Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Европеиската версия на TJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Европеиската версия на TJ

    http://www.jeepforum.com/forum/showt...=382735&page=4



  • #2
    Re: Европеиската версия на TJ

    Пламене на това май само ти, аз и Митко ще му се смеем
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Европеиската версия на TJ

      А другите ще плачат ли.

      Коментар


      • #4
        Re: Европеиската версия на TJ

        аз още се чудя да се смея ли, да плача ли...
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Re: Европеиската версия на TJ

          Дискусията в тяхния форум (там от където е снимката)е много интересна.
          Как се вкарват 37" на ГрандЧероки.

          Коментар


          • #6
            Re: Европеиската версия на TJ

            дима не си прав и аз ще се смея

            Коментар


            • #7
              Re: Европеиската версия на TJ

              Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk) Преглед на мнение
              дима не си прав и аз ще се смея
              Ей...забравих те тебе...Сори...
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Re: Европеиската версия на TJ

                И аз се смях, ама до едно време!
                Караш спокоино сас 140 км/ч! (Само, че в Италия) Със автоматичната 6-степенна кутия, на 120 км/ч си на 2000 оборота!!! И 800 кубиковия дизел на Мерцедес.... Истинска детска кола! Но не бих издържал това да ми е личната кола! (малко ми е тясна за тия 187 санта, дето съм ги израсъл!)
                П.П. А, какво шоу става, като решите да се возите 3-ма човека...
                Прикачени файлове
                Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                Коментар


                • #9
                  Re: Европеиската версия на TJ

                  Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
                  И аз се смях, ама до едно време!
                  Караш спокоино сас 140 км/ч! (Само, че в Италия) Със автоматичната 6-степенна кутия, на 120 км/ч си на 2000 оборота!!! И 800 кубиковия дизел на Мерцедес.... Истинска детска кола! Но не бих издържал това да ми е личната кола! (малко ми е тясна за тия 187 санта, дето съм ги израсъл!)
                  П.П. А, какво шоу става, като решите да се возите 3-ма човека...
                  Абе това със 140 требе да го покажеш как става, щот и аз съм карал и повече от 110 почти не можеш да вдигнеш ако няма нанадолнище и попътен вятър...Да не говорим че като влезнеш в завой със повече от 70 и изключва от скорост за да не се прекатуриш... Мани, баси отвратното нещо...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Европеиската версия на TJ

                    Ааа, това за изклиючването от скорост, Асен ми го каза (май от тебе го знаеше!) Пробвах.... и така.... и иначе.... Не изключва! А 140 ги направи без проблем, дори се учудих! Но в Италия, пътищата са други...
                    Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Европеиската версия на TJ

                      Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
                      Ааа, това за изклиючването от скорост, Асен ми го каза (май от тебе го знаеше!) Пробвах.... и така.... и иначе.... Не изключва! А 140 ги направи без проблем, дори се учудих! Но в Италия, пътищата са други...
                      Е аз да не мисилш че тук съм го карал, да не съм луд да ме види някой
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Европеиската версия на TJ

                        значи за 140 не знам, ама 120 със сигурност - едно време работех на едно място и всяка сутрин карах по магистралата. е, и всяка сутрин едно ме издухваше със 120
                        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Европеиската версия на TJ

                          Значи, казвам ви! Километража му е до 140 и го пълни много пъргаво!!! Не се ебавам, мен това също ме изненада! Ама трагнеш ли да завиваш, с тия танки гуми... Със 90, завивам и се моля...
                          Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X