Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TopGear: Range vs H2 vs Escalade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TopGear: Range vs H2 vs Escalade

    Range Rover vs Cadillac Escalade vs Hummer H2

    http://www.youtube.com/watch?v=06jmReDezek

  • #2
    До: TopGear: Range vs H2 vs Escalade

    Победа за Европа. Браво.
    Добре че не си спука възглавничките.

    Коментар


    • #3
      До: TopGear: Range vs H2 vs Escalade

      Е как няма да е победа за рейнджа? След като англичани правят теста и натикаха ескалейда и хамъра в такива нарочно безизходни ситуации, докато "великия"рейндж тарикатски си подбираше пътя?
      Ако го правеха японци тойота щеше да е №1.

      Коментар


      • #4
        До: TopGear: Range vs H2 vs Escalade

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Е как няма да е победа за рейнджа? След като англичани правят теста и натикаха ескалейда и хамъра в такива нарочно безизходни ситуации, докато "великия"рейндж тарикатски си подбираше пътя?
        Ако го правеха японци тойота щеше да е №1.

        При Джереми Кларксон, не търсете логика - има само ЕМОЦИЯ - Човека прави Шоу и го прави НАЙ-ДОБРЕ в целият свят, затова аз отдавна не коментирам щуротиите му, те не подлежат на обяснение само им се радвам

        Коментар


        • #5
          До: TopGear: Range vs H2 vs Escalade

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          При Джереми Кларксон, не търсете логика - има само ЕМОЦИЯ - Човека прави Шоу и го прави НАЙ-ДОБРЕ в целият свят, затова аз отдавна не коментирам щуротиите му, те не подлежат на обяснение само им се радвам
          Гледал съм негови тестове и винаги съм забелязвал пристрастност. А и не само той, изобщо всички в Top Gear са пристрастни към английските производни. Емоциите, емоциите са друг въпрос.
          P.P. Погледни вдясно в падащото меню и виж коя е всяка втора кола "побеждаваща безапелационно" в тестовете. Мисля , че няма нужда да казвам , че е Рейндж Роувър...
          Последно редактирано от Тихомир; 03-06-08, 11:22.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X