Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисери :-)

    Дали ще приравним кражбата на инфраструктура с тероризъм или с изнасилване на едър рогат добитък и наказанието да е изгаряне на клада е все тая, като няма кой да го приложи.
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бисери :-)

      Коментар


      • От: Бисери :-)

        Сняг паднал в Йерусалим. Армията изкарала бойни машини за да го разчисти. Докато стар евреин чакал на автобусната спирка, група рускоговорящи младежи си говорили на висок глас. Старият евреин казал "сняг... танкове... руснаци... къде се намирам?!"

        Коментар


        • От: Бисери :-)

          Бисерите на чичко Гугъл! търся си каска и чета описанието преведено от немски- "УСПЕШНО КРОСОВъР CONCEPT кормилото THE!
          The универсален перфоратор може да бъде само на няколко крачки от шлема на открито лице Сити за цялото лице,
          каска и възстановяване на допълнителните предимства на висококачественото си основно оборудване!"
          HONDA XL650

          Коментар


          • От: Бисери :-)

            Китаец шляпа бързо клавишите за превода!

            п.п. От такъв превод Аман!!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бисери :-)

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Китаец шляпа бързо клавишите за превода!
              Така са китайците.Даже и в писмен вид се изказват със силно подчертан акцент.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Бисери :-)

                "Фолкпевицата Рени изби рибата във "ВИП Брадър". "Големият брат" попита изпълнителката кой е най-ВИП сред всички съквартиранти. Отговорът й изуми зрителите:
                "Естествено, че това е Валентин Михов. Все пак той има Нобелова награда", заяви Рени. Биг Брадър веднага я попита знае ли какво е Нобелова награда, за какво е дадена на Михов и кой е Алберт Нобел:
                "Нобеловата награда е най-високо отличие в България. Вальо Михов, доколкото знам, я е получил за принос към спорта. Кой е Алберт Нобел? Щом е Нобел, значи е основателят на Нобеловата награда", каза поп-фолк певицата.
                "Биг Брадър" й пожела след години и тя да има Нобелова награда, а тя отговори: "Бих се радвала, имах период, в който знаеха много за мен извън България. Правихме мост на Балканите с Шабан Шаулич и Мирослав Илич, правихме концерт, с който показвахме как свързваме балканските страни"."

                Рени хвърли бомбата с тъпизъм...

                Коментар


                • От: Бисери :-)

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  ...Биг Брадър веднага я попита знае ли... ...кой е Алберт Нобел:...
                  А Биг Брадър - дали знае какво пита! (Ако така седят нещата де, защото изобщо не твърдя да съм в час - всичката ми информация е от предходната публикация.)
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Бисери :-)

                    Алберт? Не беше ли Джон? Или Шон, или Джим...?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Бисери :-)

                      По-скоро Алфред.
                      Човек се учи докато е прост!

                      Коментар


                      • От: Бисери :-)

                        Семейството ми се състои от мама, татко и аз. Аз съм най-младият…

                        Трябва да обичаме родителите си и да им помагаме когато си изпълняват задълженията.
                        Когато мама е болна, татко служи за жена на всички в къщи.
                        Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.
                        Ернест е левак с дясната ръка.
                        Сутрин татко изпълнява мъжките си задължения и после мама му дава кафе.
                        Катедралата е величествена със своите аркади, огънати от вековете.
                        Скоро бойното поле се изпълнило с трупове, някои били недокоснати, а други още дишали.
                        На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното.
                        Жените от племето пееха и танцуваха около огъня, а малките членове отмерваха ритмично такта.
                        Едно време живеели големи животни, наречени динозаври, които поради смяна на сезона измрели.
                        В Москва се живее хубаво. Милицията е много добра и арестува много хора.
                        Хората посадили в парка дървета и скамейки…
                        Момчето лежало в леглото с леден компресор на главата.
                        Момчето и кучето спрели до езерото и се съблекли.
                        Тази топола затова и се нарича пирамидална, защото расте хоризонтално.
                        Обичам училището, защото то е шумно, радостно и вечнозелено.
                        От дете мечтая да стана лекар и да режа на хората ръце, крака и други важни органи.
                        Тръшнах се да спя и ме нападна мисъл.
                        Неговите очи с нежност се гледаха едно друго.
                        Селянинът бил заможен: имал свиня и жена.
                        Цялата се изплаших и се разбягах на всички страни.
                        Плътността на населението в Австралия е 4 квадратни човека на един метър.
                        Ботев е колът, на който се вее знамето на българската революция.
                        По това време е имало и жени-воеводки, които са обладавали по стотина-двеста яки мъже.
                        Но това не било верният път за освобождението на България.
                        Преди милиони години конят е бил малко животно, наподобяващо вампир… След дълго развитие конят се превърнал в сложно и добре устроено животно, напомнящо днешното магаре.
                        Пушкин се движел във висшето общество и движел там и жена си..
                        Кравата е голямо животно с четири крака по ъглите.
                        Червената шапчица минавала през гората, където растели много гъби, и затова не успяла да различи вълка от баба си.
                        Главният мозък е съставен от 3 части: главен мозък и гръбначен мозък.
                        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                        Коментар


                        • От: Бисери :-)

                          2,7 за нормален разход и до лоста да пише Гуардия Драйф
                          Из дебрите на фейсбук

                          Коментар


                          • От: Бисери :-)

                            Ако искате да ползвате оригинални резервни части - обслужвайте китайски коли!
                            Съвета го получих преди два дена от изявени членове на форума
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Бисери :-)

                              Коментар под статия в Шум.бг:
                              табелка за нерегламентирано кръстовище червен триъгълник с черни черти
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Бисери :-)

                                Ей я новата партида средношколски и кандидат-висшистки бисери. От тук.



                                Този дъб е борът, който расте в дома на Гераците.
                                В творбата се очертава двубой между тримата герои.
                                Яворов в това стихотворение описва българския народ като заточен на един кораб.
                                Яворов е един от най-изтЪканите творци на българската литература.
                                Стихотворението "Задоченици"...
                                Ако се задълбочим по-дълбоко в определени творби, може да открием дълбок и тежък аспект.
                                Лирическият герой ОПЯВА своя роден край, понеже заминава за чужбина.
                                Без родина човек живее само по повърхността на света.Човек, изгубил родината си, се превръща в предадено животно.
                                Вапцаров убил баща си с мотика.
                                Героят е качен на коня на Крум. Той вижда шосе, след туй трева и започва да задава много въпроси.
                                Изкуството има приятно свойство да се нагажда на всеки поотделно.
                                В дървото край шосето ръмят славеи.
                                В началото героите се срещат случайно, като участват в пътнотранспортно произшествие, а в следващия момент се целуват, сякаш са двойка.
                                Първо от холера се разболява лирическият герой на Дебелянов, а после и своя автор.
                                Балканът вече не е баща на лирическия герой, а негова майка.Затова лирическият герой открива надежда в планината, която няма как да му помогне физически, но поне психически...
                                Героят на Ботев осъзнавал, че Балканът е най-доброто място за оставяне на трупа му. Там зверове и природни масиви ще бдят над костите му вечно.
                                Стихотворението е написано в рима, което нерядко се наблюдава при поетите.
                                Кирил и Методий са двама братя близнаци, единият от които е кръгъл сирак.
                                Генерал Вазов бил истински мъж и спял с обикновените войници.
                                Първите любовни успехи на Павел били лоши - оженил се.
                                Неговите очи с нежност се гледаха едно друго.
                                Тениската на моряка беше разкопчана догоре.
                                Поетите на XIX век били леконравни: тях често ги убивали на дуел.
                                Кълвачът сяда и почва да гризе дървото.
                                По площада, марширувайки, минаха танкове.
                                Селянинът бил заможен: имал свиня и жена.
                                Художникът бил поразен от позата на нейното лице.
                                В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство.
                                Бай Марко бил генерален спонсор на Априлското въстание.
                                Баба Илийца не обръща внимание на факта, че е жива.
                                Макар че хъшовете са заклети алкохолици, те са борци за свобода и са достойни за уважение.
                                Последно редактирано от drago_pishinkov; 30-08-17, 14:23.
                                Черно, мирише и разваля характера!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X