Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата осветителна система на BMW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата осветителна система на BMW

    Уникално! Останах изумен и се надявам тази технология да се използва от всички производители на автомобили..

    http://rutube.ru/video/0fb74ee2bd55dd17ba201ba84f874655/?autoStart=true&bmstart=291602

  • #2
    От: Новата осветителна система на BMW

    А как ще мине преглед според българските наредби?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Новата осветителна система на BMW

      Лесно, ще ползва лоста за превключване на къси-дълги.. В началото забеляза ли, че включва режима от бутон на лоста "ауто"?

      Коментар


      • #4
        От: Новата осветителна система на BMW

        Сугурен съм, че БМВ ще предоставят безплатно на всички производители тази технология.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: Новата осветителна система на BMW

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          А как ще мине преглед според българските наредби?
          Мани прегледа. Как ще светка нервно къси дълги когато се опитва да те изпревари дори да си караш нормално .
          Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

          Коментар


          • #6
            От: Новата осветителна система на BMW

            Първоначално публикуван от nsu Преглед на мнение
            Мани прегледа. Как ще светка нервно къси дълги когато се опитва да те изпревари дори да си караш нормално .
            Тоя филм само в нашите ширини го има.. Аман от ксенони и недоволни бегачки..
            Без да обичате иновациите.. Представете си всички автомобили имат тая технология? Ще пипнете ли лоста за къси/дълги? Евала на БМВ!

            Коментар


            • #7
              От: Новата осветителна система на BMW

              Бива, но аз предпочитам момичетата да се възбуждат от нещо друго, не от фаровете на колата ми.
              Чакам да се натуткат и да продават коли с истински автопилот. Това вече ще е полезно нещо за потребителя.

              Коментар


              • #8
                От: Новата осветителна система на BMW

                Добре е замислено, държиш си волана с двете ръце и не се косиш, че на завой, можеш да заслепиш някой, докато смениш къси-те
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • #9
                  От: Новата осветителна система на BMW

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Уникално!
                  Добро, но чак уникално не е - в смисъл че не са само БМВ. В момента (от няколко години) всички европейски производители разработват подобни системи и ги внедряват в автомобилите от висок клас с тенденция да обхващат и по-масовите. Със сигурност съм виждал коментари за VAG работещи в същата посока, както и поне още един производител, който вместо да върти оптиката във фаровете, избирателно изгася секции от диода във фара и така създава необходимите тъмни петна в осветеното поле.

                  Пълно е и с патенти в тази област.

                  Разбира се, технологиите са нови и си имат треските за дялане, но към момента са поне толкова добри, колкото средна ръка шофьор, хванал лостчето. Тепърва ще се подобрява и оптиката, и алгоритмите, а също и диодите.

                  Нямайте грижи и за премигването за изпреварване - бързо ще се нароят "хакове" за алгоритмите и ще си имаме както традиционния премигващ БМВ-ист, така и традиционния Гоуф, който кара само на дълги.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новата осветителна система на BMW

                    А ако тоя отпред реши да мине в другата лента (примерно да изпревари или заобиколи), тогава к'во? Да си изкърти огледалата или да кара със слънчеви очила и нощем? Това е поредната излишна изгъзица в автомобилите, като светещите дръжки на вратите примерно. Може да изглежда много яко, ама си е тъпня.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новата осветителна система на BMW

                      Не виждам защо това нещо трябва да изключва светлинния клаксон. Той си е именно това - светлинен клаксон. Като светне - просто ще свети на пълни дълги. Това си е задължителна опция на автомобила.

                      Проблемът ще е преработката на ЗДП. Не само в България.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новата осветителна система на BMW

                        И всичко това е софтуер, а като знам как се пишат тия работи, страх ме хваща

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новата осветителна система на BMW

                          Това е прекрасно в един идеален свят. Аз предпочитам най мощният лайтбар с който да запаля тениската на всяко теле с китайски електрожен който ми вади очите отсреща.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новата осветителна система на BMW

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            И всичко това е софтуер, а като знам как се пишат тия работи, страх ме хваща
                            Със заложена програма да се скапе на третата година и цена за преинсталиране 3 000 евра. Моторчетата по 1000. А че няма да можеш да го върнеш на голфаджията който те заслепява с кеф......... Хубава екстра, но не е за нашите ширини.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новата осветителна система на BMW

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              И всичко това е софтуер, а като знам как се пишат тия работи, страх ме хваща
                              Кво разбират от високи технологии като в оня виц !А като се зацапа камерата или не си измил предното стъкло ?
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X