Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Руски оръжеен склад
Свий
X
-
От: Руски оръжеен склад
Като не слушат гей съюза, ще имат. Ние нарязхме всичко. Луда работа.За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.
Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.
Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
Извинявам се за което... ако някой има права, да смени заглавието.. на мен не ми позволява.Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнениеБелоруски всъщност.
Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
И веригите са се удължили.Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнениеА тази машина с някакво активно окачване ли е, че така е клекнала отзад?
[ATTACH=CONFIG]649525[/ATTACH]
Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
Да, повечето машини на ВДВ (БМД, БТР-Д и др. на тяхната база) са с променлив клиренс. При десантиране "клякат", а на земята се изправят и джиткат като нормални машини.Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнениеА тази машина с някакво активно окачване ли е, че така е клекнала отзад?
Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!
Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
Това е десантируема самоходна артустановка 2С9 Нона-С. С променяем клиренс, състои на въоръжението на ВДВ на РА. Интересно е при тази машина че тя може да стреля и с артилерийските снаряди, и с минохвъргачните мини калибър 120 мм.Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнениеА тази машина с някакво активно окачване ли е, че така е клекнала отзад?
[ATTACH=CONFIG]649525[/ATTACH]

Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
И у нас Нона е била на въоръжение, а Гвоздики дори сме произвеждали в Червен брягLZ1LRE, Range Rover 300Tdi
www.ADV-Bulgaria.com
Коментар
-
От: Руски оръжеен склад
И аз.Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнениеО, за първи път чувам че Нона била е в БНА.

По-скоро има объркване с "Тунджа"Ние не сме неутрални!
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар