Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Копривщица Support Center

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Копривщица Support Center

    Надявам се не е пускано )))
    http://www.vbox7.com/play:f2a266a7

  • #2
    До: Копривщица Support Center

    Не е пускано, но е супер... по едно време от HP бяха почнали да гонкат vBOX и Youtube за тоя клип!

    Коментар


    • #3
      До: Копривщица Support Center

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Не е пускано, но е супер... по едно време от HP бяха почнали да гонкат vBOX и Youtube за тоя клип!
      ДА така е, и подчинените ми бяха заплашени с уволнение ако пуснат подобно нещо отново...

      Едрия бизнес няма чуство за хумор, то според мен никакви чуства няма но това е друга тема...
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Копривщица Support Center

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        ДА така е, и подчинените ми бяха заплашени с уволнение ако пуснат подобно нещо отново...

        Едрия бизнес няма чуство за хумор, то според мен никакви чуства няма но това е друга тема...
        Колега от HP хвърлят луди пари за реклама... това май не се връзва с доверието и стабилността, които искат да демнстрират. Все пак шапки долу за този клип - всичко е лесно докато го правят други...

        Коментар


        • #5
          До: Копривщица Support Center

          Тъжно но факт.... съпорт в България? ДА ДА...

          E не само в БГ.
          http://www.youtube.com/watch?v=GMt1U...eature=related
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            До: Копривщица Support Center

            Човчето дето е сътворило този идиотизъм поне да го беше снимал в Копривщица.Незнам защо умрем да се излгме колко сме тъпи и най-вече да си излгаме пред света самата родина,защото Копривщица е част от тази родина с близо 300 годинша история и да се правят подобни клипове носещи името на моя град е обидно поне за мен.Наистина малък град може и не всички даса ИТ гений но едва ли изглеждат по начина по които е показано.Съжалявам че ви отгечвам но аз като жител на град Копривщица се чуствам обиден от този клип смятам всеки би се почуствал по подобен начин ако осмеят неговия роден град или село.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              До: Копривщица Support Center

              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
              Човчето дето е сътворило този идиотизъм поне да го беше снимал в Копривщица.Незнам защо умрем да се излгме колко сме тъпи и най-вече да си излгаме пред света самата родина,защото Копривщица е част от тази родина с близо 300 годинша история и да се правят подобни клипове носещи името на моя град е обидно поне за мен.Наистина малък град може и не всички даса ИТ гений но едва ли изглеждат по начина по които е показано.Съжалявам че ви отгечвам но аз като жител на град Копривщица се чуствам обиден от този клип смятам всеки би се почуствал по подобен начин ако осмеят неговия роден град или село.
              Митаче,

              Отречи се тогава и от Бай Ганьо щото той много силно осмива Българина, и от Стоичков да се отречем щото е прост селянин...!

              И като говорим за България и българи, не е зле да се опитваме да се научим да пишем на български език, правилно...

              Не се обиждай, не сме имали лошо на ум правейки този клип, беше забава за едно Коледно парти...

              Много веселие падна и хиляди хора много му се радваха в нета, докато не бе спрян...

              Много поздрави,
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                До: Копривщица Support Center

                Виждам колегата ме е изпреварил, но все пак да поясня - това си беше чиста проба шега - всички участници са от съответния съпорт център. Като цяло хората там бачкат здраво и са свестни.

                Коментар


                • #9
                  До: Копривщица Support Center

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Митаче,

                  Отречи се тогава и от Бай Ганьо щото той много силно осмива Българина, и от Стоичков да се отречем щото е прост селянин...!

                  И като говорим за България и българи, не е зле да се опитваме да се научим да пишем на български език, правилно...

                  Не се обиждай, не сме имали лошо на ум правейки този клип, беше забава за едно Коледно парти...

                  Много веселие падна и хиляди хора много му се радваха в нета, докато не бе спрян...

                  Много поздрави,
                  Жоро на мен не ми е забавно да се бъзикат с моя град както искаш го разбирай.Аз никога не съм харесвал хора като Стойчков така че ако нужно да се отричам от него кажи как става и ще го направя.А относно майтапите самоосмиването е хубаво но не и когато се намесват имена на места дали на България личности като Каблешков,Бенковски,Каравелов,Дебелянов,Найден Геров и още и още.Едва ли те са Бай Ганьовци.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • #10
                    До: Копривщица Support Center

                    Напълно подкрепям Дявола. Ако някой иска да иронизира по родно място, да го прави спрямо своето или това на родителите си. Така ще е честно.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Копривщица Support Center

                      Aми аз ако го правя със София.? какво? нали съм си от тук и родителите ми са от тук? Това не пречи да е пълно със селяни които не знаят един елементарен език и нямат никакви способности но претендират за такива.? Няма смисъл от обиди, клипа наистина е самоиронизиращ защото всички които са се снимали работят в call център. И съвсем не са зле с езиците както се вижда. Въпроса е че това си е черта на Българите да сме велики всезнаещи и всеможещи но в 95% от случая без покритие. Което и иронизират момчетата. Ако го бяха кръстили Волуяк съпорт център щеше да дойде някой от там и да каже ами аз се обиждам.... А тук не става дума за историческа национална гордост. Пък и се съмнявам в Копривщица да бъка от MCSE Engineers.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        До: Копривщица Support Center

                        Колеги даите да не правим от темата поредната заключена изказах си мненито ясно е че винаги ще има против това е ваше право извинявам се ако аз съм обидил някои работеща в HP.Нека сме живи и здрави и в добри отношения.Клипчето е готино
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          До: Копривщица Support Center

                          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                          Колеги даите да не правим от темата поредната заключена изказах си мненито ясно е че винаги ще има против това е ваше право извинявам се ако аз съм обидил някои работеща в HP.Нека сме живи и здрави и в добри отношения.Клипчето е готино
                          Който може да си развали отношението от една хубава дискусия да си ходи.

                          П.С. Аз не работя в HP. Макар, че постоянно ме канят.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            До: Копривщица Support Center

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение

                            П.С. Аз не работя в HP.
                            За твое щастие...
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X