Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банерните реклами на форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Банерните реклами на форума

    Провокиран от това мнение: http://www.offroad-bulgaria.com/show...81#post2356981
    реших днес да "поразцъкам" банерите, които ми поднася форума.

    Затова отварям тази тема за да споделим това-онова за линкове, на които сме "кликали".

    Този линк /банера е със скиор/ ме отведе до абсолютно празен форум. А от толкова време се рекламира... Даже не са се постарали да попълнят FAQ. Чудна работа...
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Банерните реклами на форума

    Нали си плащат, да правят каквото искат .
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      От: Банерните реклами на форума

      Колкото и да изглежда невероятно нещата са всъщност много прости... Някой, някъде е спечелил по някой евро проект субсидия за изграждане на "младежка социална медия"... примерно... После му търсят резултат... Как го търсят... еми като гледат Гемиус... Какво показва Гемиус..., показва импресии... И работата се завърта... Единственият проблем е, че такива проекти са си за жълти стотинки...

      Голямата реклама, за големите пари, се плаща на "големи" медии...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        От: Банерните реклами на форума

        Офф вече не е ли голяма?

        Интересно ми стана защо поне в този форум не са регистрирани 20-50 участника, защо няма теми, па макар и кухи.
        Тези, които вземат субсудии за площ поне разорават земята.

        Преди време бях кликнал на онова чудо, което е голяма колкото чаша за чай и ти зарежда разредения акумулатор, за да запалиш и разни други лапнишаранковски истории. Там работата ясна-все някой ще се върже.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Банерните реклами на форума

          Аз по-горе голяма съм я сложил в кавички... ;-) Иначе да, Офф-групата като импресии е направо лидер... Но... големите реклами нещо я подминават... Той Владо е по наясно с тия работи и може по-добре да ги обясни... Това което аз съвсем логично си мисля е, че общо българският пазар на реклама е доколкото съм запознат примерно 200 - 300 милиона годишно... Има някаква логика, процентно от тази сума да се харчи от рекламодателите в медии, според това колко процента от читателите "държи" дадена медия... Явно не е тази логика друга е, но нея аз не я разбирам...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: Банерните реклами на форума

            лукойл рекламират по техни данни за 80млн.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #7
              От: Банерните реклами на форума

              Да се чувстват поканени, ще получат възможно най-добрите условия и изключително добро отношение. Обещавам и лично, само там да си наливам бензин... Иначе като си говорим за реклами, ето, по повод на днешната дискусия вече има и реклама по мой вкус... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                От: Банерните реклами на форума

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                .... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
                Имат поръчка
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #9
                  От: Банерните реклами на форума

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Да се чувстват поканени, ще получат възможно най-добрите условия и изключително добро отношение. Обещавам и лично, само там да си наливам бензин... Иначе като си говорим за реклами, ето, по повод на днешната дискусия вече има и реклама по мой вкус... Одобрявам и препоръчвам, какво..., всеки да се сети сам... (не е гоблени...)
                  Видях го и с удоволствие разглеждам снимките и като ми остане време чета по малко.http://www.ecovapor-tips.com/bg2/Ети Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                  Последно редактирано от s_s1; 05-12-13, 12:59.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Банерните реклами на форума

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    http://www.ecovapor-tips.com/bg2/Ети Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                    Абсолютно същото направих и мен естествено не публикуваха. Чета и не вярвам на очите си, възможно ли е толкова нагло да се лъже.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Банерните реклами на форума

                      Майстор над майсторите:

                      http://vitaminl.tv/video/1602?ref=fbs
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #12
                        От: Банерните реклами на форума

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Майстор над майсторите:

                        http://vitaminl.tv/video/1602?ref=fbs
                        Мммдааа интересен подход за реклама, да вземеш пичуете дето са stunt riders, да покажат колко е здрав тоя "пистов бегач"
                        Последно редактирано от valdivladi; 12-12-13, 08:33. Причина: пунктоация
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Банерните реклами на форума

                          Още 1 банер водещ до сайт в разработка: http://www.vodnilegla.com/?utm_sourc...mpaign=etarget
                          А аз се бях засилил да си купувам.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Банерните реклами на форума

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            ... Ето една откровена измама. Писах им рецензия в сайта, но не я публикуват.
                            Че там коментарите каточели са писани от един и същи човек. Как да пуснат друго нещо?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Банерните реклами на форума

                              Отново се сетих за тази забравена тема. Вече свикнах умишлено да цъкам на всякакви банери. И така цъкам на банера на оффмедията. Отваря ми се страницата, но върху нея ми се показва друг правоъгълник с някаква тъпа реклама, който ми пречи да видя статията. В горния десен ъгъл има "Х" за затваряне на страницата. Цъкам иии не се затваря... "Не съм уцелил..." си казвам. Цъкам пак и най-накрая се затваря, но компа ми зависва. Гледам, че са се отворили още 2 други прозореца единия на някакъв сайт за соц. проучвания, а другия рекламен на банка. Та въпроса ми е: как да цъкам, за да затварям прозорци и да не ми се отварят нови?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X