Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето как се гради "респект" към полицията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето как се гради "респект" към полицията

    'Ич не ми се иска да съм на мястото на жертвите , хич не си поплюват. +18

    Последно редактирано от mohera; 14-08-12, 13:57.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

  • #2
    От: Ето как се гради "респект" към полицията

    Айде, няма нужда от такива клипове. Тука гледат и жени и деца. Слагайте някакво предопреждение.

    Коментар


    • #3
      От: Ето как се гради "респект" към полицията

      Не съобразих , редактирал съм се.
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: Ето как се гради "респект" към полицията

        Добре, де, толкова ли е трудно да се запомни да не се дървиш на полицай на улицата? Естествено, че реакцията им ще е пресилена, когато имат явно неподчинение и всекидневно се сбълскват с всякаква измет.

        Трай си, и после ги нае...и по устав. С адвокат! Гоненето по устав е валидно и за двете страни.

        Коментар


        • #5
          От: Ето как се гради "респект" към полицията

          Нещо така филмче със сърп и чук накрая няма ли ? Тия юмручета и революции - мека работа...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Ето как се гради "респект" към полицията

            Аз съм за градене на респект по този начин.............но само когато има правила,и ако ги превишат затвор.Не може на вчерашен келеш-наркоман/пиян и т.н. да се прави евала.
            Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
            GSM +359 895 236 182

            А Rhf +

            Коментар


            • #7
              От: Ето как се гради "респект" към полицията

              По принцип и аз съм ЗА да има респек от полицайте, а не да ги правят на смешници/клоуни.
              Лошото е че границите с правомощията и прекрачването им е много тънка, еле пък с нашата съдебна система....
              Цялото клипче е от разни откъси, което може да се счете като "ивадено от контекст", но на места изглежда имеше употреба на сила без причина. Имаще хора с белезници, в патрулката, ченгето отваря и почва да налага , други видимо не съпротивляващи, седящи на земята ги ритат, те дори не правеха опит да се защитат.
              Не че нашите не бият и те, особено прибран на "топличко".
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X