Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

    Ултима изпратили предизвикателство, на което хората от BBC предаването не отговорили, затова сами наели пистата и подобрили рекорда поставен лично от Михаел Шумахер
    Интересно ще има ли отговор и какъв?

  • #2
    До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

    Освен да попитам и какво от това?
    Да я закарат на Ринга, да я видим там как ще е ... това, че е по-бърза на една писта, не значи, че е по-бърза на друга ...

    Коментар


    • #3
      До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

      Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
      Освен да попитам и какво от това?
      Да я закарат на Ринга, да я видим там как ще е ... това, че е по-бърза на една писта, не значи, че е по-бърза на друга ...
      Това дали наистина е по-бърза от Състезателна кола (каквато е Ферари Фхх) всъщност Няма голямо значение (аз и да си я купя Няма да мога да повторя тази обиколка), важен (за мен) е Маркетинга на някаква не много известна фирма, която инвестира да наеме пистата и да подобри рекорда на предаването, направен не от друг, а от Михаел Шумахер, с не друга, а с "най–бързата" кола на Ферари. При това тази кола е за пътната мрежа и Струва много, ама много по-евтино - какво повече да кажа - прекрасен Маркетингов ход

      Коментар


      • #4
        До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Това дали наистина е по-бърза от Състезателна кола (каквато е Ферари Фхх) всъщност Няма голямо значение (аз и да си я купя Няма да мога да повторя тази обиколка), важен (за мен) е Маркетинга на някаква не много известна фирма, която инвестира да наеме пистата и да подобри рекорда на предаването, направен не от друг, а от Михаел Шумахер, с не друга, а с "най–бързата" кола на Ферари. При това тази кола е за пътната мрежа и Струва много, ама много по-евтино - какво повече да кажа - прекрасен Маркетингов ход
        Дам, прав си, но само по себе си това едва ли ще откаже някой имащ парите за FXX да си я купи, а да си купи това
        На ферарито само компютрите му струват 10 пъти повече от това, само карбона му струва повече ... спирачките му струват повече
        А иначе тази кола която е на клипчето е по-различна от тази на сайта им
        На сайта им пише с мотор Шеви 6,3 от корвет, а тази с 7 литров ... за него нищо не пише на сайта им
        Последно редактирано от netsurfer; 26-10-09, 09:04.

        Коментар


        • #5
          До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

          В Ултима-та видях нещо много интересно - лостът за скоростите не беше там където му е мястото за автомобил с дясна дирекция, тоест отляво на водача , а тъкмо обратното - от дясната му страна. Интересно решение, btw...

          Коментар


          • #6
            До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

            Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
            В Ултима-та видях нещо много интересно - лостът за скоростите не беше там където му е мястото за автомобил с дясна дирекция, тоест отляво на водача , а тъкмо обратното - от дясната му страна. Интересно решение, btw...
            То реално погледнато лоста нормално за лява и дясна дирекция е на едно място , поне по това не се различават ...
            Иначе и на мен ми стана интересно какво прави лоста там и как е вързан за кутията

            Коментар


            • #7
              До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

              Първоначално публикуван от netsurfer Преглед на мнение
              Дам, прав си, но само по себе си това едва ли ще откаже някой имащ парите за FXX да си я купи, а да си купи това
              На ферарито само компютрите му струват 10 пъти повече от това, само карбона му струва повече ... спирачките му струват повече
              Колко Струват е Разтегливо понятие Цената се определя от Много Фактори и в този клас последният е себестойността
              А и тези хора не искат да спрът продажбите на Ферари, те искат да си Продават колата която също не е направена от старо желязо за да се представи толкова добре
              А и лично на мен модела на продажба на ФХХ-а ми е Много странен, даваш един Милион и получаваш възможност да си караш колата на някой писти, понякога????? Ама може би не разбирам защото не съм много умен, което ме изключва от списъка с куповачите на ФХХ - нямам толкова пари защото не съм много Умен

              Коментар


              • #8
                До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Колко Струват е Разтегливо понятие Цената се определя от Много Фактори и в този клас последният е себестойността
                А и тези хора не искат да спрът продажбите на Ферари, те искат да си Продават колата която също не е направена от старо желязо за да се представи толкова добре
                А и лично на мен модела на продажба на ФХХ-а ми е Много странен, даваш един Милион и получаваш възможност да си караш колата на някой писти, понякога????? Ама може би не разбирам защото не съм много умен, което ме изключва от списъка с куповачите на ФХХ - нямам толкова пари защото не съм много Умен
                Цената, че е разтегливо понятие - така е ... но е трудно да се продава кола под себестойността си, както е например Вейрона ... има си материали които струват пари, а й издръжката на един F1 отбор не е евтина
                И на мен ми е странен модела, но явно работи
                А и да не забравяме, че FXX и ENZO не се купуват само с пари, трябва да те поканят за да я купиш, затова и на пазара втора ръка струват доста повече от чисто нови
                FXX е наблъскан с всякаква телеметрия и после анализират данните и развиват новите си модели

                Коментар


                • #9
                  До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

                  Рекламният ход на фирма "Ултима" постигна целта си. Още не догледал клипчето вече реших да си я купя. Остава да намеря пари.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ултима Бие Ферари на пистата на Топ Гиър

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    Рекламният ход на фирма "Ултима" постигна целта си. Още не догледал клипчето вече реших да си я купя. Остава да намеря пари.
                    Може да се окаже не чак такава Шега
                    Има интересни фирми в Англия правещи още по-интересни коли като например Ариел Атом http://www.arielmotor.co.uk/full_screen_v2.html
                    Невероятно преживяване на цената на наточен Авенсис

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X