Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бърз алкохолен тест

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бърз алкохолен тест

    Ха сега да ви видя
    http://www.ivan4o.com/index.php?opti...d=101&Itemid=7

  • #2
    До: Бърз алкохолен тест

    На 2% изобщо не мога да се прибера. И по добре, иначе ще изям някоя точилка от жената. Я по добре при комшийката.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      До: Бърз алкохолен тест

      Прилича като да е излязъл от строя автопилота
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Бърз алкохолен тест

        На 1.5 промила уцелих от втория път. На два промила ми трябваше повечко търпение около 35-40 пъти. По едно време се сетих за един виц: Прибира се един в къщи, но порядъчно пийнал (около 2 промила от посочените от Тихомир). Опитва се да отключи, но уви не става и не става. Усетила го жена му и вика през прозореца :-А бе простак, пак си се напил и си загубил ключовете, чакай там да ти пусна ключ. А нашия човек отговаря: - Ннеее бе жена, този път ключ имам, дупка пусниии, дуупкааа...!
        Успех с ключалката на 2 промила.
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #5
          До: Бърз алкохолен тест

          Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
          На 1.5 промила уцелих от втория път. На два промила ми трябваше повечко търпение около 35-40 пъти. По едно време се сетих за един виц: Прибира се един в къщи, но порядъчно пийнал (около 2 промила от посочените от Тихомир). Опитва се да отключи, но уви не става и не става. Усетила го жена му и вика през прозореца :-А бе простак, пак си се напил и си загубил ключовете, чакай там да ти пусна ключ. А нашия човек отговаря: - Ннеее бе жена, този път ключ имам, дупка пусниии, дуупкааа...!
          Успех с ключалката на 2 промила.
          Аз я праснах без проблеми на 2 промила , ама по-нагоре не съм опитвал.

          Коментар


          • #6
            До: Бърз алкохолен тест

            Мм на мене 2 промила ми дойдоха в повечко...
            Някой ще трябва да ме прибере...
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              До: Бърз алкохолен тест

              Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
              Мм на мене 2 промила ми дойдоха в повечко...
              Някой ще трябва да ме прибере...
              Къде си?
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Бърз алкохолен тест

                Тя фатката е,да се нафаткате с 2-3 промила,и тогава ще влаза без проблем!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Бърз алкохолен тест

                  Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                  На 1.5 промила уцелих от втория път. На два промила ми трябваше повечко търпение около 35-40 пъти. По едно време се сетих за един виц: Прибира се един в къщи, но порядъчно пийнал (около 2 промила от посочените от Тихомир). Опитва се да отключи, но уви не става и не става. Усетила го жена му и вика през прозореца :-А бе простак, пак си се напил и си загубил ключовете, чакай там да ти пусна ключ. А нашия човек отговаря: - Ннеее бе жена, този път ключ имам, дупка пусниии, дуупкааа...!
                  Успех с ключалката на 2 промила.
                  ...А на другата вечер пак се мъчи да си отключи,и не става,и не става...Съседът,който също се прибира и се сбутват на вратата,и вика:"Мале,комшу,как си се напил днеска.А бе,ти се опитваш да си отключиш с цигарата,бе..."
                  А нашият:"А???!!!???|...Изглежда съм си изпушил ключа..."
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бърз алкохолен тест

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    ...А на другата вечер пак се мъчи да си отключи,и не става,и не става...Съседът,който също се прибира и се сбутват на вратата,и вика:"Мале,комшу,как си се напил днеска.А бе,ти се опитваш да си отключиш с цигарата,бе..."
                    А нашият:"А???!!!???|...Изглежда съм си изпушил ключа..."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бърз алкохолен тест

                      Само на чаша и половина червено вино съм пък двата и половина промила са ми в повече някой ще помогне ли да се прибера Добре че мъж ми го няма
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бърз алкохолен тест

                        Малко зор и 2 промила стана. Ма после пак ме пуска на 2?! Не ще да ги дига... Отключих си три пъти на по 2 и кат не пусна още пиене ми омръзна .

                        Поправка. Са пробвах пак. На 2 промила от втория път, а после скалата си седи все на 2, ама става по-трудно и трябват десетки опити .
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бърз алкохолен тест

                          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                          Малко зор и 2 промила стана. Ма после пак ме пуска на 2?! Не ще да ги дига... Отключих си три пъти на по 2 и кат не пусна още пиене ми омръзна .

                          Поправка. Са пробвах пак. На 2 промила от втория път, а после скалата си седи все на 2, ама става по-трудно и трябват десетки опити .
                          Точно

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бърз алкохолен тест

                            А изтрезняла съм сега уцелих от втория път в двойката И видях че нямало 2/5
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бърз алкохолен тест

                              Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
                              А изтрезняла съм сега уцелих от втория път в двойката
                              Е май много го обичаш мъжа си... Щом и ключалката на бързичко уцели...
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X