Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

    Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
    Аз освен някокото "не те видях", съм стигал максимално до: Аз тука живея от 10 години бе, как ти (десностоящия) си с предимство?
    веднъж сам си спазих предимството на дясностоящ на кръстовището пред родния ми блок (дет се вика 25 години там живях). Та един сладур наби спирачки за да не ме удари, после ми диша във врата известно време и накрая реши да ме изпревари с лек опит да ми сече пътя на мост с мантинела... е леко се подразних и успрях да го спра принудително. Много учуден ме гледаше докато го питах защо прави такива неща, при което бесен ми обяснява как съм му бил сякъл пътя. Обасних му нещата за дясностоящия, човека се изчерви и ми се извини... питах го от колко години има книжка... огтовора беше 18... Но Комент! Дори сега като се замисля - пак е нямал предимство... караше сива А класа
    Последно редактирано от Y.Stoqnov; 05-08-10, 22:09. Причина: доп

    Коментар


    • #17
      От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

      Господин полицай, аз тази сутрин, като си излизах от гаража, и най-неочаквано тази кола ме удари. За четвърти път ми се случва този месец!
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #18
        От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

        Първоначално публикуван от neroni
        тва черния джиБ е голяма работа

        Коментар


        • #19
          От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

          Искам, и моята Уазка да е черна. От доста време ми се върти тая щуротия в главата но сега вече нема мърдане
          Родопите..... Широка лъка.....Солища

          Коментар


          • #20
            От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Нееее, не четеш правилника!!!
            Книжката на трупчета за 6 месеца

            Мишо, ето ти листовка за решаване, и като я изучиш, тогава имаш право да караш в нашенско, инак - само във френско

            Чети!!!![ATTACH=CONFIG]234773[/ATTACH]
            Темата е бая стара, ама на мен ми е днешна, сега я видях Вени, обърни внимание, че листовката е за правоспособност в "центъра на София". В крайните квартали цвета на ЖиБ-а не е от такова голямо значение
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #21
              От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

              Ми права е русата кака, щом в листовките фигурира понятие, като "черен джип".
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X