Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Миротворци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Миротворци

    http://vbox7.com/play:5a568dbd

    Човекът сигурно цял живот е събирал за кола...
    Последно редактирано от cveti; 10-05-08, 15:17.
    B+

  • #2
    Re: Миротворци

    Това е като фабрика за терористи!
    Танки грязи не боятся!

    Коментар


    • #3
      Re: Миротворци

      Ще ги взривяват не , ами не знам просто какво да кажа... Гласът , който говори казва накрая , че е таксиметров шофьор и тази кола е била целия му живот...

      Коментар


      • #4
        Re: Миротворци

        Ето го и днешният скандал за който говорят по новините:

        http://vbox7.com/play:6216a2e8

        за което пише и тук :

        http://dnes.dir.bg/2007/03/17/news1476408.html
        B+

        Коментар


        • #5
          Re: Миротворци

          Лично аз не виждам кое му е непристойно на държанието им. Виждали сме къде къде по големи гаври с хора от американците. А туй че им казали цигани и за това най вероятно тук ще ги обесят не е кой знай какво А и да неби да има някъв масов културен обмен че всички да знаят български пък и циганетата им са радваха
          Танки грязи не боятся!

          Коментар


          • #6
            Re: Миротворци

            Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
            Лично аз не виждам кое му е непристойно на държанието им. Виждали сме къде къде по големи гаври с хора от американците. А туй че им казали цигани и за това най вероятно тук ще ги обесят не е кой знай какво А и да неби да има някъв масов културен обмен че всички да знаят български пък и циганетата им са радваха
            Не е така. Важното е , че аз , ти , ние знаем. Много е лесно от позиция на силата и окупаторството да унижаваш другите. Знам , че не всички са такива , имам приятел , който дори е член на форума тук и съм убеден , че той не би се държал така , но това допринася още повече да ни плюят по света. Защото хората си вадят заключения от това , което виждат. А в конкретния случай няма как по друг начин да го определя , освен като СРАМНО. Бих ги попитал тези "юнаци" дали щяха да се държат така и да викат цигани , ако бяха в ръцете на онези дето режат глави? Или щяха да реват като малки деца?
            Не защитавам т.н. терористи , но в края на краищата никой не ни е викал там , още повече че и да се държим като "американци". ИМХО

            Коментар


            • #7
              Re: Миротворци

              Деиствието в първия линк на вокел се развива няколко седмици след свалянето на статуята на Садам. Багдат е залят от мародери. Анархията е повсемесна. Кражби убииства с една дума хаус. Иракската власт липсва. При това положение американската армия се заема с въстановяване на реда и започва да изпълнява полицеиски функции. В последствие това беше отчетено като грешка но към онзи момен беше единственото решение. На всички е ясно че от воиник полицаи не става. Наи големия инцидент заради които в голяма степен американците загубиха подкрепата на месните беше когато откриха огън по тълпата. Нещо гръмна някои новобранец се стресна и натисна спусъка и ..... меле. Точно заради подобни събития през първите месеци работата почна да се закучва. А в началото ги посрешнаха като освободители.
              Та точно тез хрисимите са накви мародери които трябва да бъдат наказани. Няма полиция няма затвори няма съдилища. Кво правим.

              Коментар


              • #8
                Re: Миротворци

                А в началото ги посрешнаха като освободители.
                Честно да ти кажа , изобщо не вярвам че са ги посрещнали като освободители. Иракчаните много добре са знаели защо американците са там и не са си правили никакви илюзии , че са дошли да ги освобождават.

                Коментар


                • #9
                  Re: Миротворци

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Няма полиция няма затвори няма съдилища. Кво правим.
                  Респектираме. Или с други думи -Бой по канчето.
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                    Респектираме. Или с други думи -Бой по канчето.
                    Война е.
                    Аз ги подкрепям.

                    Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                    Честно да ти кажа , изобщо не вярвам че са ги посрещнали като освободители. Иракчаните много добре са знаели защо американците са там и не са си правили никакви илюзии , че са дошли да ги освобождават.
                    Ако трябва да сме обективни американците правят и много добри неща в Ирак и вече започнаха лека по лека да си връщат подкрепата на местните. Сигурно знаеш за случая Сабрина от преди три седмици. Полицията арестува иракчанка и в продължение на няколко дена я изнасилват в полицейското управление. Семейството се обажда на американците и те с гръм и трясък влизат и я освобождават. Отмъщението беше мигновено. Цяла седмица интернет бълваше серия след серия. Най-поучителното беше, че снайперистите убиваха само полицаи, а до тях стояха американски войници.
                    В момента американците пазят иракчаните от националната гвардия и полицията, защото се оказа че те са по-големи изроди и от главорезите.
                    Последно редактирано от cveti; 10-05-08, 15:19.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Миротворци

                      Ако трябва да сме обективни американците правят и много добри неща в Ирак и вече започнаха лека по лека да си връщат подкрепата на местните.
                      Дори и така да е , това са единични случаи и не оправдават самото присъствие на армията им там. Всички знаем защо са в Ирак. И няколкото единични прояви на "добрите самаряни" не могат да поправят хилядите убийства и гаври с невинни цивилни. Защото да твърдим , че всички са терористи е смешно и невярно. Аз имам жестоки снимки на убити и разчленени деца и жени и то не от терористи , а от "благородната и непобедима американска армия". Такива жестокости не могат да бъдат оправдани с нищо. И вулгарността на тези клипове само потвърждава мнението ми. Лошото е , че и нашите копират американците и се изживяват като богове. От американците се възмущавам и ядосвам , но от постъпките на нашите ме е срам и ми е болно като ги гледам.

                      Коментар


                      • #12
                        Истината не е нито бяла нито черна. Винаги по средата нещо сиво.
                        Сега аз да почна да ги защитавам и да показвам как Джуба снайпер убиват децата, докато си играят на криеница няма да стане.
                        Мога само да кажа, че за съжаление така е устроен света.

                        Разбрахте ли че Пентагона не е ударен от Боинг 747. Нито дупката е толкова голяма, нито черната кутия показва подобна траектория.
                        А Ръмсвел каза, че самолета над Пенсилвания е свален от изтребители. Абе цирка е пълен.
                        Последно редактирано от cveti; 10-05-08, 15:20.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Истината не е нито бяла нито черна. Винаги по средата нещо сиво.
                          Сега аз да почна да ги защитавам и да показвам как Джуба снаипер убиват децата докато си играят на криеница няма да стане.
                          Мога само да кажа че за съжаление така е устроен света.
                          Съгласен съм с тебе само при положение , че иракчаните бяха нападнали Америка. Тогава бъди сигурен , че не бих изразявал своето възмущение. Но да нападаш и окупираш суверенна държава под лъжливи предлози за несъществуващо оръжие за масово поразяване , да убиваш и да се гавриш с невинни не отговаря на разбирането ми за справедливост. Може да изглеждам смешен с убежденията си , но това е позицията ми и ще ми трябват солидни доводи за да я променя. В конкретния случай това няма как да стане. Светът отдавна разбра истината , само нашите гъзоблизци все още се правят на "борци със световния тероризъм".

                          Първоначално публикуван от kinex
                          Разбрахте ли че Пентагона не е ударен от Боинг 747. Нито дупката е толкова голяма нито черната кутия показва подобна траектория.
                          А Ръмсвел каза че самолета над Пенсилвания е свален от изтребители. Абе цирка е пълен.
                          Това ще се окаже една от най-големите заблуди на новото хилядолетие , мисля. Някои кръгове изиграха "терористичната карта" в свой интерес , но за съжаление много хора не го разбират това. Надявам се един ден истината за 11.09. да излезе наяве.
                          Последно редактирано от cveti; 10-05-08, 15:21.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Миротворци

                            Ами нали са болни на тема свобода. За да имаш свобода на предвижване трябва да можеш да караш кола и да си гарантираш доставките на петрол и то независими доставки. Грижат се за свободата си хората.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Миротворци

                              БИЗНЕС,КАПИТАЛИ,ПЕТРОЛ това последното в Ирак го има много
                              И не знаех че мангал е обида
                              Лебедкаджии

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X