Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Връзка към видеоканала който се опитвам да направя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Връзка към видеоканала който се опитвам да направя.

    Здаравейте,
    Напоследък не съм много активен във форума, но го следя редовно.
    Отдавна в главата ми се върти идеята да направя и кача в YouTube някои филмчета по теми които ме вълнуват. Натрупал съм много материал, ммного идеи, но все отлагам.
    Обстановката, обаче, както знаете, тези дни се промени. Това ми даде импулс, и се мобилизирах и започнах.
    Първоначалните ми планове, бяха съвсем различни, от това с което започвам сега, но ще почакат. Както казах, обстановката е различна, и се съобразих с това. Иска ми се да допринеса малко полза в тези трудни времена, ако ли пък не, поне може да ми се посмеете и да ви разсея от ежедневието. Не трябва да се приемаме и прекалено на сериозно.

    Много теми ме вълнуват, но ще започна с тази, защото мисля че е актуална за момента:


  • #2

    Заради промяната в условията на карантина, най-напред ви предложих филма за домашни тренировки.
    Но първият от поредицата ми филми на здравно-мотивационна тема в действителност е този:



    Коментар


    • #3
      Следващото предложение. Правен е преди застудяването.
      Изненадата е накрая.

      Коментар


      • #4
        В това време на епидемии и психоза, бързам да направя следващите си филмчета, с които се надям да съм от полза за общонста.
        Поне да накарам някой да се замисли за укрепване на имунна система здраве, психика.
        Ясно е, че мотивацията за тренировки е трудна. Или я има, или я няма.

        Но храненето е нещо различно.
        Всички, така или иначе се храним. Но е добре ако осмислим, с какво и защо!
        Знам че има много материали на тази тема, но искам и аз дадам моите 5ст. и да подкрепя хората които го правят.
        А ако срещна подкрепа и от ваша страна, ще съм ви благодарен!

        Последно редактирано от ctef; 26-03-20, 09:24.

        Коментар


        • #5
          Седващото ми филмче от поредицата.
          Пазете се и бъдете здрави!
          Късмет!

          Коментар


          • #6
            Никакво отказване!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              И в заключение още няколко кадъра и думи за храната.


              Коментар


              • #8
                Предлагам на вашето внимание нещо по-различно от филмчетата до тук.
                Не е развлекателно.
                Да видим как ще се котира?

                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Децата бяха малки - значи някъде 2000 година, още работеше. Вече падаха алуминиевите профили от окачения таван. Басейна за скокове беше тъмно зелен и видимо изоставен. Работеше малкия басейн, този който показа в началото и там действително тренираха деца на възраст около 7 години. Работеше и основния басейн - с олимпийски размери. Работеха и множеството малки тренировъчни зали под трибуната. Но след това просто беше изоставен. От кого и защо - нямам идея.

                • ctef
                  ctef коментира
                  Редактиране на коментар
                  Последният коментар за комплекса, който четох, е че размерите на басейните не отговаряли на стандартите, така че, нали се сещате!

              • #9
                Явно филма не е за широката публика, но ето и втората му част:

                Коментар


                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Къпалнята строго се охранява. Почти всеки опитал се да влезе на територията бива изпохапан от кучета. Сякаш този дето я стопанисва в момента категорично не иска там да се мотаят хора. Иначе колодрума си е заебан, детската площадка, където беше и канала с едни смешни лодки - също. А по кварталите ако някоя катерушка решат, че е опасна, просто я нарязват на срап, при положение, че обезопасяването и може да изисква две заварки с оксижен, а нарязването ще иска чакове труд.

                • ctef
                  ctef коментира
                  Редактиране на коментар
                  Значи, с детската площадка има развитие. Разкараха "Веселото село"! И сега май ще придобие едновремешния си вид.
                  Сагата "Мария Луиза" е дълга.
                  Първо я придобиват ВИС, после преминава в ръцете на Вълка. Както и летния театър.
                  Преди месец, общината след дела, успя да си върне част от територията на къпалнята.
                  Сега пък е актуален скандалът с изсичането на дървета.

              • #10
                Късометражка от тази зима.
                Или по-скоро изпробвам възможностите на камерата

                Коментар


                • #11
                  Кратко филмче за Буховския манастир.

                  Коментар


                  • #12
                    Следващото ми филмче, с всичките му кусури 😀
                    Който си знае, може и да пропусне.
                     

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Като бях малък 7 годишен, ходех с нашите на едни бунгала и си спомням че имаше май и детски лагер, имаше и една единствена масивна кръгла шатра - барче-магазин не помня вече, знам че имаше и река-блато, имаше и желязно водно колело с варели, супер беше.
                      Благодаря за клипчето, изгледах го с удоволствие и ми припомни какво беше на Иракли, преди цяла вечност, спомням си че имаше и слънчогледи зад гората, също и първите миди на огъня под ламарината опитах тогава

                  • #13
                    Лагерите и аз ги помня. Сега те са "трансформирани" във ваканционно селище. Нарочно не снимах там.
                    Реката е Вая.
                    Под магазин имах предвид капанчето на плажа . А там се ходеше и за вода.
                    Сега на плажа са поставени контейнероподобни обекти, които ще са магазин и вероятно пивница.

                    Коментар


                    • #14
                      Май се събудих
                      То вече е ясно, че видеоканал няма да се получи, но поне приятно гледане!
                      Първа част от една разходка около с. Ъглен.

                      Коментар


                      • #15
                        Ето я и втората част от Ъглен.
                        За да се стигне до местата, се свива в дясно, непосередствено преди северния мост, на излизане от селото. Към помпената станция.
                        Финалните кадри са от каньона, малко по-на север по пътя, пак в дсно.
                        И на дете места има спокойни и удобни за пренощуване поляни край реката.
                        Приятно гледане...и слушане!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X