Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шофиране по австралийски

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шофиране по австралийски







    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: Шофиране по австралийски

    Извинявай , че ще ти ползвам темата .

    Не съм виждал човек който толкова да мрази палатките , или пък е намесена жена му ... ?
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #3
      От: Шофиране по австралийски

      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
      Извинявай , че ще ти ползвам темата .

      Не съм виждал човек който толкова да мрази палатките , или пък е намесена жена му ... ?
      Това е само малко част от богатия арсенал с които разполагат колегите . За мен този лукс разбива всички спомени от това да те е валял дъжд , да не си имал къде да се къпеш или да си ял на земята или предния капак .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Шофиране по австралийски

        Абе тва си е садо-мазо отвсякъде ! Садизъм към машината и колибата и мазохизъм към себе си .
        На този само жена му е виновна да знаеш .
        Кой знае колко е мрънкала , че няма къде да спи , да се къпе , да гледа сериала от 17.30ч. и ония 2 куфара с обувките на висок ток и лачените каишки дето са и специално за калта ....
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #5
          От: Шофиране по австралийски

          Аз много се изкефих на клипчето. Това е нормалния начин на ползване на един Ланд Крузер. И моя се ползва така, само че, с ремарке.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X