Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Връзка към видеоканала който се опитвам да направя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16

    Последно редактирано от ctef; 14-02-22, 18:26.

    Коментар


    • #17
      Пещера Голяма Гарваница.
      Най-грубо казано, намира се в посока на Изток от Ловеч, в дясно от пътя м-у селата Кърпачево и Горско Сливово.
      От пътя е малко трудно разпознаваема, защто това е пропастна пещера, а местноста е сравнително равнинна.

      Коментар


      • #18
        Не се получава обратна връзка, но ето и следващото видео.
        Дестинацията е популярна, но бях там за първи път, и останах изненадан от мащабите с които природата е творила.
        За щастие, военните не са нанесли непоправими щети при пребиваването си там.

        Коментар


        • ctef
          ctef коментира
          Редактиране на коментар
          Специално във филмите с природни забележителнсти, не мисля че ще е уместно моето появяване под каквато и да е форма.
          Надявам се,че картините говорят сами за себе си, и озвучаването, доколкото съсздава някаква допълнителна атмосфера.

        • Стоян Боюков-Sariones
          Стоян Боюков-Sariones коментира
          Редактиране на коментар
          "Не се получава обратна връзка,..."

          Какво се очаква, като обратна връзка?

          п.п. Иначе филмчетата са интересни.

        • ctef
          ctef коментира
          Редактиране на коментар
          @ Стоян Боюков-Sariones
          Ами нещо като това което сте написал.
          Да знам гледаеми ли са, кусури за изчистване(знам че ги има) и т.н.
          Опитвам се да ги монтирам, така че да ми харесват, но знам ли!?
          То е ясно че ми липсва опит с камерата. При снимки допускам повтарящи се грешки. Има някаква припряност, като че ли някой ме гони.

      • #19
        Една разходка до светилището над с. Гърло, Брезнишко.
        До него може да се стигне по 2 начина.
        Единият е на ляво на разклона пред селото. Имаше оказателни табели. С кола се стига до една поляна, а от там по пътека през гората.
        Другият път е на дясно при разклона, през селото покрай "Латинското гробище" и до язовирната стена. От там по пътечката от филмчето.
        А дали си заслужава, преценете.

        Коментар


        • #20
          От мене абонамент и лайк. Успех на канала!
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • #21
            Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
            От мене абонамент и лайк. Успех на канала!
            Благодаря!
            Като погледна от дистанцията на времето, заглавието ми на темата , звучи доста претенциозно.
            Но нека сме реалисти. Колосални успехи ми е ясно че не мога да очаквам.
            Поне доколкото може, забавлявайте се.

            Коментар


            • #22
              Снощи сглобих още нещо.
              Пускам го, макар че то е в контекста на един доста по обширен и трудоемък проект.
              Но, кратка разходка във времето, с намигане, че не сме за дълго на този свят.

              Пояснявам локацията. Т.нар. "Латинско Гробище" се намира отново до с. Гърло.
              От дясно на пътя за язовира, непосредствено до къщите. Паметниците се забелязват от пътя, а и местните го знаят.
              Не се наемам с категорично мнение, дали наистина е Латинско.
              Забелязвам разностилие в кръстовете, и предполагам че са от различни периоди.
              Но че е старо, старо е.

              Коментар


              • #23
                Междувременно, тези дни успях да направя два кратки репортажни клипа.
                Наложи се доста да потичам, и да се поблъскам, за по добра позиция за снимане.
                Но не ме биха
                Поне ще видите и чуете от първо лице, но все пак със съкращения.



                Коментар


                • #24
                  Браво и благодарим за споделянето!
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • ctef
                    ctef коментира
                    Редактиране на коментар
                    Благодаря !
                    Мъча се да научавам по нещо. Мисля, че ако се сравни с първите ми репортжни клипове, има известна разлика.
                    Стремя се да показвам различни гледни точки, да ги вмъквам една в друга, да ги наслагвам в-у саунд тракът.
                    С клиповете от природата е малко по различно. При тях трябва и до някаква степен предварителен сценарий.
                    Докато при репортажа, събитията сами те водят. Само трябва да си на точното място по точното време. Наистина тичах.
                    Ще спомена, че и камкордерите ми са стари мъртавци, като компа, но това не ми е оправдание.

                    И,
                    кажете ми ако имате желание да чуете речите в пълният им размер, немонтирани и нередактирани. Това което няма да пуснат по ТВ.
                    Не че са кой знае каква изненада, но пак се повтарям, от първо лице и без цензура.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X