Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обречен...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обречен...

    http://www.dailymotion.com/chudomir89/video/16155734

    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

  • #2
    До: Обречен...

    -Ще може ли да води нормален живот ?
    -Не, той ще бъде инжинер.


    Разби ме
    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
    Honda CB 919 Hornet
    0898849413-Светльо
    Кръвна Група: 0+

    Коментар


    • #3
      До: Обречен...

      Първоначално публикуван от Metal Heart Преглед на мнение
      -Ще може ли да води нормален живот ?
      -Не, той ще бъде инжинер.


      Разби ме
      Горкото... Обречено е
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • #4
        До: Обречен...

        Още един емоционален и социален инвалид...
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: Обречен...

          Това клипче направо,ме разби.
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • #6
            До: Обречен...

            Чичко Дилбърт
            http://en.wikipedia.org/wiki/Dilbert
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Обречен...

              Аз уча за инжинер. Дали ще мога да водя нормален живот???
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #8
                До: Обречен...

                Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                Аз уча за инжинер. Дали ще мога да водя нормален живот???
                Има доста вицове по въпроса, Но аз съм завършил инженер повече от 18 години и ..... дали всъщност живея "Нормален" живот, май започвам да се съмнявам

                Коментар


                • #9
                  До: Обречен...

                  Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                  Аз уча за инжинер. Дали ще мога да водя нормален живот???
                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  Има доста вицове по въпроса, Но аз съм завършил инженер повече от 18 години и ..... дали всъщност живея "Нормален" живот, май започвам да се съмнявам
                  Обречени Или филмът Lost
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Обречен...

                    Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                    Аз уча за инжинер. Дали ще мога да водя нормален живот???
                    Ако завършиш, самият факт, че си успял да получиш инженерна диплома... означава, че отдавана не водиш нормален живот

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Има доста вицове по въпроса, Но аз съм завършил инженер повече от 18 години и ..... дали всъщност живея "Нормален" живот, май започвам да се съмнявам
                    Може да се пусне и анкета за инженерите във форума. С отговори "Може би" и "Не"... "Да" е излишно, няма смисъл да товарим базата дании
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Обречен...

                      Що?

                      Нормалният живот си е прост и скучен.

                      Някой иска ли доброволно да е нормален?
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #12
                        До: Обречен...

                        Абе, да не се обиждат инжинерите, но за мен понятието" Инжинер-Българин" е малко обидно. Според вас нормално ли е инжинер да върви през цеха със свредло в ръката, и да търси кой да му го наточи?
                        На въпроса: "Не са ли ви учили как се точи свредло" той отговори, че в института са им показвали само машина за заточване на свредла. Стана смешен на цялата фирма.
                        А да не казвам какви приспособления дават за работа в сегашната ми фирма. С едното трябва да ползваш петата си ръка, за да може да завариш детайла. С другите четири държиш приспособлението, детайлите, лудница. Сега, знам, че не всички инжинери са такива, но повечето с които съм работил са от този род. С ръце завряни в гъ.а. От такива не става нищо. И по-добре, че са станали инжинери-на тях има кой да им поправя грешките. Представете си, че бяха учили за лекари.
                        Хора от този тип са готови да учат за каквото и да е, само да не работят! Да са "висшисти".
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Обречен...

                          Инж-а не е длъжен да си наточи свредлото сам...важното е да знае как става. Имал съм много по-опитни и естествено по-стари от мен подчинени...ма като стане напечено и сички се дръпнат настрани съм оставал сам...пишлемето малко, инжинерчето... и съм взимал сам важните решения. След това обикновенно никой не оспорвал авторитета ми.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Обречен...

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            ...И по-добре, че са станали инжинери-на тях има кой да им поправя грешките. Представете си, че бяха учили за лекари...
                            Това ме подсети за един готин лаф:
                            "Като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на доктор."
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Обречен...

                              Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                              Инж-а не е длъжен да си наточи свредлото сам...важното е да знае как става. Имал съм много по-опитни и естествено по-стари от мен подчинени...ма като стане напечено и сички се дръпнат настрани съм оставал сам...пишлемето малко, инжинерчето... и съм взимал сам важните решения. След това обикновенно никой не оспорвал авторитета ми.
                              То може и да знае какво трябва да се получи, ама защо не може да го направи? Това е елементарно умение. Какво ще проектира, и дава начин за изработване като не знае по какъв начин се работи... Иначе за вземането на трудни решения понякога се иска доста смелост. Поздрави.
                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Това ме подсети за един готин лаф:
                              "Като знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на доктор."
                              То от този виц ми дойде на ума това дето го написах
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X