
    До: Когато няма интернет 18+

    И аз имам много често проблем с интернета с наще монополисти.Знаете ли каде да го мамеря това момче да ми помогне ?.
    JSM 0899633364

    Коментар


    • #3
      До: Когато няма интернет 18+

      При стария ми доставчик беше по съшия начин.В месеца по седмица нямаше интернет-а уж са голяма компания.Същото отошение на операторите, докато не решиха, разбираш ли след като ме е нямало месец в страната да вдигнат тарифата.Отивам аз и шах и мат с пешката. Погледах ги, погледах ги и отидох при другия доставчик, на който съм от 7 месеца вече-досега проблем с него не съм имал.Евала на пича от телефона-само така им трябва.
      Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

      Коментар


      • #4
        До: Когато няма интернет 18+

        Пиянски изцепки. Поредния прекалил с чашката си го изкарва на когото му падне. Аз ползвам нет от Telnet.bg и смея да кажа, че в региона няма по-добър доставчик. Тоя клип няма нищо общо с реалността.

        Коментар


        • #5
          До: Когато няма интернет 18+

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Пиянски изцепки. Поредния прекалил с чашката си го изкарва на когото му падне. Аз ползвам нет от Telnet.bg и смея да кажа, че в региона няма по-добър доставчик. Тоя клип няма нищо общо с реалността.
          Тъй ли ?Тишо не си прав.В цялата страна има ТОЧНО такива проблеми.Доставчиците/ще ме извиняват коректните/нямат или не им се дават парички за оборудване и когато се понатрупат повечко потребители,просто "щракват"някои от тях,а на останалите нета им е като охлюв бавен.И при мен е същата работа.Но няма втори или друг доставчик и търпя,няма къде да отида.За смъкване на едно клипче от 3мин.чакам да зареди около 10мин.От 17.00 до 22.00ч изобщо не си и помислям да тегля нещо.А филми или музика-това е почти невъзможно.Филм от 2ч се тегли цяла нощ.
          Та не си прав,Тишо!
          Последно редактирано от Тихомир; 28-01-10, 08:04.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #6
            До: Когато няма интернет 18+

            И аз имах такива проблеми. След като смених доставчика, всичко е точно - вече няколко години. Не казвам кои са новите, за да не им правя реклама, но съм доволен.
            JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

            Коментар


            • #7
              До: Когато няма интернет 18+

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Тъй ли ?Тишо не си прав.В цялата страна има ТОЧНО такива проблеми.Доставчиците/ще ме извиняват коректните/нямат или не им се дават парички за оборудване и когато се понатрупат повечко потребители,просто "щракват"някои от тях,а на останалите нета им е като охлюв бавен.И при мен е същата работа.Но няма втори или друг доставчик и търпя,няма къде да отида.За смъкване на едно клипче от 3мин.чакам да зареди около 10мин.От 17.00 до 22.00ч изобщо не си и помислям да тегля нещо.А филми или музика-това е почти невъзможно.Филм от 2ч се тегли цяла нощ.
              Та не си прав,Тишо!
              Значи, това може да ми го каже човек, който ползва същия доставчик, за който става дума, но не и такъв, вадещ си заключения от пиянски бръщолевения на явно неуравновесен тип. Аз не казвам ти прав ли си или не за проблемите ти с твоя доставчик, тъй като не знам той коректен ли е или не. Та викам, да не определеме кой прав, кой крив по крещенето на някакъв лумпен във Vbox7, става ли? Просто не е добре да даваш мнение за нещо от което си нямаш и грам понятие.

              Коментар


              • #8
                До: Когато няма интернет 18+

                Страшен запис

                Преди година- две и аз имах подобни проблеми. Доставчика ми използваше нискокачествено оборудване и редовно по трасето рутери и суичове забиваха и трябваше да се рестартират. Обаждам се и чакам 4 дни докато някой реши да си вдигне задника за да натисне 1 копче. Исках да се откажа но ме заплашваха как по договор трябва да им платя всички останали вноски до изтичане на договора(около 6 месеца). Писна ми, обадих им се за последно да ми оправят интернета, оправиха го, разбих им цялата мрежа, пренасочих целия трафик само към мен и така 2 месеца. Дълго време незнаеха как да се оправят и един ден им обесних какво съм направил и сами ми прекратиха договора

                Коментар


                • #9
                  До: Когато няма интернет 18+

                  Мдаа, клипчето е добро - разговор на високо ниво
                  И аз имах проблеми с доставчика, та сега ще ги сменям! При всяко обаждане ми казваха, че няма проблем, но все пак - айде от тях да мине - ще проверят . А аз продължавах да нямам нет. По едно време дори не ми вдигаха и телефона, а уж бил 'гореща линия'. Но след като успях да се свържа накрая, им казах, че явно им е мнооого гореща линията, защото часове наред никой не вдига.. а се включва нещо като секретар, който ти обяснява - натиснете 2, после 6, после 9 и така до безкрай, докато плочата тръгне отначало.
                  Тъй като е отворена темата, защо не споделяте и самите доствачици. Не става въпрос за реклама или нещо друго, а за това - кой е доволен, кой - не и защо, кой какви проблеми е имал и т.н.
                  п.п.Това, което написах по-горе е от личен опит. Става въпрос за Кейбълтел.
                  Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Когато няма интернет 18+

                    Описания от мен проблем беше докато бях към тенакс

                    Ако модераторите преценят, че е реклама съгласен съм да изтрият поста ми

                    Коментар


                    • #11
                      До: Когато няма интернет 18+

                      Моя интернет е е*а си боклука. В мобилето една снимка ми я отваря около 1 минута

                      Коментар


                      • #12
                        До: Когато няма интернет 18+

                        Първоначално публикуван от Twilight Преглед на мнение
                        Тъй като е отворена темата, защо не споделяте и самите доствачици. Не става въпрос за реклама или нещо друго, а за това - кой е доволен, кой - не и защо, кой какви проблеми е имал и т.н.
                        п.п.Това, което написах по-горе е от личен опит. Става въпрос за Кейбълтел.

                        Ако ще се прави подобна дискусия, струва ми се е не това е правилният раздел!
                        Линка съм го пуснал единствено и с цел да се посмеем. Затова е и в раздел
                        "Разкази,случки,хумор......"
                        Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                        Honda CB 919 Hornet
                        0898849413-Светльо
                        Кръвна Група: 0+

                        Коментар


                        • #13
                          До: Когато няма интернет 18+

                          Първоначално публикуван от Metal Heart (Светослав Митев) Преглед на мнение
                          Ако ще се прави подобна дискусия, струва ми се е не това е правилният раздел!
                          Линка съм го пуснал единствено и с цел да се посмеем. Затова е и в раздел
                          "Разкази,случки,хумор......"
                          Да, но е необходимо допълнение към всяка тема касаеща "криви" интернет доставчици...
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Когато няма интернет 18+

                            Смейте се бе хора!
                            Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Когато няма интернет 18+

                              В 1:05 толкова смях излях.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X