Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Румънският тираджия Тарзан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Румънският тираджия Тарзан

    Днес един приятел тираджия ми прати линк към едно видео, което се оказа, че е обиколило телевизийте в Европа, станало е хит сред тираджийте, дори си има и имитатори. Аз не бях чувал за това до днес и реших да споделя. Става въпрос за румънски тираджия правещ изпълнения в кабината докато кара из Европа и конкретно Белгия или Франция (аз мисля, че е по скоро Франция). Бил за издирване в Белгия, търсен за опит за убийство.

    Ето и клипа:

    http://www.youtube.com/watch?v=YQSrLbHsyNY

  • #2
    До: Румънският тираджия Тарзан

    Лелеле, тоя си е в перманентен опит за убийство ....на околните
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      До: Румънският тираджия Тарзан

      Ей голям танцьор бе
      Кретен.

      Но не много по-кретен от автобусните шофьори в Леонардос които се сменят в движение нощем на магистралата, като при това единия става от шофьорското място и отива да буди другия. В Унгария или в Чехия, както се случи.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        До: Румънският тираджия Тарзан

        Нещо не може да влезне в ритъм
        Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

        Коментар


        • #5
          До: Румънският тираджия Тарзан

          Това чудо автопилота, позволява дори да слезнеш да се изпикаш, стига да можеш да догониш тира после. А и на GPSа си показва че е прав път. Той си кара в авариината лента. Лошо е ако им анякой спрял...
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #6
            До: Румънският тираджия Тарзан

            Абе, че кара бая в дясно, кара, ама не е баш в аварийната. Мен ме кефи оня другия тир като тръгна да го изпреварва ква реакция направи, супер учуден.

            Коментар


            • #7
              До: Румънският тираджия Тарзан

              Тоя си е напълно нормален
              Когато бях студент си имахме шофьор на автобус, който на отсечката Разлог-Банско ставаше да танцува до последният ред седалки
              И това на автобус Чавдар
              Беше ни весело с него, а и тогава не бяхме в ЕС
              Последно редактирано от alex_markov; 28-03-09, 07:16.

              Коментар


              • #8
                До: Румънският тираджия Тарзан

                Явно човека си е свършил хаповете затова колеги носете си по голяма количество.Че не се знае къде ще ви свършат

                Коментар


                • #9
                  До: Румънският тираджия Тарзан


                  Този е пълен циркаджия!

                  Сигурно за страничния наблюдател изглежда странно, но това са често срещани номера сред тираджиите.
                  Аз самия съм карал ТИР в Америка 1 година и съм правил и по-луди неща. Естествено не за да забвлявам спътника си (както в случая) а за да не ми се приспива докато карам. Пееш си, танцуваш, разтъпкваш се, мажеш си филийки за закуска
                  Сменяли сме се с колегата в движение веднъж.

                  Може да звучи налудничаво и опасно, но всъщност не е чак толкова. Права магистрала около 900 км (Небраска или Уайоминг примерно). Няма дори един завой за разнообразие. Асфалта е гладък като огледало. Вечер няма почти никакво движение, а и как да има като разстоянията между населените места са от порядъка на 100-200 мили...

                  Правил съм си експеримент за да видя в рамките на какво разстояние няма да ми се наложи да пипна волана изобщо (естествено ръцете ми са на см от него в случай, че нещо непредвидено стане). По 55та магистрала в Илинойс можеше спокойно да се кара по 20-30 мили (20-30 мин.) без да пипаш волана. Магистралата беше съвсем нова, без неравности и завои...

                  Та такива ми ти работи...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Румънският тираджия Тарзан

                    И първият пресичащ бобър мaхмурлия озовал се под колелата ти те праща в мантинелата. Хайде мерси
                    Последно редактирано от Goblin; 29-03-09, 17:12.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Румънският тираджия Тарзан

                      Обаче пък сме сигурни, че ако не дай си Боже стане нещо, няма да е защото шофьора е заспал. Кретения...
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Румънският тираджия Тарзан

                        В Германия, колкото и да са хубави пътищата, в най-дясната лента, където се движат камионите, много често могат да се забележат така наречените "коловози". Образуват се при висока околна температура (лятото) от постоянно движещите се 20-тонни композиции. Тировете, като влязат в "следите", могат без намесата на водача да вземат успешно дори леки завой. С автомобил не ги забелязваме, тъй като попадаме в тях само с гумите от една страна, а и по-често сме в лентата за изпреварване.
                        Подобни "магарии" се правят, за да се ободриш и когато си без спътник.
                        Какво ли прави румънчето, когато е сам???
                        889377712

                        Коментар


                        • #13
                          До: Румънският тираджия Тарзан

                          Ненормалници колкото щеш
                          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                          Honda CB 919 Hornet
                          0898849413-Светльо
                          Кръвна Група: 0+

                          Коментар


                          • #14
                            До: Румънският тираджия Тарзан

                            Тоя не е сам. Много са.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X