Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конкурс за най смешна реална случка !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Конкурс за най смешна реална случка !

    Драги съфорумци!
    Тъй като този форум най често се използва след работа за разтуха и отмора, то предлагам да си спретнем нещо като състезание, за най смешна реална случка, като условието е наистина да е реална и преживяна! Надявам се да се съберат повечко случки, и тогава ще измислим заедно, как да ги оценим и класираме! Все ще измисля някаква награда.
    Тъй като идеята е просто да се посмеем и разведрим нека да няма ограничение в броя на случките публикувани от един участник (в рамките на разумното).

    И така започвам Аз като инициатор (а и понеже напоследък не работя и само мисля на кого какъв номер да погодя)

    Преди много години като бях млад (преди около 15г) работата ми беше свързана с много шофиране с личната кола.Един път на връщане от Русе, като наближавах Разград, там има един много прав широк път по надолнище.Направо те предизвиква да караш бързо.Точно долу някъде, има отбивка (мисля към Разград) и съответно ограничение. И съответно КАТ седи долу и чака в засада. И аз както съм набрал скорост по надолнището, като махна полицая с палката, (късно го видях) скороста беше някъде около 150км.Край викам си изгорях...
    Слизам подавам документите на полицая в патрулката, който се зае да ми пише акта, докато другаря му седеше на пътя и продължаваше да дебне.
    Аз мълча и наум си изчислявам глобата,(бая трябва да е) нямам никакво оправдание, полицая само ме погледна въпросително, и тъкмо започва да пише и тука се случва интересното.
    Тамън започва да пише и радара светва поглеждаме и тримата и направо не вярваме на очите си...224 км в час.Егати !!! Една друга лека кола идва насам с 224 км в час !Бре..тоз направо ще ни отнесе като куцо пиле домат!
    Полицая в патрулката възбудено:
    - Глей глей какво иде, гледай го бе, да не го изпуснеш eй - на другия полицай говори...

    Седящия в патрулката полицай спря да пише моя акт, и почна да гледа с интерес как другия полицай ще спре колата.
    И вика на другаря си:
    -Махай му махай му...- притеснен да не би да я пропуснат.Зер такова нарушение....
    След яко свирене на гуми (смятайте как се убива от 200 до 0 ) с триста зора, аудито спря зад полицейската кола.
    Полицая в патрулката се успокои, и отново взе да ми пише акта - до момента в който погледна в огледалото, и се изуми от гледката..То и аз се изумих
    Шофьора на аудито (едър възрастен мъж) излезе от набързо колата си, огледа се ,огледа се ,(то все равно поле) и отиде непосредствено зад полицейската кола, разкопча се и почна да пикае към храстите...Ама използва патрулката да се крие от минаващите... Една такава весела жизнерадостна дебела струя
    Полицая от патрулката ядосано се обръща към другаря си на пътя:
    -Аве ти за ко го спря тоя бе, да го изпикаеш ли?!
    И двамата полицаи шашардисани от наглостта му. Моя акт им е последна грижа вече...Пикльо с 224км в час си имат...Че и за малко патрулката да напикай
    Човека невъзмутимо се закопчава, и почна да се обяснява сякаш са му братя полицаите...
    -Ей мама му стара от Русе ми се пикае.Викам си ще издържа до Бяла ама … Добре че сте вие тук ,иначе не знам как щях да издържа.Бързах колкото мога.

    Полицая адски възмутен ,хвърли ми обратно документите, и каза да се омитам
    Зер има по сериозен случай..
    Та така ме изгониха и отървах сериозна глоба, а така ми се искаше да остана(мама казва че не съм сеирджия) и да погледам какво ще се случи

  • #2
    Сетих се за три случки, в които съм участвал, ама като статист-"храстче", но ти много вдигна нивото и затова няма да се хабя и моря да пиша.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      Работех в производствена фирма, в която един колега отговаряше за качеството и едновременно с това доработваше като преподавател в богословския факултет. Написал той една книга за виното и религията, защото разбира и от двете, и я издал. Излязла от печат творбата и колегата я качил на служебния бус на частната фирма и книгите трябвало да стигнат до факултета му. Тази задача той възложил на щатния към фирмата шофьор - професионален шоп на около шестдесет-годишна възраст и още по-професионален кодошлия.

      За самата случка - седя аз срещу богослова и слушам с половин ухо телефонния разговор между него и шофьора.

      Богослов: " Айде разтоварвай. Нали си пред факултета?"
      Шофьора: " Ма у факултето съм - сички книги ли да свалям?"
      Богослов: " Всичките я!"
      Шофьора: " Ма аз ше ги сваля, ама тия циганье кво ще ги правят? Мигар ше ги четат?"

      И те така.


      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • #4
        Май съм я разказвал в друга тема. Аз съм ученик 10-11 клас. На главната улица до пазара имаше вело работилница с изваден маркуч за безплатно помпане на гуми. Лято е и ме домързя да вадя помпата от бараката и реших да отскоча до пазара с колелото. Подпирам го на тротоара и почвам да помпя и да зяпам безцелно наоколо. В това време на отсрещния тротоар минава една пищна мадама с дълъг крак, къса пола и големи цици. Естествено я фокусирам и старателно следя с поглед и тъкмо да ми потекат лигите чувам едно БАААМ и гумата се сцепи. Тримата майстори от работилницата и няколко преминаващи по тротоара се разкикотиха с все сила, а аз умрял от срам само вдигнах колелото на рамо и се изнесох набързо към къщи да се скрия. Да ама града малък и бързо се разчува та доста време след това ме питаха хубава ли беше момата.

        Коментар


        • #5
          Да Ви разкажа една случка отпреди 5-8 години някъде!

          Бях клиент на СИБанк.Старите клиенти знаят че по него време имаше един такъв вариант с устна парола.Примерно освен титуляра който друг каже паролата по телефона можеше да се дават актуални справки и други.Това беше важно защото счетоводителите имаха нужда от такъв достъп!
          Тогава счетоводителка ни беше една възрастна достолепна дама.Много културна възпитана начетена...
          В банката на бланката аз пиша паролата и тя вече един вид става официална в банката.И който се обади по телефона (счетоводителя) ако каже паролата всичко е наред!
          И понеже банковата етика винаги ме е дразнила - взех че написах следната парола:

          Голям го вадя !!

          Съответно съм записал и това на едно хвърчащо листче и съм го предал с месечните отчети на счетоводителката.
          Леле смятайте как тази достолепна дама(счетоводителката ) си е пречупила езика с тази парола Бая критики отнесох.Бая смях имало в офиса.
          Обаче след известно време управителя на СИБанк ме вика:
          - Така и така - моля те смени си паролата защото не е културно всички се смеят ние сме сериозна институция какво е това нещо!
          - Няма - упорствам аз - и без друго живота ни е толкова сив и банковите такси са такива че е редно да ни забавляват малко.
          - Аз не мога да те принудя да смениш паролата - казва началника - обаче мога да ти отнема някои привилегии - затова смени я.Всяка друга ще я приема като те знам какъв си зевзек но тая фраза не я искам.Измисли нещо културно без секс без големи малки вулви и други.Нещо съвсем културно искам - вече нервничи шефа!

          Помислих. Смених я на другия ден! Съвсем културна парола.
          Един час след смяната - звъни на личния ми телефон шефа на СИБанк.Бесен бесен бесен.Крещи че се ебавам с него и някои клиенти не били чак толкоз ценни(мен визира).
          Накрая казва че ще върне първата парола- Голям го Вадя
          Втората парола която беше съвсем културна и го изкара извън релси за по малко от час беше:
          Райфайзен са по добри от СИБанк!

          Съвсем нормална парола нали

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            трябвало е да ти прекрати договорите за сметките

        • #6
          На какво основание да ги прекрати? Нали после ще ги осъди като стой та гледай.

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            предизвестие

          • kameno karp
            kameno karp коментира
            Редактиране на коментар
            Ако някой търси основание, винаги може да го намери. Не считай от днес за утре. Може да се разтегне във времето.

        • #7
          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          .Един път на връщане от Русе, като наближавах Разград, там има един много прав широк път по надолнище.Направо те предизвиква да караш бързо.Точно долу някъде, има отбивка (мисля към Разград) и съответно ограничение.

          -Ей мама му стара от Русе ми се пикае.Викам си ще издържа до Бяла ама …

          -D
          Нищо не схващам Русе-Разград и ......Бяла!..Нерде Ямбол,нерде Стамбул!

          Коментар


        • #8
          Абе хора... Идеята е просто да се посмеем...Давайте случки че ми писнало само корони вируси и простоти...
          По горе става дума за гр Бяла който се намира в област Русе. Там по главния път... А не курортното градче Бяла дето е на морето...Може да се провери на картата!
          И така да ви разсмея за поредната случка

          Любимата ми случка

          Беше около 2006-7 година точно преди строителния бум.И аз млад зелен, за пръв път правя нова ЖСК, по новите правила.С цветна изолация- ярки цветове - тогава беше рядкост, абе бях един от първите.
          И върви си обекта, целия блок опасан със скеле, и буквално всеки ден нов цвят, абе промяна има голяма.
          Спират се хората дето вървят по тротоарите - коментират я блока я цвета я майсторите...
          Точно срещу обекта, от другата страна на улицата, бригадира е сложил една подвижна маса и пластмасови столове.И кафе машина.И седнал съм аз на масата, с двама от водещите майстори, и усилено обсъждаме нещо и се дърляме...

          Минава един възрастен минувач(стар мой познат) и най безцеремонно се провиква към мене:

          - Аве ей по колко го правиш квадрата колко пари излиза квадрата на тази изолация?!С труда материалите всичко накуп колко излиза?? Ама крещи пред всички...
          - Абе по 15 лева - ядосано отговарям аз - естетвено такава цена не съществува, просто не ми се обяснява сега и ми е натоварено
          - Уууууууууу по 15 лева ?!? припада оня чичка - Много пари това бе как може такова нещо - промърмори и замина...

          След 4-5 дена (мислех че всичко е приключило) чичката пак при мен и пак ме тормози:

          - Абе таз бригада дето си я намерил , се оказва добра.И добре работят момчетата и тая цена от 15 лв на квадрат с материалите е супер.Искам да говоря с бригадира и на мен да ми направи къщата.Моля те хайде да ме запознаеш и да правим пазара.- той проверил навсякъде и естетвено нормалната цена е над 40 лв.

          Аз вече смутен - засрамих се че съм го излъгал с цената... Знам че ако го запозная с Камен (бригадира) и научи за 15-те лева ще ям бой. Как да се измъкна?!
          - Тази цена от 15 лв е много специална- обяснявам аз.
          -Стана една случка и затова ми даде такава цена.Просто хванах Камен да спи с жена ми и за да няма скандали- ми даде такава ниска цена на изолацията - това успя да роди моя болен мозък след няколко минути мислене!-то и какво друго да измисли човек за толкоз кратко време...
          -Аааааааааааа така ли билоооооо….- каза чичката и замислен си отиде.

          Отдъхнах си че вече се отървах толкова бързо и окончателно.И се чудя на хорското мислене.Ако е нещо хубаво - никой няма да повярва ама ако е за глупост- всички вярват.
          И след два дни се случи немислимото...
          Седим пред обекта аз Камен(бригадира) още четирима майстори и двама евентуални клиенти - и обсъждаме блока.Бая групичка сме...
          И... идва чичката право към нашта група.Аз вече съвсем изтръпнал .
          И чичката с пълен глас без да се съобразява с никой(ама такава липса на такт рядко съм виждал)Направо ни застреля с думите:

          - Авеееееее искам да убедиш Камен да спи и с мойта жена И аз искам по 15 лв.

          Ама такъв смях избухна.Бригадира Камен(сериозно хубаво момче си е) чак сега научи някои неща за себе си.Бригадата направо се натъркаля от смях.
          Чичката си направил сметката - бая квадрати има Зер на жена му няма да и се изтърка а пък парата си е пара

          След този обект вече на Камен му излезе име...Кой Камен бе?! Оня дет спи с клиентките ли

          П.П
          Не успях да убедя Камен да спи с жената на чичката.Още се чудя що ми отказа - дали не му се правеше изолацията по 15 лв или просто искаше да чука само готини мадами!


          Коментар


          • #9
            https://m.facebook.com/4807879890262...834760%2F&_rdr
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X