Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой пазарувал ли е от този сайт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой пазарувал ли е от този сайт?

    Искам да си купя разни работи от тук: http://www.aliexpress.com/?forceredirect=true
    Някой знае ли как стоят нещата с поръчките, доставките - идват ли нещата и т.н.?
    Благодаря предварително!
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

  • #2
    От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

    Това е новата мода в Мамата. Момите здраво шетат.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

      Аз пазарувам от него и нямам оплаквания. Разговорните устройства на повечето участници в трофи шампионата от там сме ги взели.

      Трябва да гледаш рейтинга на продавача, защото има и случаи в които плащаш и нищо не идва.

      Коментар


      • #4
        От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

        Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
        Някой знае ли как стоят нещата с поръчките!
        До тук изпробвано с 3 поръчки, най-евтиното 5$ и най-скъпото 130$, всички пристигнаха без проблем за макс. 2 седмици със Сингапурски пощи.

        Коментар


        • #5
          От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

          Аз предпочитам http://www.buyincoins.com/, защото е с безплатна доставка.
          Таблет за мен, таблет аз големия хлапак, е-бук за жената, клавиатури, кабели, слушалки, преходници,
          зареждачка със слъчеви батерии, Power storage(не можах да се сетя как е на български),
          електронен микроскоп, всякакви дребни джвъчки и т.н. за много прилични пари.
          До сега не съм имал нещо, което да се скапе или да е дошло такова.
          Пакетите, особено тези с техника в тях, за опаковани много добре - с много стиропор и пукащо фолио.
          Всичко изброено е получено до 20 дена след поръчката в местният клон на Български пощи ,
          с изключение на един телефон, който отиде в митница, но не е болка за умиране,
          защото за стоки, май беше до 200лв., се плаща само ддс-то на сделката без мито.
          Просто след поръчката, даваш изпрати съобщение до BIC и там пишеш,
          че ги молиш, цената върху пакета да не надхвърля 20$, защото иначе ще иде в митницата.
          Проявяват голямо разбиране и можеш да определяш как да ти се разделя пратката.
          Идеята е, че ако поръчаш много неща на куп, ще стане съмнително, че пакетът е тежък или обемен, пък струва малко пари,
          защото се знае в пощите/митницата, че това е онлайн магазин...
          Нека, ако модераторът сметне този мой пост за реклама да бъде изтрит.
          Поздрави и дано съм бил полезен
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • #6
            От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

            В този ред на мисли, някой може ли да ми помогне с поръчката на товаhttp://www.aliexpress.com/item/free-...431483335.html Бос съм и не знам въобще как става.Почерпката е ясна.
            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

            Коментар


            • #7
              От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

              Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
              В този ред на мисли, някой може ли да ми помогне с поръчката на товаhttp://www.aliexpress.com/item/free-...431483335.html Бос съм и не знам въобще как става.Почерпката е ясна.
              Трябва ти регистрация там.
              Трябва ти и шипинг адрес..за доставка.
              Трябва ти и валидна кредитна .дебитна карта с регистрация..или Пей Пал акаунт?не знам дали го приемат тези за плащане/
              После стъпка по стъпка..избираш артикул, цвят,бройки и плащаш по опоменатия начин.После чакаш срока на доставка.
              СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

              Коментар


              • #8
                От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

                Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                В този ред на мисли, някой може ли да ми помогне с поръчката на товаhttp://www.aliexpress.com/item/free-...431483335.html Бос съм и не знам въобще как става.Почерпката е ясна.
                Това за какво ти е? Има два слота за два сим-а обаче само един работи кога се говори,търси нещо каде пише:
                Dual SIM active all time, a не Dual SIM standby.
                Three witches watch three Swatch watches.
                Which witch watch which Swatch watch?

                Коментар


                • #9
                  От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

                  Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                  В този ред на мисли, някой може ли да ми помогне с поръчката на товаhttp://www.aliexpress.com/item/free-...431483335.html Бос съм и не знам въобще как става.Почерпката е ясна.
                  Доставката е безплатна, но ти го доставя
                  Free Shippingto Bulgaria via DHL и задължително си на митница, а там си е разправия, не е въпросът само до ДДС-то. А и виж след това какво ти казаха.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

                    Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
                    Трябва ти регистрация там.
                    Трябва ти и шипинг адрес..за доставка.
                    Трябва ти и валидна кредитна .дебитна карта с регистрация..или Пей Пал акаунт?не знам дали го приемат тези за плащане/
                    После стъпка по стъпка..избираш артикул, цвят,бройки и плащаш по опоменатия начин.После чакаш срока на доставка.
                    По спомен, не от личен опит, колега си поръчва някакъв телефон от тях - ПейПал не го щат, искаха му някакви извадки от банкова сметка, някакви разправии бяха сериозни. Телефончето си заслужаваше врътнята - то пък, баси и телефона - за толкова търчане по банки и офиси, аз щях да се откажа още на втората итерация.
                    Ама хора разни, де.

                    Внимавай и с лота, който поръчваш - цената е за брой, ама доста неща са в лотове по 10, 100 или повече. Да не станеш ТП по неволя?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

                      Пристига всичко, бави се доста, както е оферирано.Гледай рейтинга на продавача и броя поръчки, коректни са.
                      п.п.за али трябва регистрация и валидна кредитна карта или виза електрон-дебитна. Плащаш без други потвърждения и условия, пак на сайта, не на търговеца.Пейпал не става, не е по-лош от ебей, въпросът е какво търсиш.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой пазарувал ли е от този сайт?

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        ....ПейПал не го щат....
                        Вече го приемат, учудващо отзивчиви са и всичко освен взимането става в главната зала,
                        а не както беше преди да им бродиш из гишетата в катакомбите и "лъскавите" стаи. Това за София де.
                        Единственото нещо, което много ме подразни, е, че известието от митницата,
                        доставено от Български пощи, трябваше да го платя на Пощите в размер 5,85лв.
                        А, ми, извинявам се, ама толкова пари за препоръчано писмо с документи София-Бургас не съм плащал....
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X