Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полицаи В Действие :))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Полицаи В Действие )

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Впрочем, тоя с фотоапарата какво не знаеше?
    М'дам, репликата - с палката и ъ-ъ ...физиологчните явления - беше именно към него.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: Полицаи В Действие )

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Ключччч, че и тая ще стане БОЗА!
      Няма

      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • #18
        От: Полицаи В Действие )

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Тоест добре я отигра ситуацията?!? Впрочем, тоя с фотоапарата какво не знаеше?
        Масова практика е непознаването на позициите на регулировчика . В случая е разрешено движението на водачите които са срещу лявото му рамо във всички посоки . Като цял ден такива индивиди неясно как взели шофьорска книжка ти ходят по нервите как да реагира ? Много добре си отработи ситуацията . Това е цитат от правилника
        1. (3) Освен сигналите, посочени в ал 2, регулировчикът може да използва и допълнителни разбираеми жестове за даване на други указания и разпореждания на участниците в движението. По темата https://www.youtube.com/watch?v=U3CMms58AlE Кой е производителя на тия врати
        Последно редактирано от sek.1; 10-11-17, 04:26.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Полицаи В Действие )

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          Няма

          Аааааа, тези пък са просто уникални !!!!Нали ви казвам, родната милиция ви пази........Вас от себе си....

          Коментар


          • #20
            От: Полицаи В Действие )

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Ми и полицаите са производни всеобщия дебилитет!
            Ма той тоз много зле, бе Стояне.....Пълен дебил....Ма пък речника му е цветущ....Аз на негово място бих изпилил мушката на ПМа, че на някое кръстовище ще ми го набутат в.... кобура...

            Коментар


            • #21
              От: Полицаи В Действие )

              Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
              Аааааа, тези пък са просто уникални !!!!Нали ви казвам, родната милиция ви пази........Вас от себе си....
              Има няма от едни поне 15 години полицията ни е девоеннизирана и е по закона за държавния служител . Та тия мероприятия тип строеви преглед са си остатъци от онова време ама явно там то още не си е отишло
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Полицаи В Действие )

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Масова практика е непознаването на позициите на регулировчика . В случая е разрешено движението на водачите които са срещу лявото му рамо във всички посоки . Като цял ден такива индивиди неясно как взели шофьорска книжка ти ходят по нервите как да реагира ? Много добре си отработи ситуацията . Това е цитат от правилника
                1. (3) Освен сигналите, посочени в ал 2, регулировчикът може да използва и допълнителни разбираеми жестове за даване на други указания и разпореждания на участниците в движението. По темата https://www.youtube.com/watch?v=U3CMms58AlE Кой е производителя на тия врати
                ХАхахаха КАто гледам съседната врата е същата май. Явно стандартна окомплектовка на някой бивш соц блок. Едва ли правят вече такива...

                Коментар


                • #23
                  От: Полицаи В Действие )

                  Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                  ХАхахаха КАто гледам съседната врата е същата май. Явно стандартна окомплектовка на някой бивш соц блок. Едва ли правят вече такива...
                  Друга е и касата е съвсем друга . Явно сериозна бронирана врата . При нас панелките ги оборудваха стандартно с талашитена врата на която и един ритник и е много
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Полицаи В Действие )

                    Днес сутринта се сблъсках с полУицаите в действие Центъра на Варна, пресечката между Шипка и Мария Луиза.
                    Идвам от Общината, заемам лява лента за завой наляво по Шипка.
                    https://www.google.bg/maps/@43.20660...2!8i6656?hl=bg

                    Прави ми впечатление суматохата на кръстовището, и че необичайно голяма част от автомобилите правят обратен завой, обаче виждам, че точно на мястото на обратния завой е спрял един бакшиш, пречещ на маневрата и решавам, че затова се мотат хората в кръстовището... Влизам на жълто та третия цикъл на светофара за левия завой (все пак е час пик и всички ленти са заети) и малко по-надолу в улицата (точно колкото да не го видиш от главната) виждам поУицая и конуси, преграждащи пътя. Спрях, питам го толкова ли му е акъла да не сложи един конус на лентите за завиване към тази улица. Отговора, направен с горда усмивка ме разби 'ами нямам повече конуси'
                    След влизане в съседна пресечка се оказа, че целият район е блокиран...
                    Днес се поразрових за новини - ами то снимали индийски филм - направо да бяха взели и нашите поУицаи http://www.moreto.net/novini.php?n=363149&c=9&p=3
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Полицаи В Действие )

                      http://www.videoclip.bg/watch/464547
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Полицаи В Действие )

                        ХАХАХА!
                        Не беше същия
                        Неслучайно из по-екстравагантните страни гледам само индийска телевизия - дори и да не си пуснал звука смехът е голям
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Полицаи В Действие )

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Друга е и касата е съвсем друга . Явно сериозна бронирана врата . При нас панелките ги оборудваха стандартно с талашитена врата на която и един ритник и е много
                          Това е сигурно някоя баровска кооперация. Ма като гледам не ги е страх че ще си загубят златните верижки от ръцете.
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • #28
                            От: Полицаи В Действие )

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            А пък уж ние сме били дебили ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Полицаи В Действие )

                              Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
                              А пък уж ние сме били дебили ...
                              А индийците са ненадминати https://www.youtube.com/watch?v=cybaRBZiXDw
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Полицаи В Действие )

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Как да реагира като водача не знае позициите на регулировчика ?
                                Точно така е за съжаление.
                                По добре късно от колкото никога .
                                Нула89781нула019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X