Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е хубава България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко е хубава България

    Да си припомним още веднъж колко е хубава родината ни.
    Не знам кой е правил филма/рекламата, но на мен много ми хареса:

    http://www.youtube.com/watch?v=QgAo3BgeEgM&NR=1

  • #2
    До: Колко е хубава България

    Това вече беше поместено тук:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...61&postcount=2

    Но тази е правилната тема за него.

    Ето и другото от серията:
    http://www.youtube.com/watch?v=odBjWkQ030Y

    Коментар


    • #3
      До: Колко е хубава България

      Най-лошото е ,че само чужденците оценяват крастотата на
      България

      Коментар


      • #4
        До: Колко е хубава България

        Щом и ти цениш красотите на България и ги пазиш, значи не само чужденците ги ценят! А и не си само ти... Много сме

        Още едно филмче от серията:
        http://www.youtube.com/watch?v=WC5HZ00MgkU&NR=1

        Коментар


        • #5
          До: Колко е хубава България

          и аз съм БЪЛГАРИН , и знам че има много хора по земята дето се гордеят с този факт
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • #6
            До: Колко е хубава България

            Какви са тия извращения?!
            В момента съм в Париж, заобиколен от негри и китайци, отварям форума за да си изплакна очите и виждам някакви компютърни извращения!!
            Не ми стига това че тия тука пикаят където им скимне, ядат някакви тестени обрезки, няма къде една пържола да изядеш, ами и в нашия форум някакви криви филмчета!!

            Ей, верно не си знаем хубавите страни!

            Коментар


            • #7
              До: Колко е хубава България

              Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
              Какви са тия извращения?!
              В момента съм в Париж, заобиколен от негри и китайци, отварям форума за да си изплакна очите и виждам някакви компютърни извращения!!
              Не ми стига това че тия тука пикаят където им скимне, ядат някакви тестени обрезки, няма къде една пържола да изядеш, ами и в нашия форум някакви криви филмчета!!

              Ей, верно не си знаем хубавите страни!

              еи, ако се прибираш скоро , донеси малко негарчета, за кучето ми , че циганчетата вече ги пазят полицаите

              забравих, само китаици да не донасеш , че краи с кучето ми
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #8
                До: Колко е хубава България

                Ето тук: http://www.zazz.bg/play:31c0a7a6 съм ви качил малко от събора на Троянския манастир. Добър апетит!
                Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                Коментар


                • #9
                  До: Колко е хубава България

                  естествено че секи които е българин ще каже че българия е наи-красива ,тва за мене са празни приказки,
                  напълно невъзможно е българия да е наи-красивата страна на света,ами погледнете една франция ,италия ,гърция ,египет и още много други немогат да се сравняват със една забравена българия,ами като природни дадености аляска (9месеца студ после разкош)(това за мен е върхово място)ами америка в цялост има и чукари има и раиски кътчета(ами колко много природни дадености имат),ами сещате ли се когато някои е изморен все му идва на ум "една седмица на бахамите или хаваите ще ме управят"а хаваите не е ли по добре отколкото в българия .ако на някои му е лошо на хаваите да идва тука "че е по хубаво"аз ще му заема мястото там!!!
                  и аз мога да ви кажа че армения е наи-красивата страна (защото съм такъв по народност),макар че никога не съм ходил там ,ама какво от това наи-красива е.
                  кво има българия едно море ,две три плнанинки и едни бокуци които ни управляват ,не мерси ,някои друг да се мъчи тука!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колко е хубава България

                    Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                    естествено че секи които е българин ще каже че българия е наи-красива ,тва за мене са празни приказки,
                    напълно невъзможно е българия да е наи-красивата страна на света,ами погледнете една франция ,италия ,гърция ,египет и още много други немогат да се сравняват със една забравена българия,ами като природни дадености аляска (9месеца студ после разкош)(това за мен е върхово място)ами америка в цялост има и чукари има и раиски кътчета(ами колко много природни дадености имат),ами сещате ли се когато някои е изморен все му идва на ум "една седмица на бахамите или хаваите ще ме управят"а хаваите не е ли по добре отколкото в българия .ако на някои му е лошо на хаваите да идва тука "че е по хубаво"аз ще му заема мястото там!!!
                    и аз мога да ви кажа че армения е наи-красивата страна (защото съм такъв по народност),макар че никога не съм ходил там ,ама какво от това наи-красива е.
                    кво има българия едно море ,две три плнанинки и едни бокуци които ни управляват ,не мерси ,някои друг да се мъчи тука!!!
                    зачи извода е , че неможе , американец французин , арменец и така на ,,,,,,,,да обича България повече от Българите .
                    незнам, но все си мисля че не е лошо мясното дето сме се родили и живеем
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колко е хубава България

                      Защо се нахвърляте върху клипчетата?! Всяка страна има подобни, даже и по-яки!!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колко е хубава България

                        Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
                        Защо се нахвърляте върху клипчетата?! Всяка страна има подобни, даже и по-яки!!!!
                        аз уважавам и другото мнение , споконо все още има Българи
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колко е хубава България

                          Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                          естествено че секи които е българин ще каже че българия е наи-красива ,тва за мене са празни приказки,
                          напълно невъзможно е българия да е наи-красивата страна на света,ами погледнете една франция ,италия ,гърция ,египет и още много други немогат да се сравняват със една забравена българия,ами като природни дадености аляска (9месеца студ после разкош)(това за мен е върхово място)ами америка в цялост има и чукари има и раиски кътчета(ами колко много природни дадености имат),ами сещате ли се когато някои е изморен все му идва на ум "една седмица на бахамите или хаваите ще ме управят"а хаваите не е ли по добре отколкото в българия .ако на някои му е лошо на хаваите да идва тука "че е по хубаво"аз ще му заема мястото там!!!
                          и аз мога да ви кажа че армения е наи-красивата страна (защото съм такъв по народност),макар че никога не съм ходил там ,ама какво от това наи-красива е.
                          кво има българия едно море ,две три плнанинки и едни бокуци които ни управляват ,не мерси ,някои друг да се мъчи тука!!!
                          Колега, става дума за КРАСИВА, не за уредена, или добре управлявана държава.
                          България има голям шанс да остане сравнително чиста от към емигранти, и ако успее да се запази така , чудо ще е.
                          Освен това виж колегата Volk, какво пише от Париж е поста си в една съседна тема.
                          И аз сега се връщам от дълга обиколка из Европа. и просто недоумявам, тези цветнокожи, защо така се облекчават по улиците, при положение, че има перфектни тоалетни ? Нещо в гена ще да е.
                          Пред Европа, стои огромен проблем, просто завземат градовете им както Косово, бе завзето.И налагат културата си - безразборно препикаване на улиците и прочее шукаритети.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колко е хубава България

                            ъъъ относно пикането по улиците то си е съвсем нормално и у нас ,
                            че аз съм намирал и акота в довра ми !!!
                            тва за пикането е последния проблем тука ,ами добре тая природа дето я имаме тука според вас няма ли я и в други страни?
                            а няма ли страни в които да е още по красиво?
                            затова казвах,и един монголец на фанеш ще ти каже че в монголия е наи-красиво,а истината не е точно такава ,поне аз съм останал със впечетление че там е една огромна равнина !!! но тои ще каже наи-красиво е там,така че нз дали може да се каже коя е наи-красивата страна в света,нз може ли ?,някаква статистика дали има някаде ?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Колко е хубава България

                              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                              ъъъ относно пикането по улиците то си е съвсем нормално и у нас ,
                              че аз съм намирал и акота в довра ми !!!
                              тва за пикането е последния проблем тука ,ами добре тая природа дето я имаме тука според вас няма ли я и в други страни?
                              а няма ли страни в които да е още по красиво?
                              затова казвах,и един монголец на фанеш ще ти каже че в монголия е наи-красиво,а истината не е точно такава ,поне аз съм останал със впечетление че там е една огромна равнина !!! но тои ще каже наи-красиво е там,така че нз дали може да се каже коя е наи-красивата страна в света,нз може ли ?,някаква статистика дали има някаде ?
                              добре де , така мислиш ти , аз мисля че е все пак хубава
                              никои не си е избирал мястото дето се е родил , а и маика си, и несмятам и двете неща че са наи грозни,
                              уважавам твоето мнение , но аз така мисля
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X