Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъдете горди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бъдете горди

    http://vbox7.com/play:124bedab
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    До: Бъдете горди

    Много е добро клипчето!
    КОГАТО ИСКАШ ДА НАПРАВИШ НЕЩО,НАМИРАШ НАЧИН.КОГАТО НЕ ИСКАШ-НАМИРАШ ПРИЧИНА.

    Коментар


    • #3
      До: Бъдете горди

      Да,горд съм съм с далечното и близкото минало на България.Горд съм,че имам толкова много световнозначими сънародноци.Щастлив,не горд,съм от факта колко красива е страната ни,зашото това са дадености и ние,хората,нямаме "вина" за тях.Но днес,изключвайки успехите в спорта и спорадични научни открития,нямам много основания да съм горд.В съвремието липсват отговорни люде,които да поставят на преден план националните,пред своите интереси.Ние,хората,все повече заприличваме не на модерно гражданско общество,а на рая.Срам ме е,че България постига много повече след освобождението за кратък период,отколкото след 10-ти ноември 89-та-възраждане на национална идентичност,създаване на функционираи държавни органи,предприемачество и много други.Тежки години след загубени войни,без загубени битки,възстановяване и пак глад и лишения заради,основно,слаби български политици.
      Ама,нейсе,искам да съм горд и от съвремието на България,не само от славното минало.
      П.П.От много неща ме е срам,но за тях друг път.Днес и утре,пък и нататък с настроение.
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • #4
        До: Бъдете горди

        Да, ако всеки направи нещо значимо в рамките на живота си ще се чувства реализиран - за да има някакъв смисъл всичко... нека бъдем хора преди всичко.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          До: Бъдете горди

          Мммм... наистина това клипче трябва да се изгледа от по-младото поколение(като мен). Добре направено клипче, а автора само на 19г.
          "Ангел Николов/НА 19 Съм!"

          Ето още едно клипче - http://www.vbox7.com/play:1ed91608

          Коментар


          • #6
            До: Бъдете горди

            Винаги ми се е струвало, че човек трябва да е Горд със Собствените си постъпки, а не с тези на другите.
            Но да, клипчето е готино, Да има с какво да се гордеем в нашата история и Да има защо да се гордеем въобще, че сме хора!
            Но все пак трябва да се фокусирам върху това какво и как правим самите ние

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X