Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Случка с милиционери.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Случка с милиционери.

    Този им разказа играта друго си е човек да си знае правата.
    Онзи дет гледаше страшно през цялото време е култов.

    http://ziza.ru/2007/10/16/kak_nuzhno...ishnikami.html
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

  • #2
    До: Случка с милиционери.

    Прав си е човека,буса си е негова собственост и без заповед няма защо да отваря.Все едно да ти влязат в къщата без заповед или ако не си ги поканил.При нашите закони дали е така незнам,най много да ти друснат едно обвинение за възпрепятстване на полицейска проверка и да те аредтуват за 24часа и после да те пуснат.
    Абе всеки тълкува законите според интересите си
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Случка с милиционери.

      А, не! Няма такива тъпаци. Човекът им казва, че отзад има стъкло, т.е. ако искат да погледнат през него, а онзи си мисли, че вози стъкло. После вика "Как да няма нищо, като возиш стъкло"...

      Обаче тоя е професионалист и се е подковал. Срам, не срам, нямам представа дали охранителна полиция може да ти гледа в багажника. За КАТаджиите знам, че нямат право.

      Ако някой от юристите тук се изкаже, че да не преровяме сега всички закона, ще е най-добре.

      Коментар


      • #4
        До: Случка с милиционери.

        Абе нещо не ги чух тия неща които ги разправяш, явно не съм толкова добре с руския като теб.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          До: Случка с милиционери.

          И при нас нямат право без заповед да отварят. Има обаче вариянт при съмнения за тежко престъпление да те заведат в РПУ там се изготвя протокол и отварят.Тоя пич от видеото го спаси това че има стъкло на фургона иначе тея гадове нямаше да му простят.Просто няма подозрения за престъпление оня кат си лепне мутрата на джама

          Коментар


          • #6
            До: Случка с милиционери.

            Хе - хе!! Направо ми напълни душата!
            Ето защо трябва да си знаем правата.
            И ако човек не бърза и има време и всичко му е в ред, просто стават смешни!
            И аз съм ги правил подобни, ама избягвам, щото хем ми става кеф, хем им се ядосвам на простотията и после ме държи 2 часа.

            И аз карах бус. И аз съм отказвал да отворя. И съответно гледат през стъклото. А ако се сетят искат да им покажа триъгълник аптечка, пожарогасител и т.н. и тогава отварям, за да им покажа триъгълника, другото ми беше в кабината.

            Но за да се сетят трябва да се размърда правилния бръмбар в главите им. А това става трудно, щото са малко и мързеливи.

            Умрех си от кеф като го гледах!
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Случка с милиционери.

              Знаете ли у нас как е? Сега ще ви разкажа какво ми се случи преди три месеца. Седим си ние с колегите и си говорим. По ено време идват едни пернишки калъфи и ни искат личните карти. Даваме им ги и започват да ни претърсват. Поисках да видя заповед, но не ми представиха такава. Накрая стигнаха до Витарката ми и поискаха да им я отворя да я обискират и нея. Това преля чашата и я заключих. И ония кретени ме арестуваха. Само мен. Искам да ви кажа, че се намирахме в общински имот стопанисван от частна фирма, тоест е като частен. Не сме се провинили с нищо, ако някой предположи така, просто охранявахме обекта и играехме табла и карти по цял ден. Не сме имали допирни точки и кавги с никой, ама уцелихме момента на размириците заради някаква каменна кариера до с. Студена. Късмет. Адвокатката на фирмата искаше да ги съдим, но шефа отказа. Така, че ако искат да те прецакат куките, винаги могат да го направят

              Коментар


              • #8
                До: Случка с милиционери.

                Един колега ги правил луд миналата седмица. Спрели го за настъпване на двойна непрекъсната линия. Започнали да пишат, той седи до колата им. Единия полицай слиза и му казва - момче прибирай се в твойта кола. Той не се прибрал, казал че иска да стой на тротоара. Слиза другия и му казва: Нареждам ти да се прибересх в твоята кола. Прибрал се. След 5 минути му махат да отиде да си вземе акта. Той не слиза, наредено му е да седи в колата . Та на крака дошъл този, който му наредил за да му донесе акта. Като цяло обаче добре са го съчинили - каране с несъобразена скорост, пресичане на двойна непрекъсната линия при намалена видимост в район с висока концентрация на ПТП.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #9
                  До: Случка с милиционери.

                  Перфектна инструкция , ако искаш да береш ядове.

                  . Когато бъдете спрян, кажете "Кво има, поуцай, не'а никфа кръф в алкохола ми?"
                  2. Когато ви попита защо сте карали с превишена скорост, кажете че сте искали да се състезавате
                  3. Когато ви говори, преструвайте се на глух
                  4. Ако ви попита дали сте знаели с каква скорост сте карали, кажете "не, километрежа ми достига само до 50..."

                  5. Попитайте дали можете да видите пистолета му
                  6. Когато ви каже че не може, отговорете че сте искали да видите дали вашия е по-голям
                  7. Докоснето го
                  8. Когато ви попита защо сте карали толкова бързо, кажете му че сте искали да си купите шапка
                  9. Попитайте го откаде си е купил неговата
                  10. Обръщайте се към него на ти
                  11. Преструвайте се че сте гей и го поканете на среща
                  12. Когато каже, че не желае, заплачете
                  13. Ако каже да, осъдете го за сексуален тормоз
                  14. Ако полицая е жена, кажете и колко е грозна, но по деликатен начин
                  15. Ако ви помоли да излезете от колата, при излизането веднага се хвърлете на капака
                  16. Когато ви помоли да си разкрачите краката, кажете че не правите това на първата среща
                  17. Когато ви сложи белезниците кажете "Обикновенно първо партньорите ми ме черпят вечеря"
                  18. Помолете да ви вземат отпечатаци със восък, понеже не харесвате мастило по пръстите
                  19. Когато подпишете фиша и му го давате, кажете "Съжалявам, не печелиш"
                  20. Подкупете го с понички, и когато се съгласи, кажете че туко що сте изяли последната
                  21. Когато дойде до колата ви, кажете "Документи за проверка моля" едновременно с него
                  22. Когато тръгне да ви чете правата пейте "Ляя Ляя Ляя Не те чуувааам"
                  23. Припаднете в ръцете му
                  24. Осъдете го за полицейска бруталност когато ви избута
                  25. Преди да подпишете фиша, чоплете си в носа.
                  26. Дъвчете нервно химикалката
                  27. Изчистете си ухото с химикалката
                  28. Вземете му химикалката и си играйте като я включвате и изключвате
                  29. Попитайте го дали има дъщеря. Ако каже да, кажете "да, сигурен бях че името ми звучи познато"
                  30. Попитайте го дали някога е работил в затвор. Ако каже да, попитайте го дали е чистил добре подовете
                  31. Правете движения със тялото си като бавноразвиващ
                  32. Когато ви говори че това което сте направили е неправилно, започнете да повтаряте думите му тихичко
                  33. Мърморете на себе си
                  34. Когато ви каже да спрете, извикайте "Защо ми говориш по този начин, пич?"
                  35. Попитайте го дали знае как се правят понички
                  36. Когато дойде до колата ви кажете "хей, имам същата значка като твоята!"
                  37. Попитайте го дали гледа "Реалити ТВ"
                  38. Изсмейте се ако каже "да"
                  39. Когато ви обискира, изпъшкайте "изпусна едно място"
                  40. Когато ви обискира колата кажете "Няма алкохол вътре, не сър, последното ченге го взе"
                  41. Опитайте се да му продадете колата
                  42. Попитайте дали може да купите неговата
                  43. Ако ви кара към участъка помолете да седнете отпред
                  44. Издавайте звукове като сирената когато ви кара към участъка
                  45. Ако го познавате, кажете че туко що сте бил на вечеря със жена му
                  46. Ако не го познавате попитайте дали може да излезете със жена му на вечеря
                  47. Ако сте на задната седалка галете врата му
                  48. Когато извади палката си кажете "Какво ще правиш с това?"
                  49. Ако сте жена кажете "Не правя това на първата среща"
                  50. Ако наведе главата ви и тръгне да слага белезници - скимтете колкото е възможно по-силно
                  51. Кажете му че обичате мъже в униформа
                  52. Попитайте го дали можете да вземета на заем костюма му за хелоуин

                  --
                  Ух, тва беше трудно... Оригиналния текст е на английски и случайно го намерих в едно сайтче. Стори ми се адски смешно, надявам се превода, който скалъпих за последния час е такъв.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Случка с милиционери.

                    браво бре,от где го изкопа
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #11
                      До: Случка с милиционери.

                      Ми, копам си.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X